וואצ אפ  אינגליש סנטר Call us

לימודי אנגלית למבוגרים, גם אתם יכולים!

לימודי אנגלית למבוגרים, גם אתם יכולים!

כיום ברור כי אין גיל ללימודים. אנו ממשיכים ולומדים גם כשאנו כבר לא צעירים וגם מחוץ למסגרות כדוגמת בתי הספר הממלכתיים. רוצים ללמוד אנגלית בסיסית או לשפר את שליטתכם בשפה בשיטה מיוחדת, מהנה, מוצלחת ויעילה? באמצעות לימודי אנגלית למבוגרים באינגליש סנטר – גם אתם יכולים.

אנגלית מדוברת והבנת הנשמע

לא ברור מדוע, אבל זה נכון – גם כיום יש עדיין כאלה שחושבים שלימוד שפה בצורה של שינון חוקי דקדוק הוא הדרך הנכונה. אבל ממש כפי שתינוקות לא לומדים שפת אם מתוך שינון של חוקי דקדוק יבשים, כך גם מבוגרים לא צריכים לרכוש או לשפר את שליטתם בשפה האנגלית. לא משנה מהי יכולתכם הנוכחית באנגלית או מהו כושר הביטוי שלכם, באינגליש סנטר תוכלו לבחור את דרך הלימוד הנכונה עבורכם. למשל, תוכלו להצטרף לקורס שמתמקד בעיקר בהכנה לבגרות אבל יש גם קורסים שהמהות שלהם אחרת – שיפור האנגלית המדוברת והבנת הנשמע, למשל. אפשר לשפר את יכולת הקריאה ובקיצור, הלימוד יקדם אתכם בשיטה אשר מותאמת לצרכים שלהם. בזכות העובדה שבאינגליש סנטר הלימודים מתקיימים בקבוצות קטנות, אף אחד לא "הולך לאיבוד" בתוך המוני תלמידים (מה שקורה לא פעם במהלך לימודים במערכת החינוך).

אנגלית לטיולים, אנגלית לעסקים

באינגליש סנטר יודעים להעניק תשתית מעולה באנגלית, לכל רמה ולכל מטרה, גם לצורכי לימודים בחו"ל וגם למטרות עסקיות. אפילו אם שליטתכם בשפה טובה למדי, אנגלית מבוגרים תוך מיקוד ברובד העסקי עשוי להיות חשוב עבורכם. אם אתם עומדים לצאת לרילוקיישן, אם אתם רוצים לנהל משא ומתן עם לקוחות או שותפים בחו"ל, אם אתם מתכננים את הטיול הגדול ועדיין לא מרגישים בנוח להתבטא באנגלית  הירשמו לאינגליש סנטר ותחושו בשיפור באופן מיידי.

לפרטים נוספים ניתן להשאיר שם וטלפון, ואנו נחזור אליכם בהקדם.​