וואצ אפ  אינגליש סנטר Call us

חוג אנגלית לילדים תפריט אנגלית

חוג אנגלית לילדים

חשיבות השפה האנגלית לחיינו

כולנו יודעים כמה חשובה האנגלית לחיינו. שומעים אותה בכל מקום, היא השפה הבין לאומית, כך שכל מי שמתכוון לטייל בעולם או לעבוד בעבודה שיש בה צורך בשפה האנגלית חייב לשלוט בה לפחות ברמה אחת מעל הרמה הממוצעת. אם גם אתם רוצים שהילדים שלכם ישלטו בשפה האנגלית מומלץ להתחיל ללמוד אותה כנדרש וכמה שיותר בגיל מוקדם, לכן יצרנו עבור הילדים שלכם חוג אנגלית לילדים שכל כולו מועבר בצורה חווייתית ועל פי רמת התלמיד בדיוק.

 

ייחודיות חוג אנגלית לילדים

אצלנו אין קיצורי דרך, תמצאו את המורים המקצועיים הטובים ביותר בין כותלי החוג. יחס אישי לכל ילד יינתן כי הלמידה מותאמת לכל אחד, ואין מי שאינו מסוגל לשלוט בשפה אם היא נלמדת מהיסוד בדרכי הוראה ייחודיות שמבטיחות הצלחה כבר מגיל היסודי והלאה ממנו. חשוב לציין שדרכי ההוראה של חוג אנגלית לילדים מגוונות ומעוררות מוטיבציה אצל כל ילד וילדה בחוג. כך הילדים רוכשים אמון בעצמם וביכולות שלהם להתקדם ולשלוט היטב בשפה החשובה כל כך לחיינו.

לפני הכל – מבחן מדוקדק

לפני שהלמידה מתחילה יעבור ילדכם מבחן שבודק את רמת הביצוע שלו באנגלית. אין צורך להיבהל או להבהיל את הילד, בסך הכל מדובר במבחן שבודק את היכולות של הילד כדי לשייך אותו לקבוצה המתאימה לרמתו, בשונה ממה שנעשה בבתי הספר היסודיים, שם כולם לומדים באופן זהה, ולרוב – באופן פרונטלי. זה די מובן שקשה להגיע ל35 ילדים בבת אחת, לכן אצלנו קבוצות הלמידה הן מצומצמות וכוללות לא יותר משישה ילדים, כך אנחנו מבטיחים הצלחה בטוחה בזכות היחס האישי והתאמת החומרים לילד שלכם.

 

יתרון נוסף – שחרור מחרדת השפה הזרה

לילדים רבים, בדיוק כמו למבוגרים, יכולה להיות חרדה מהשפה הזרה. האנגלית היא אומנם שפה בין לאומית ודי ידידותית, אבל עדיין מדובר בשפה זרה, לכן החרדה מובנת. עם זאת, חשוב להבין שמחסום השפה האנגלית יכול ליצור אצל הילדים פערים וחשש מהדיבור באנגלית, וזו סיבה מעולה לשלוח אותם כבר עכשיו לחוג האנגלית שלנו. אצלנו בבית הספר "אינגליש סנטר" יצבור ילדכם ביטחון בכתיבה, בקריאה ובדיבור, וזה כשלעצמו יתרון עצום עבור כל ילד וילדה.

לפרטים נוספים ניתן להשאיר שם וטלפון, ואנו נחזור אליכם בהקדם.​