וואצ אפ  אינגליש סנטר Call us

אנגלית לכיתה ח'

תפריט אנגלית

אנגלית לכיתה ח'

נושא האנגלית הוא חשוב ומרכזי בכל שנת לימודים. אך בלימודי אנגלית לכיתה ח' הוא הופך מרכזי ביותר, היות וזאת השנה בה מתקיימים מבחני מיצ"ב. את מבחני המיצ"ב הראשונים פגשו התלמידים בכיתה ה' ובאנגלית לכיתה ח' הם פוגשים אותם שוב. מטרתו של המיצ"ב לבדוק את רמת התלמיד ולראות האם הוא שולט בכל החומר הנלמד של אותה נקודת הזמן, אך בעיקר הוא נועד למדוד את רמת לימודי האנגלית בביה"ס.

כיצד נתכונן למבחני המיצ"ב?

בשביל לעבור את המיצ"ב צריך התלמיד לשלוט בהבנת הנקרא, הבנת הנשמע, לדעת להרכיב משפטים ולענות על שאלות. לכן הדרך הטובה ביותר היא פשוט לתרגל. כל תרגול יועיל- ניתן לפתור כל מיני טקסטים עם שאלות, לקרוא ספרים או פשוט לפתור תרגילי דקדוק. ניתן גם לתרגל מיצ"בים ישנים-זאת השיטה המומלצת. בנוסף אנגלית לכיתה ח' מתבססת על לימודי האנגלית מהכיתות הקודמות. ככל שנדאג לבנות בסיס חזק יותר בכיתות הנמוכות יותר, כך יהיה קל לתלמיד בהמשך הדרך.

לימודי אנגלית במסגרות פרטיות

ניתן גם להתכונן למיצ"ב בלימוד במסגרות פרטיות. במידה ואתם פונים למורה פרטי וודאו כי הוא מתרגל עם התלמיד מיצ"בים ישנים ומעשיר את אוצר המילים שלהם. יחד עם זאת חשוב לזכור להקנות לילד מיומנויות שפה אשר יהיו מעבר למבחן. חשוב לחזק הבנת הנשמע, דיבור ויכולת כתיבה. באינגליש סנטר הילד שלכם יעבוד על כל המיומנויות החשובות ויגדיל את הביטחון שלו.

לפרטים נוספים ניתן להשאיר שם וטלפון, ואנו נחזור אליכם בהקדם.​