וואצ אפ  אינגליש סנטר Call us

הכנה למיצב באנגלית תפריט אנגלית

הכנה למיצב באנגלית

הכנה למיצב באנגלית , הכנה לחיים

רבות דובר על המיצב בבתי הספר. יש שאומרים שצריך לבטל אותו, יש שאומרים שהוא מעיד על טיב בית הספר. כך או כך, הכנה למיצב באנגלית לכיתה ו תאפשר לילדים לא רק לשלוט היטב באסטרטגיות הלמידה באנגלית ובשפה בכלל, אלא תשפר את היכולות הקוגנטיביות והשפתיות של הילד שלכם. היתרון בבית הספר ""אינגליש סנטר" הוא בהקניה בקבוצות קטנות. שישה ילדים לומדים בקבוצה כי זו הדרך היחידה להגיע לכל ילד וילדה ולהתאים לכל אחד את שיטות הלימוד המתאימות לו.

מיומנויות לשליטה בשפה

כשרוצים לשלוט בשפה מסוימת צריך לרכוש מיומנויות של קריאה, כתיבה והבנה. חשוב שאוצר המילים יהיה רחב, שהשפה תהיה קולחת, שהילד לא יאבד כיוון כשהוא נתקל בטקסט ארוך, חשוב שישלוט באבני היסוד של השפה, בקריאה ובכתיבה, שידע לעשות קישורים נכונים כדי להתמודד עם השפה הזרה. בבית הספר "אינגליש סנטר" מקנים לילדים את המיומנויות החשובות לפתירת מבחני מיצב ולשליטה בשפה בכלל, כאשר השיטות הייחודיות של בית הספר מצליחות לפענח את המחסומים מפני השפה.

השקעה מגיל צעיר בלימוד שפה מאפשרת שליטה מיטבית גם בהמשך

אם חשוב לכם שהילד שלכם יתקדם ויממש את הפוטנציאל עד תום ברכישת השפה תנו לו הזדמנות להכין את עצמו היטב לא רק למיצב, אלא גם לחיים כי אנגלית היא שפה בין לאומית וחשוב לשלוט בה גם כשעובדים בהייטק, גם כשעובדים בעבודות אחרות, גם כשמטיילים בחו"ל וכדומה. השקעה מגיל צעיר מאפשרת שליטה מתקדמת באנגלית בהמשך, וכשמדובר בהכנה למיצב, סמכו על בית הספר שיש בידיו את הטכניקות הנכונות, את המורים הנכונים, את ההכשרה המתאימה לשפות, כך שהילדים ישתלבו היטב ובביטחון בשליטת השפה המדוברת בעולם.

 

למה דווקא אצלנו?

בית ספר "אינגליש סנטר" מצטיין בשיטות הוראה מתקדמות המתאימות למאה ה־21 ולסקרנות הטבעית של הילד. ההצלחה מובטחת לכל תלמיד שישקיע ויתמיד בלימודיו. אצלנו מאפשרים הצלחות בזכות הצוות המקצועי שמלמד ובזכות היצירתיות, טכניקות הזיכרון שנלמדות וההנאה שמפיקים הילדים. אצלנו כל צרכיו של הילד באים על סיפוקם בלימוד שונה שמאפשר גם קליטה והעמקת הרכישה בשפה לצד מוטיבציה טבעית שמתפתחת אצל הילד דווקא בגלל שילובו בקורס האנגלית שמותאם לו.

לפרטים נוספים ניתן להשאיר שם וטלפון, ואנו נחזור אליכם בהקדם.​