וואצ אפ  אינגליש סנטר Call us

אנגלית לכיתה יב'

תפריט אנגלית

אנגלית לכיתה יב'

אנגלית לכיתה יב' היא הכיתה האחרונה והמסכמת של לימודי האנגלית. לרוב בשלב זה כבר לא לומדים שום דבר חדש אלא מחזקים ומביאים לידי ביטוי את כל הידע שצברנו נגלית לכיתה יב' מאופיינת בעיקר בתוצאות של העבודה הקשה שעשינו ליפני. מבחינת מבחני הבגרות, בשלב זה מסיימים את מודלי הספרות (מודל D או F) ומתחילים להתכונן למבחן הבגרות האחרון- מודל C ל3 יחידות, מודל E ל4 יחידות ומודל G ל5 יחידות ולמבחן האנגלית בעל-פה. חשוב להבין כי הפער בין המבחן הראשון והשלישי גדול מאוד. ישנה קפיצת מדרגה משמעותית ברמת אוצר המילים ובמורכבות השאלות וצריך גם להציג את יכולות השיח שלנו.

אנגלית לכיתה יב' אז מה עושים?

דבר ראשון אף פעם לא מפסיקים לתרגל. ברגע שניגמר המבחן הראשון גשו מיד להמשך תרגול של המבחנים האחרונים. אלו מכם שניגשים למודל C או G, אל תשכחו גם לתרגל כתיבה. הקפידו על ניסוח ושימרו על דקדוק נכון. אלו שנגשים להיבחן על מודל E תרגלו גם הבנת הנשמע. ואל תשכחו לתרגל דיבור. הצטרפו לקבוצות דיבור באנגלית, דברו עם חברים וקראו ספרים. אפשר כמובן להיעזר במסגרות נוספות ללימודי אנגלית.

איזה מסגרת ללימודי אנגלית עליי לחפש?

אנגלית לכיתה יב' אכן דורשת מסגרת לימודים מיוחדת. מצד אחד, חשוב שתהיה כזאת אשר תחזק ותפתח מיומנויות הבנת הנקרא ומצד שני כזאת אשר תעודד ותפתח יכולת שיח. באינגליש סנטר תוכלו לקבל את שני הצדדים- גם לתרגל בגרויות ישנות ולקבל כלים להתמודדות עם אנסינים וגם פיתוח של יכול השיח והגברת הביטחון לשימוש בשפה. אנגלית לכיתה יב' לומדים באינגליש סנטר- בקבוצות קטנות ובשיטה ייחודית.

לפרטים נוספים ניתן להשאיר שם וטלפון, ואנו נחזור אליכם בהקדם.​