וואצ אפ  אינגליש סנטר Call us

שיעורים פרטיים באנגלית

תפריט אנגלית

שיעורים פרטיים באנגלית

יתרונות של שיעורים חווייתיים בקבוצות לילדים בעלי לקויות למידה

שיעורים פרטיים באנגלית בעודם חווייתיים יכולים להתאים מאוד ולקדם מאוד ילדים בעלי לקויות למידה. יחד עם זאת מחקרים רבים הוכיחו והראו שילדים שלומדים במסגרת של קבוצה ולא אחד על אחד מול מורה נהנים מביטחון עצמי גבוה יותר ומשיפור משמעותי יותר במיומנות השפה שלהם.

שיעורים חווייתיים בקבוצות במסגרת של קבוצה מאפשרת לילדים לראות שהם לא היחידים שיש להם קושי או לקות למידה – דרך ההזדהות והמשחק עם הילדים האחרים בקבוצת הלימוד הם יכולים להרגיש ביטחון רב יותר ורצון רב יותר ללמוד וזאת בניגוד לילד שלומד באופן פרטני עם המורה ונאלץ להתמודד לבד עם התסכול שלו.

שיעורים פרטיים באנגלית – יתרונות של קבוצות למידה חווייתיות לילדים בגיל היסודי

שיעורים פרטיים באנגלית הם בעלי יתרונות רבים לילדים בגיל היסודי. אך ילדים בגיל בית ספר יסודי מגיבים טוב יותר ללמידה חווייתית שמערבת את החושים שלהם ואת היכולת שלהם למשחק ולדמיון.

שיעורים חווייתיים בקבוצות לעומת שיעורים פרטיים באנגלית, יכולים להעצים מאוד ילדים בעלי לקויות למידה או ילדים שחווים קושי בלימוד המקצוע בבית הספר.

בשונה מלימודים בהם הילד לומד לבד עם המורה כאשר הילד לומד בקבוצה הוא יכול להרגיש שייך יותר ויכול להיות כתוצאה מתחושת שייכות זו רצון רב יותר להשקיע בלימודים ולהשתפר והוא גם מקבל מסגרת תמיכה רחבה יותר לקושי שלו – גם מהמורה וגם משאר חברי הקבוצה שלומדים ביחד אתו וחווים את אותם הקשיים.

שיעורים פרטיים באנגלית – יתרונות של קבוצות למידה חווייתיות לבני נוער

לא כל האנשים מבינים זאת, אך בין אם מדברים על אנגלית למתחילים ובין אם מדברים על אנגלית למתקדמים, יש כמה מיומנויות חשובות שצריך להשקיע בהן.

שיעורים פרטיים באנגלית הם בעלי יתרונות רבים במיוחד לבני נוער. אך שיעורים חווייתיים בקבוצות למידה לבני נוער יכולים להעצים את בני הנוער ולסייע להם להרגיש שייכים ובעלי זהות.

גיל הנעורים הוא גיל מאתגר מאוד בו קשיים קיימים מתעצמים וקשיים חדשים מופיעים. אחת הדרכים הכי טובות להתמודד עם קושי בלימודים היא לבחור ללמוד ולהתמודד עם הקושי ביחד עם בני נוער אחרים שחווים את אותו הקושי בדיוק.

לימודי אנגלית במסגרת של קבוצה יכולים לכלול דיונים על תחומי עניין משותפים, משחקי חברה וגם פעילויות בעלות ערך נוסף מלבד הלימוד של השפה. כאשר הילדים שלנו ילמדו אנגלית דרך חוויה מהנה ומעשירה הם יקשרו את השפה עם דימוי חיובי ויהיה להם קל יותר להשתמש בה ולשפר את השליטה האישית שלהם בה בכתיבה, קריאה ודיבור גם בהווה וגם בעתיד.

אז אם האנגלית שלך, של חברייך או משפחתך זקוקה לחיזוק, תשאיר פרטים וקבל שיעור ניסיון חינם

לפרטים נוספים ניתן להשאיר שם וטלפון, ואנו נחזור אליכם בהקדם.​