וואצ אפ  אינגליש סנטר Call us

איך הופכים חוג אנגלית לילדים למהנים יותר תפריט אנגלית

איך הופכים חוג אנגלית לילדים למהנים יותר

הורים שילדיהם נפגשים עם השפה האנגלית לראשונה בבית הספר עשויים לגלות שקיימת רתיעה. לא לכל הילדים שיטת הלימודים במערכת החינוך, במיוחד בראשית הדרך, מסייעת לפתח גישה טובה ובריאה לשפה הבין לאומית. עבור הורים שרוצים להעניק לילדיהם הכנה מעולה מבחינה זו חייבים להבין איך ניתן להפוך את הלימוד למהנה ולחווייתי. חוג אנגלית לילדים בצורה מהנה – יש דבר כזה ובמרכז ללימודי אנגלית אינגליש סנטר פיצחו את השיטה.

הלימוד המותאם אישית

כל ילד וילד מגיע אל הלימודים בכלל ואל לימודי האנגלית בפרט עם רקע אחר. לא כל הילדים בנויים באותה התבנית ובעוד חלק תופסים את השפה באופן אינטואיטיבי, לאחרים זה יותר קשה. אם כן, הבסיס בהענקת אנגלית לילדים בצורה נכונה ומהנה הוא התאמה אישית. באינגליש סנטר מגוון רחב של תוכניות וקורסים ללימודי אנגלית, תוך חלוקה לרמות ולגילים שונים. אך נוסף על כך, מבצעים התאמות באופן הלמידה כך שכל ילד יתקדם על פי הנכון לו, בקצב שלו ובהתאם לנטיותיו ולצרכיו.

חוג אנגלית לילדים בקבוצות קטנות – מקבלים יותר

אי אפשר ליהנות מלימודי אנגלית כאשר הילד מרגיש שהוא חלק מ"קו ייצור" סתמי לדובר השפה. חשוב המגע האישי, היחס שניתן לכל תלמיד ואשר אפשרי אך ורק כאשר הלימוד נעשה בקבוצות קטנות. באינגליש סנטר מקפידים על קבוצות קטנות המאפשרות למורים לזהות את הקצב של כל תלמיד ולהעניק לו יותר. זה ממש לא דומה לכיתות בבית הספר, שם המורים לא יכולים לעקוב אחר הקצב והיכולת של כל תלמיד ותלמיד (בשל מספר התלמידים בכל כיתה). כאשר כל תלמיד מקבל יחס אישי מהמורה, אפשר באמת להפיק את המקסימום מהלימוד ואפשר גם ליהנות במהלך השיעורים.

כדי להפוך את לימודי האנגלית למהנים במיוחד, עוזרים לילד לחוש שהוא מתקדם ומצליח. לא סתם כך משננים מילים כמו תוכי. לא סתם כך מקבלים מטלות של קריאה או כתיבה. מעניקים לילדים את השפה, את מתנת השפה, בצורה מדורגת, עם מילים, משפטים וביטויים הלקוחים מתוך עולמם והדברים הקרובים אליהם.

אינגליש סנטר, מרכז מוביל ללימודי אנגלית לילדים, מציע חוג אנגלית לילדים בשיטת לימוד מתקדמת וייחודית. בהתאם לגיל הילד ולצרכיו, מלמדים ומחזקים מיומנויות, קריאה, הבנת הנקרא, הבנת הנשמע, שיפור אוצר מילים, דקדוק. לאורך הדרך הילד מקבל ביטחון עצמי. אפשרי לימוד גם כהכנה לבית הספר, גם לצורכי חיזוק וכן לשיפור ציוני בגרות. אפשר ליהנות מלימודי אנגלית וכאשר משקיעים בילדים, הם מרוצים וגם מגיעים להישגים.

לפרטים נוספים ניתן להשאיר שם וטלפון, ואנו נחזור אליכם בהקדם.​