וואצ אפ  אינגליש סנטר Call us

בגרות באנגלית

תפריט אנגלית

בגרות באנגלית

במדינת ישראל יש לא מעט מבחני בגרות שאיתם הילדים צריכים להתמודד ואחד מהם זה כמובן המבחן באנגלית. זה לא משנה אם הבן שלכם לומד בבית ספר שבו האופציה היחידה היא לעשות בגרות באנגלית בהיקף של חמש יחידות או שהוא יוכל לבחור גם פחות יחידות, כי מה שבטוח זה שחשוב להגדיל את הסיכוי לציון טוב.

ציון טוב בבגרות באנגלית פותח הרבה דלתות עבור מסיימי התיכון כי בהתאם לכך הם יוכלו לבחור בהמשך את הפקולטה שבה ירצו ללמוד. מה חשוב יותר מאשר לעודד את הילדים שלנו ללמוד שפות זרות? אנגלית בימינו דרושה לכל אחד, בין אם זה כדי לנהל עסקים עם משקיעים בחו"ל, לגלוש באינטרנט או לבצע כל פעולה פשוטה אחרת.

לכן לימוד אנגלית לילדים זה משהו שבהחלט כדאי להשקיע בו ויפה שעה אחת קודם. חשוב לציין שישנם תלמידים עם ידע מצוין בשפה האנגלית וציונים נמוכים ומצד שני יש תלמידים עם ציונים גבוהים ובלי יכולת לדבר או לתקשר והם רק למדו שיטות לפתרון הבגרות. למעשה תלמיד ששולט בשפה ונהנה ממנה יגיע לציונים גבוהים.

איך תעזרו לילדים לעבור את מבחן בגרות באנגלית ?

אם אתם מחפשים היום את המקום הטוב ביותר עבור לימוד אנגלית בשביל הילדים שלכם, בהחלט אפשר להבין אתכם. איזה הורה לא היה רוצה לתת לילדים שלו את הכלים הכי טובים שיש ליציאה אל העולם?

עם זאת, לא בכל מקום שבו מבטיחים להכין את הילדים שלכם לקראת מבחן בגרות באנגלית בצורה טובה גם מקיימים ולא בכל מסגרת לימודית הילדים יקבלו את הכי טוב שיש. אם חשוב לכם שהילדים לא רק יעברו את מבחן הבגרות אלא גם באמת יידעו אנגלית וייהנו מהלמידה, אנחנו באינגליש סנטר מחכים לכם!

מסגרת טובה ללימוד לקראת מבחן בגרות אנגלית

"אינגליש סנטר" הוא בית ספר ללימוד אנגלית שהוקם לפני שנים ומציע לתלמידים בו את הטוב ביותר. שיטת העבודה היא שיטת 4 המיומנויות הכוללת דגש על כל אחת מהמיומנויות החשובות ביותר של לימוד השפה: דיבור, קריאה, הבנת הנשמע ודקדוק. כשמדברים על בגרות באנגלית מדברים על בגרות נרחבת שבודקת בדיוק את כל ארבעת המיומנויות הללו ולכן כדאי שהילדים ילמדו במסגרת מתאימה בקרוס אנגלית מותאם.

בנוסף לכך, אצלנו ב "אינגליש סנטר" הילדים גם ייהנו מלימודים בכיתות קטנות ולכן זה מוסיף להצלחת הלימודים ושיפור הרמה. חשוב לדעת שזה לא משנה עם איזו רמה של אנגלית הילדים מגיעים כי אצלנו ניתן ללמוד אנגלית בכל הרמות. אתם תראו שמהר מאוד הביטחון העצמי של הבן שלכם, בכל מה שקשור לאנגלית, ישתפר פלאים והוא יצליח מצוין בבגרות שמחכה לו.

אז אם האנגלית שלך, של חברייך או משפחתך זקוקה לחיזוק, תשאיר פרטים וקבל שיעור ניסיון חינם.

לפרטים נוספים ניתן להשאיר שם וטלפון, ואנו נחזור אליכם בהקדם.​