וואצ אפ  אינגליש סנטר Call us

מה כל כך חשוב ברכישת האנגלית?

מה כל כך חשוב ברכישת האנגלית?

שפת האנגלית צריכה להילמד מגיל צעיר מאוד על מנת להפוך לנכס אצל התלמיד, הורים חכמים משקיעים בלימודי האנגלית אצל הילדים שלהם על מנת להבטיח את השליטה שלהם בשפה בהווה ובעתיד.

עולים רמה

רמת לימודי האנגלית בבתי הספר הישראליים במגמת עלייה, השאיפה היא להקנות לתלמידים מגיל צעיר מאוד את השפה, במטרה לסייע להם להתקדם בהמשך החיים. הסיבות לכך הן רבות ומגוונת, ההנחה הבסיסית היא שקל ופשוט יותר לרכוש שפה בגיל צעיר מאשר בגיל מבוגר, ילד לומד בקלות, הוא פנוי ללמידה ומתנהל בצורה קלה יותר עם חומר חדש, בנוסף כאשר מבוגר מבקש ללמוד שפה חדשה הוא צריך בתוך שטף החיים להכניס גם את הלמידה של השפה החדשה, מה שגורם לכך שפעמים רבות הוא לא מגיע לרכישת השפה מבחינה טכנית.

מה כל כך חשוב ברכישת האנגלית?

האנגלית היא השפה האוניברסלית היום, בכל תחומי החיים ההתנהלות היא בשפה האנגלית ולא רק במסחר חוץ, אנגלית היא שימושית בתחום מדעי המחשב, פוליטיקה, ובכל משרדי המסחר השונים, מו"מ רבים מתנהלים בשילוב השפה האנגלית ולקוחות מארצות רבות יודעים לדבר מלבד שפת המקום שלהם את האנגלית, זו אחת הסיבות לכך שחשוב מאוד לרכוש את השפה.

תחשוב על העתיד

סיבה נוספת וחשובה במיוחד לאלו שרוצים להתקדם לתואר אקדמי, תארים מוכרים מותנים ברמה מסוימת של ידיעת השפה, גם אם באוניברסיטה יש אפשרות להתחיל לימודים ולהוסיף בד בבד שעות לימוד האנגלית לפי הצורך, יש לידיעה המוקדמת משמעות רבה וכמובן שהיא יכולה לחסוך את שעות לימודי האנגלית בצורה טכנית וגם מבחינת עלות.

לוקחים אחריות

כמבוגר האחריות מוטלת עליך בנוגע לילד, לתלמיד. כבר מגיל צעיר מאוד כדאי לזהות מצוקות בתחום, ניתן ללמד אנגלית מעבר לגבולות בית הספר, כך נראה מקומות בהם נלמדת אנגלית לילדים בשיעורי אנגלית לכיתה ו או לכיתות אחרות בבית הספר, כאשר מורה פרטי מלמד אנגלית לכיתה ו' הוא מתאים את התכנים לגיל ולילד, מזהה את הדילמות את כישורי הקליטה ומסייע לילד ברכישת השפה הדבורה והכתובה.

אצלנו נמצאים סודות הידע

אצלנו תוכלו למצוא מורה פרטי או לכל כיתה אחרת, מורה שיסייע לכם להוביל את הילד שלכם אל שפת אנגלית ברמה גבוהה. אצלנו יש את מרב הכלים לעזור לילד ליהנות מהלמידה, לתרגל מתוך סיפוק והכי חשוב לדעת! פשוט להכיר את השפה באופן מושלם, כי זה התחום שלנו לקדם כל תלמיד.

לפרטים נוספים ניתן להשאיר שם וטלפון, ואנו נחזור אליכם בהקדם.​