וואצ אפ  אינגליש סנטר Call us

אנגלית לכיתה ז'

תפריט אנגלית

אנגלית לכיתה ז'

כיתה ז' הינה לרוב שנת לימודים מאוד מורכבת. זוהי השנה בה הילדים עולים לחטיבה וחווים המון שינויים ואף קשיים בהיבט החברתי והלימודי כמובן. לרוב בכיתה ז' רמת הלימודים והדרישות עולה וישנם הרבה ילדים אשר חווים את האינטנסיביות הזאת בקשיים רבים. אחד מהשינויים המשמעותיים הוא בלימוד אנגלית לכיתה ז'. בשלב זה רמת האנגלית עולה והדרישות משתנות ולכן יש לצפות לירידה בציונים.

מה עלינו לעשות בכדי למנוע ירידה בציונים ולהקל על ההתמודדות עם הקשיים?

הדבר הראשון והמשמעותי ביותר הוא כבר בכיתה ו' להתחיל לעבוד על חיזוק הילד מעבר לרמת כיתה על מנת שבכיתה ז' לא ירגיש בפער. אנגלית לכיתה ז' מאופיינת ברמת אוצר מילים גבוהה יותר, דקדוק מתקדם, יכולת שיח והבנת הנשמע. לכן מומלץ לתרגל טקסטים של הבנת הנקרא, לצפות בסרטים ולהקפיד על קריאה להעשרת אוצר המילים. כמו כן מומלץ להקפיד על תרגול שיח, ניתן למצוא קבוצות סקייפ שונות לתרגול שיח. גם את נושא הדקדוק מומלץ לתרגל על ידי פתרון של תרגילים שונים.

לימודי אנגלית לכיתה ז' באינגליש סנטר

בכדי לחזק את התלמיד ליפני ניתן גם להפנות אותו למורה פרטי או לבתי ספר ללימודי אנגלית כאשר חשוב לשים לב כי המקום אליו תיפנו יחזק את הילד בכל ארבעת המיומנויות ויקדם אותו. לימודי אנגלית לכיתה ז' באינגליש סנטר מתמקדים בכל ארבעת מיומנויות השפה: דיבור, דקדוק, קריאה והבנת הנשמע. בנוסף הלימודים הינם ברמות ולא רק על פי כיתה. לכן, תלמידים אשר לומדים באינגליש סנטר לומדים לשפר את ארבעת המיומנויות, מתחזקים מעבר לרמת כיתה ומתמודדים עם כל קושי לימודי.

לפרטים נוספים ניתן להשאיר שם וטלפון, ואנו נחזור אליכם בהקדם.​