וואצ אפ  אינגליש סנטר Call us

אנגלית לכיתה ב'

תפריט אנגלית

אנגלית לכיתה ב'

בדרך כלל לימודי אנגלית מתחילים בבתי הספר בכיתה ג', אך תמיד מומלץ להתחיל ללמוד בגיל מוקדם יותר. לכן, לימודי אנגלית לכיתה ב' זה בדיוק הגיל המתאים. כאשר הילד כבר התאקלם בבית הספר, רכש מיומנויות למידה והחל לקרוא ולכתוב בעברית זאת בדיוק תהיה ההזדמנות המצוינת להתחיל ללמד אותו שפה נוספת.

מה מיוחד בלימוד אנגלית לכיתה ב' ?

לימודים בגיל צעיר לרוב שונה מלימודים לכיתות גבוהות יותר. בכיתה ב' הלימוד צריך להיות הרבה יותר חוויתי וצריך לכלול משחקים ופעילויות שונות. כאשר מלמדים אנגלית בגיל צעיר כדאי קודם כל להתחיל מלימוד האותיות של השפה האנגלית, להתחיל ללמוד אוצר מילים ראשוני ולא להעמיס בכמות החומר הנלמד. לאחר שהילד שולט באותיות וקיבל אוצר מילים ראשוני, ניתן להתחיל ללמד קריאה. חשוב לזכור כי לימוד אנגלית בסיסי זה הינו חיוני ומהווה את בסיס השפה ועל כן הינו בעל חשיבות גבוה מאוד.

מה החשיבות ללימוד אנגלית בבית ספר לאנגלית?

כיוון שמדובר בלימוד בסיס וחשוב אשר יהיה את מרכז הידע של הילד, כדאי לשלוח את הילדים לבתי ספר לאנגלית אשר מתמחים בלימוד מסוג זה. אצלנו באינגליש סנטר, הילד שלכם יקבל בדיוק את מה שהוא צריך בכדי לבנות בסיס חזק וטוב לשפה. אנגלית לכיתה ב' תכלול לימוד אותיות, כתיבה נכונה, לימוד אוצר מילים והתחלת לימודי קריאה. כל זאת תוך לימוד באופן חווייתי, כייפי ובקבוצות קטנות. באנגלית לכיתה ב' של אינגליש סנטר הילד ילמד עם ילדים ברמה שלו, בכיף ובהצלחה.

לפרטים נוספים ניתן להשאיר שם וטלפון, ואנו נחזור אליכם בהקדם.​