וואצ אפ  אינגליש סנטר Call us

אנגלית לחברות תפריט אנגלית

אנגלית לחברות

בעולם הגלובלי של היום השפה האנגלית משחקת תפקיד מאוד מרכזי בעולם העסקי. חברות בכל העולם מקימות ומשתמשות בקורסי אנגלית לחברות על מנת להתמקצע ולהכין את העובדים והמנהלים להשתלב בעולם הגלובלי. על כן קורס מסוג זה יאפשר גם לכם לפתח את העובדים ולהגביר את הביטחון שלהם לשימוש בשפה האנגלית ולשרת את מטרות החברה.

אנגלית ככלי בעולם הגלובלי 

היות ואנגלית הינה שפה בינלאומית המשמשת אותנו למטרות עסקים ומשאי מתן, מספר נרחב מחברות בעולם עוברות להשתמש באנגלית בלבד במשרדי החברה. אותן חברות אף מקימות קבוצות בהן לומדים קורסי אנגלית ברמות שונות בתוך החברות עצמן. השימוש הנרחב באנגלית והשימוש היומיומי משפרים את השפה והופכים אותה לשפה דבורה ויומיומית. כיוון שבישראל אין מגוון נרחב של חברות בהן מדברים באנגלית בלבד, אנו ממליצים לכם לשלב קורס אנגלית לחברות בחברתכם.

מטרתו של קורס אנגלית לחברות

מטרתו של הקורס הינה לשפר את יכולת התקשורת של עובדי ומנהלי החברה בכל הפרמטרים של השפה. חשוב לבחור קורס אשר ייתן מענה על הצרכים של חברתכם, וישפר את משתתפי הקורס בדיבור, כתיבה והבנת הנשמע. הקורס לחברות שלנו כולל לא רק שיפור של כל המיומנויות אלא גם מספק מגוון סדנאות כגון כתיבת מיילים, הצגת מצגות ודיבור מול קהל. כמו כן, בבחירתכם קורס אנגלית לחברות וודאו כי המקום אותו בחרתם ידאג לחלק את המשתתפים לרמות בכדי שהלמידה והתרגול יהיו אפקטיביים ביותר.

להצעת מחיר לחברות ניתן להשאיר שם וטלפון ואנו נחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר.

לפרטים נוספים ניתן להשאיר שם וטלפון, ואנו נחזור אליכם בהקדם.​