וואצ אפ  אינגליש סנטר Call us

לימודי אנגלית לחיילים משוחררים

תפריט אנגלית

לימודי אנגלית לחיילים משוחררים

בזמן השירות בצבא הלימודים באזרחות נראים כמו עולם רחוק, לא ממש מציאותי. לקראת השחרור המתקרב או לאחר שכבר פושטים את המדים ועולים על אזרחי עולה השאלה – מה עכשיו? זה בדיוק הזמן הנכון לשפר את האנגלית. לימודי אנגלית לחיילים משוחררים באינגליש סנטר יעזרו לכם להתקדם, בכל מסלול שבו תבחרו בחיים.

זהו הזמן לשפר את האנגלית שלכם

במידה שאתם מתכננים בימים אלה טיול בחו"ל, להירשם ללימודים אקדמאים, לעבוד בהייטק, או בפרסום או אולי לשפר בגרויות, אנגלית למשוחררים תעזור לכם להתקדם בכל מסלול. שיפור האנגלית יאפשר לכם להסתדר טוב יותר בחו"ל בטיול שלאחר השחרור, בעבודה זמנית או במסע תרמילאים עם שותפים מהעולם. אנגלית טובה יותר תעזור לכם אם אתם רוצים לשפר בגרויות, להתכונן לפסיכומטרי או להיבחן במבחן אמי"ר (בחינת קביעת רמה באנגלית). גם אם אתם חושבים קדימה ורוצים להשתלב בניהול ובעולם העסקים, האנגלית חיונית עבורכם, בפרט אנגלית עסקית. אז לפני שממשיכים לשלב הבא בחיים, אחרי השחרור, פנו לעצמכם את הזמן לשפר את האנגלית, זאת על מנת שתוכלו לקרוא טוב יותר, לשוחח חופשי יותר ולשלוט טוב בכללי הדקדוק.

לימודי אנגלית לחיילים  משוחררים בשיטה שמשנה את התמונה

בקרב רבים מאתנו שיעורי האנגלית בבית הספר נחרטו כזיכרון משעמם, כאשר רבים כלל לא טרחו להקשיב למורה וטיילו במחוזות אחרים. בשיטת הלימוד הייחודית של אינגליש סנטר תתוודעו לשיטת לימוד חדשה אשר תחדיר בכם מוטיבציה. לא מדובר רק בקבוצות הקטנות והיחס האישי אלא  בהתעמקות בכמה רבדים שונים שהופכים את הלימוד למוצלח הרבה יותר.

באינגליש סנטר המורים מקצועיים ועובדים בשיטת המיומנויות. בשביל מה ללמוד דקדוק אם לא מיישמים? בשביל מה ללמוד לקרוא טוב יותר אם מתקשים לדבר בשטף ולהבין? בשיטה זו מתרכזים במקביל בשיפור כל המיומנויות. לומדים לקרוא ולהבין, להקשיב ולשמוע, להבין את כללי הדקדוק ולדבר אנגלית באופן מובן.

לפרטים נוספים ניתן להשאיר שם וטלפון, ואנו נחזור אליכם בהקדם.​