וואצ אפ  אינגליש סנטר Call us

קורס דיגיטלי באנגלית תפריט אנגלית

קורס דיגיטלי באנגלית

קורס בלמידה מהבית

קורס דיגיטלי באנגלית הוא קורס איכותי שמאפשר לכם ללמוד בכל מקום ובכל שעה את שפת האנגלית בכל רמותיה השונות: בסיסית, מתחילים ומתקדמים, בלי שתצטרכו לצאת מחדר השינה או מהסלון. כל מה שאתם זקוקים לו הוא מחשב וחיבור לאינטרנט. הקורס מיועד למי שאין לו אפשרות להגיע למפגשי אנגלית פנים מול פנים ולכל מי שמעוניין ללמוד אנגלית באופן מקוון דרך המסך בזמן הנוח לו בלי להיות תלוי בדבר.

 

ייחודיות הקורס ורמות שונות ללמידה

הייחודיות של קורס דיגיטלי באנגלית היא בשיטתיות שמאפשרת לכל אחד להתיידד עם השפה. הקורס מאפשר לכם לימוד אנגלית באופן מקצועי והדרגתי. כך תלמדו באחת מהרמות הבאות: רמה בסיסית, רמה התחלתית ורמת מתקדמים. בכל קורס תהיה התמקדות בפן אחר בלימוד השפה. ברמה הבסיסית יילמדו האותיות, אותיות הניקוד, המספרים, השנים, מבנה המשפט באנגלית, קריאה וכדומה. ברמת מתחילים תלמדו מבוא לדקדוק אנגלי, כינויי גוף, מבנה משפטים, מילות שאלה, מבוא לפעלים, זמנים, ה"א הידיעה, יחיד-רבים ועוד. ברמת מתקדמים תלמדו זמנים, משפטי השוואה ומשפטי תנאי ועוד. תוכלו כמובן לקבל חבילת קורס הכוללת את כל הרמות ביחד. חשוב לציין כי הקורס מוגבל לתקופה מסוימת של מספר חודשים, כאשר הקורס הכולל את כל הרמות מאפשר לכם כניסה חופשית למשך תשעה חודשים, וכל זאת במחירים השווים לכל כיס.

 

קורס המדגיש מיומנויות שפה חשובות

קורס דיגיטלי באנגלית מדגיש ארבע מיומנויות חשובות: קריאה, כתיבה, דקדוק ודיבור, ומאפשר לכם ללמוד בצורה נוחה ובדרכים המקלות על הזיכרון ומיידדות אתכם עם השפה הזרה – כל זאת על פי שיטתיות וצוות אנגלית מצוין.

שיטת הלימוד והיתרון שבלימוד מקוון

שיטת הלימוד הייחודית בבית הספר מאפשרת לכל אחד שרוצה לשפר את האנגלית שלו או ללמוד אותה מן היסוד לשלוט בשפה בלי לגמגם ובלי להיתקע. גם כשמדובר בלימוד שאינו פנים מול פנים יש לכם אפשרות ללמוד אנגלית או לשפר את האנגלית הקיימת שלכם. הקורס מיועד לכל הגילים ומאפשר לימוד מעמיק בלי לוחות זמנים קבועים. אתם בוחרים את היום, את השעה, את משך זמן הלמידה כיאה לכל לימוד מקוון שמאפשר לכם להמשיך בשגרת החיים ולשלב לימוד יעיל ומקדם. אין יותר תירוצים! בחרו בקלות קורס דיגיטלי באנגלית ותדביקו את פערי השפה עד לשליטה מלאה והעלאת הביטחון העצמי שלכם בה.

לפרטים נוספים ניתן להשאיר שם וטלפון, ואנו נחזור אליכם בהקדם.​