וואצ אפ  אינגליש סנטר Call us

קורס אנגלית מדוברת תפריט אנגלית

קורס אנגלית מדוברת

בואו לשפר את האנגלית המדוברת שלכם

רוצים לשפר את האנגלית? והרי מי לא רוצה? הצטרפו גם אתם ללימודי אנגלית מדוברת ותיהנו משיטת לימוד חווייתית שמשפרת פלאים את השפה הבין לאומית. שישה תלמידים בלבד בכל קבוצת לימוד מבטיחים לכם יחס אישי ולמידה מותאמת, כך שאין סיכוי שלא תדעו לדבר אנגלית ברמה גבוהה אחרי קורס אנגלית מדוברת שנלמד בשיטתיות וברמה מתאימה.

צוות מוביל לביטחון עצמי גבוה

צוות מורים איכותי יכין אתכם היטב לשליטה במיומנויות השיח באנגלית. קורס אנגלית מדוברת הוא קורס מקיף שמעלה לכם את הביטחון העצמי בכל הקשור לשפת האנגלית, זאת בזכות שיטת הוראה יצירתית ומותאמת לקהל הישראלי ובזכות מורים מהשורה הראשונה בעלי טכניקות זיכרון לרכישת שפה זרה. סוף סוף תוכלו לקלוח בשיחה בלי לגמגם ובלי להיתקע בין מילה למשפט.

מיומנויות מובילות להצלחה

קורס האנגלית של אינגליש סנטר נלמד על פי ארבע מיומנויות שנקבעו כמיומנויות מובילות להצלחה: קריאה, כתיבה, דיבור, דקדוק. בכל כיתה תשפרו פן אחר ששייך לשפת האנגלית. התמקדות באנגלית מדוברת תאפשר לכם להתמקצע בעיקר בדיבור, זאת בלי לוותר על הדקדוק ועל שיפור שאר המיומנויות הנדרשות לשליטה בכל שפה זרה.

אנגלית מדוברת לכולם

השיטה במתכונת של קורס אנגלית מדוברת מאפשרת לכל אחד – מילד ועד מבוגר – ללמוד בצורה אחרת את השפה האנגלית, לזכור את אוצר המילים, לחבר מילה למילה, ליצור משפטים שלמים בדיבור ולקלוח בשיחה בשפה שכולנו אוהבים לאהוב, אבל עדיין לא מרגישים שליטה מלאה בה.

קורס אנגלית מדוברת שיעניק לכם שליטה בשפה האנגלית

לסיכום העניין, קורס אנגלית מדוברת ילווה בלימוד באמצעות אפליקציות, משחקי טריוויה ועוד. ההתמקדות תהיה בשליטה בשפה הדבורה הכוללת הגייה נכונה ושטף בדיבור. לא עוד גמגומים במקום העבודה כשאתם נדרשים לתקשר עם לקוחות דוברי אנגלית מחו"ל. כיום כשכל דבר וכל עיסוק דורש שליטה כזאת או אחרת בשפת האנגלית, אי אפשר יותר להתעלם מן הצורך לשליטה מלאה, וחשוב לשפר את האנגלית בכל דרך אפשרית. בואו להיות אשפי דיבור בשפת האנגלית. למדו אותה בדרך מהנה משום שהדרך חשובה לא פחות מהיעד.

לפרטים נוספים ניתן להשאיר שם וטלפון, ואנו נחזור אליכם בהקדם.​