וואצ אפ  אינגליש סנטר Call us

אנגלית לחיילים משוחררים תפריט אנגלית

אנגלית לחיילים משוחררים

חיילים משוחררים רבים יוצאים מהצבא ומתחילים לחפש כיוונים שונים על מנת להשתלב בעולם האזרחי בהצלחה. יש מגוון רב של אופציות ואפשריות עבור חיילים משוחררים לאחר הצבא, אך ישנם גם מחסומים רבים בהם החיילים המשוחררים נתקלים בדרך להצלחה. אחד המחסומים העיקריים הוא אנגלית לחיילים משוחררים . המון חיילים משוחררים יוצאים מהצבא ללא אנגלית ברמה גבוהה, או עם אנגלית ברמה גבוהה אך ללא יכול שיח. הסיבה היא כי בבית הספר לא היה דגש על דיבור באנגלית וגם בצבא לרוב השיח הוא בעברית ולא באנגלית.

החיילים המשוחררים מגיעים למקומות תעסוקה רבים על מנת להתקבל לעבודה ואחת השאלות הראשונות בהן נתקלים האזרחים החדשים היא: האם אתה דובר אנגלית ? ובאיזה רמה?  לשאלה זו הרבה חיילים משוחררים נאלצים להגיב בחיוב למרות שבפועל הדבר אינו נכון.

לכן, הרבה מעסיקים בעולם האזרחי לא מקבלים את החיילים המשוחררים לעבודה עקב חוסר ניסיון ועקב מחסור בשפה האנגלית שהיום הכרחי ברוב התפקידים במשק.

איך ללמוד אנגלית ולהצליח ?

לימוד השפה האנגלית ושיפור האנגלית עבור חיילים משוחררים הוא מהותי ומחייב בכדי לקבל משרות נחשקות עם שכר גבוהה אשר יעזרו להם להגשים את החלומות שלהם. לדוגמה, השכר הממוצע במשק בחברות ההיי טק הישראלי עומד על 20 אלף ₪ בחודש לעובד, ולחברות אלה קשה להתקבל ללא אנגלית ברמה גבוהה.

הצלחה בלימודי אנגלית היא לא סיפור גדול ובמיוחד לא לישראלים! לא מאמינים? אז נספר לכם מדוע. הישראלים בדרך כלל בעלי בטחון עצמי גבוה, עם אוצר מילים לא רע אך ללא ידע מספיק בחוקי הדקדוק האנגלי. לכן, הם מצליחים לתקשר תוך כדי שהם מדברים אנגלית בגמגום ללא חיבור תקין של המשפטים. כאשר לומדים את הדקדוק האנגלי בצורה תקינה ומגדילים אוצר מילים, תוך כדי תרגול השפה ניתן להגיע במהרה לרמת שיח גבוהה בשפה האנגלית.

איך לבחור מורה או בית ספר לאנגלית?

קודם כל מומלץ להתקשר לבתי ספר לאנגלית השונים באזור מגוריכם ולבדוק שהמחיר מתאים לכם. מי שלא נותן מחיר בטלפון כנראה מסתיר מחיר יקר וחבל לבזבז את הזמן שלכם עליו. לאחר שבדקתם איפה המחירים הכי טובים והכי מתאימים לכיס שלכם, קבעו פגישת הכרות. הפגישה חשובה על מנת לבחון את שיטת הלימוד, לראות את בית הספר והמורים וכמובן להתרשם מרמתם.

לבסוף, לאחר כל הפגישות, בחרו במקום שהכי דיבר אליכם, שנתן לכם את האינפורמציה המתאימה והתאים לכם מבחינת מחיר. אבל רגע… לפני שסוגרים- אל תשכחו! אתם חיילים משוחררים והצבא מעניק לכם פיקדון צבאי. נצלו את הפיקדון על מנת לשלם עבור הלימודים. ישנם מספר בתי ספר אשר עובדים עם משרד הכלכלה ונותנים את האפשרות לשלם עם הפיקדון הצבאי.

קורס אנגלית לחיילים משוחררים באינגליש סנטר

אינגליש סנטר הינו מרכז ללימודי אנגלית לחיילים משוחררים אשר מעניק אפשרות לשלם דרך הפיקדון הצבאי. באינגליש סנטר לומדים בקבוצות קטנות של עד 6 תלמידים בהתחייבות, ובשיטה ייחודית אשר מעניקה לימוד חוויתי עם לימוד קלאסי הנקראת שיטת 4 המיומנויות. במרכז תלמדו גם לקרוא, גם את הדקדוק האנגלי וגם הבנת הנשמע בכדי שתוכלו להבין כאשר פונים אליכם.  כמובן שתלמדו את הדבר הכי חשוב שבשבילו כולנו כאן- אנגלית מדוברת.

אז אם אתם או חברים שלכם מעוניינים ללמוד אנגלית התקשרו לאינגליש סנטר וקבעו אבחון רמה. האבחון הוא ללא עלות ובו תוכלו לקבל מידע על איך ניתן ללמוד אנגלית בקלות ביעילות ובסוף גם לדבר אנגלית במחיר שאין לו תחרות.

לפרטים נוספים ניתן להשאיר שם וטלפון, ואנו נחזור אליכם בהקדם.​