וואצ אפ  אינגליש סנטר Call us

בית ספר לאנגלית תפריט אנגלית

בית ספר לאנגלית

שליטה בשפה האנגלית דרך בית ספר לאנגלית

תארו לכם שהילד שלכם פתאום שולט בשפת האנגלית, כותב, קורא, מדבר בלי להסס, מצליח במבחני השפה גם בבית הספר. תארו לכם שזה לא חלום, אלא מציאות אפשרית. צאו לרגע מהדמיון והפכו אותו לזמן הווה כי אצלנו "באינגליש סנטר" בית ספר לאנגלית אפשר להגשים חלום אחד לפחות – שליטה מיטבית בשפה האנגלית, שליטה הכוללת כתיבה, קריאה, דיבור והבנת הנקרא.

שיטות הוראה, דרכי הוראה וצוות הוראה

שיטות ההוראה בבית הספר לאנגלית "אינגליש סנטר" שונות משיטות ההוראה בבית הספר היסודי. לנו יש פריווילגיה ללמד רק ילדים שרוצים ללמוד ובעלי מוטיבציה ללמידה, בבית הספר היסודי אין ברירה אלא ללמד את כולם. הבעיה מתחילה שלא כל שיטת לימוד השפה האנגלית מתאימה לכל ילד, לכן מגוון דרכי ההוראה הוא מִגוון חשוב, וממנו נהנים הילדים בבית ספרנו. צוות ההוראה גם הוא יתרון נוסף – מדובר בצוות מקצועי ברמה גבוהה שיודע את המוטל עליו, יצירתי ובעל מעוף, כך שהצלחת התלמיד מובטחת מראש.

 

פריצת מחסומים, אוצר מילים ואסטרטגיות למידה

ילדים רבים בכל הגילים חוששים להתבטא באנגלית, גם אם הם מרגישים שליטה סבירה. המחסום צריך לפרוץ כדי שיהיה ניתן לתרגל את הנלמד בלי לחשוש מטעויות. אוצר מילים גם הוא פקטור חשוב לשליטה בשפה, וחשוב לא פחות – אסטרטגיות למידה לפתרון טקסטים באנגלית הן חלק ניכר מן הלמידה. בבית הספר "אינגליש סנטר" הכל נעשה בהדרגה, בהתאמה לאתגרי המאה ה־21 ובמגוון רחב של דרכי הוראה לשליטה בשפה.

 

מבחן התוצאה

הילדים של ימינו חכמים מאוד ומתוחכמים מאוד. אם לא נלמד אותם באופן שונה מהנלמד בבתי הספר הם ירגישו מתוסכלים כי אם בבית הספר היסודי או בחטיבת הביניים והתיכון הם לא קלטו את הנלמד, למה שעכשיו יצליחו? ייחודיות בית הספר לאנגלית "אינגליש סנטר" היא שמאפשרת הצלחה למרות הקשיים שקיימים. נכון שלמידה בקבוצה קטנה מאפשרת למידה משמעותית יותר מלמידה פרונטלית של 35 ילדים, אבל במבחן התוצאה חשוב שכל ילד ישלוט בשפה, ואצלנו ב"אינגליש סנטר" קיימת תקווה אמיתית להפוך את השפה האנגלית לשפה ידידותית.

לפרטים נוספים ניתן להשאיר שם וטלפון, ואנו נחזור אליכם בהקדם.​