וואצ אפ  אינגליש סנטר Call us

חוג אנגלית

חוג אנגלית

חוג אנגלית לרוב משלב למידה והנאה כאחד. חוגים הנם חשובים מאוד להתפתחות הילד, אך חוג אנגלית חשוב במיוחד היות והוא גם מקנה לילדכם כלים שימושיים לעתיד. ישנם מקומות רבים בהם מתקיימים חוגי אנגלית אך לא כולם טובים ומקצועיים. חשוב לוודא כי המקום מקצועי וכי התכנים עשירים ומגוונים.

כיצד לבחור חוג אנגלית לילדים?

הילדים שלכם ילמדו מגוון דברים- הם ילמדו לקרוא, ילמדו מילים ואולי אף ילמדו לדבר. היות וחוג הוא חוויתי וכייפי רוב הפעילויות יהיו משחקים או שירים. חלק מחוגי אנגלית לילדים גם משלבים קריאה להעשרה וזה נהדר. במידה והחוג אנגלית טוב ואיכותי הקבוצות יהיו מחולקות על פי רמות ולא על פי כיתות והילדים יפיקו מכך המון.

חשובה האינטראקציה כדי לעודד את הילדים לתקשר באנגלית ולכן חשוב לשים לב לכמות התלמידים. למרות שחוג אנגלית אמור להקנות חוויה, הוא גם חוג לימודי ואמור לקדם את הילדים.

לכן, חשוב גם לשים לב כי הקבוצות לא גדולות מידי בכדי שהמדריך יוכל לתת תשומת לב לכל תלמיד ותלמיד. הרבה ילדים אינם רוצים ללכת לחוג אנגלית כי מרגישים שזה לא באמת חוג אלא עוד שיעור אנגלית רגיל. כאשר התכנים מגוונים, הסביבה נעימה וישנן הפעלות החוג הופך חוויתי ולא סתם עוד שיעור אנגלית.

היתרון בחוג אנגלית של אינגליש סנטר

אצלנו באינגליש סנטר, חוג אנגלית מתאים לכל הרמות ולכל הגילאים. הילדים שלכם ילמדו תוך חוויה ומשחק ובשיטה ייחודית. בחוג האנגלית שלנו הקבוצות הן קטנות מאוד ומחולקות לרמות ויביאו את ילדכם להצלחה והנאה מובטחת. השיטה הייחודית שלנו לוקחת את ילדיכם למקום אחר ושום שיעור לא מרגיש כי עוד שיעור רגיל בכיתה.

אז אם האנגלית שלך, של חברייך או משפחתך זקוקה לחיזוק, תשאיר פרטים וקבל שיעור ניסיון חינם .

לפרטים נוספים ניתן להשאיר שם וטלפון, ואנו נחזור אליכם בהקדם.​