וואצ אפ  אינגליש סנטר Call us

אנגלית לכיתה יא'

תפריט אנגלית

אנגלית לכיתה יא'

בכיתה יא' התלמידים נבחנים לראשונה באנגלית. לכן, אנגלית לכיתה יא' מאופיינת תמיד  במעט לחץ וחוסר ודאות. הבנה על סוגי המבחנים חשובה ואף מועילה לתלמידים. חשוב לדעת שהמבחן הראשון (הנקרא מודל) הוא  תמיד מבחן הכולל טקסט לקריאה עם שאלות (אנסין). ישנו הבדל משמעותי בין המבחן הראשון של 3, 4 או 5 יחידות.

3 יחידות יבחנו במודל A, 4 יחידות במודל C ו5 יחידות במודל E. ההבדלים בין המודלים הם ברמת אוצר המילים, ופי השאלות והמשימות הנלוות לאנסין לדגומה- מודל E, המבחן של ה5 יחידות, יכלול חוץ מהאנסין גם תרגיל הבנת הנשמע.

כיצד נתכונן לבגרות?

העצה הכי טובה היא פשוט לתרגל מבחני בגרות ישנים. מומלץ לתרגל את מבני הבגרות תוך שמדמים ממש מבחן בגרות אמיתי. לשים זמנים, להשתמש במילון או מילונית ולנסות להתייחס לתרגיל כמבחן. התרגול הזה חשוב גם למיומנות פתרון המבחן וגם ככל שנפתור מבחנים כך נהיה מנוסים יותר, נכיר את סוגי השאלות ונתרגש פחות כשיגיע רגע האמת.

דבר נוסף ומומלץ הוא לקרוא. לקרוא ספרים, עיתונים, בלוגים או כל דבר שמעניין אותנו. הקריאה חשובה כיוון שמאמנת את המוח ומעשירה את אוצר המילים שלנו ושני אלו יחדיו יקצרו את זמני פתרון המבחן ויקלו עלינו.

האם כדאי להיעזר במסגרת חוץ בית סיפרית לימודי אנגלית לכיתה יא' ?

כיוון שאנגלית לכיתה יא' הינה שלב משמעותי וחושב אשר ישפיע על המשך חיי ילדינו כדאי תמיד לצרף אותם למסגרות מעשירות, בעיקר בלימודי אנגלית. מומלץ להיעזר במסגרות ללימודי אנגלית לא על מנת רק להכינם למבחן אלא גם בכדיי לבנות יכולת להשתמש בשפה האנגלית כאשר יצאו לשוק העבודה.

באינגליש סנטר, התלמידים מתכוננים ומתחזקים לקראת הבגרויות אך לא מוותרים על פיתוח יכולת שיח. הלימודים מתקיימים בקבוצות קטנות, ועל פי רמות וכך גם אתם משיגים שיפור של הביטחון העצמי לשימוש בשפה.

לפרטים נוספים ניתן להשאיר שם וטלפון, ואנו נחזור אליכם בהקדם.​