וואצ אפ  אינגליש סנטר Call us

אנגלית לכיתה ד'

אנגלית לכיתה ד'

לרוב, בכיתה ד' לימודי האנגלית תופסים תאוצה לקראת אמצע שנת הלימודים. בשלב זה התלמידים כבר יודעים לקרוא ויכולים להתחיל ללמוד את הדקדוק של השפה, לעבוד על העשרת אוצר מילים ולפתח את מיומנות הבנת הנשמע. כיוון שמדובר בשלב חשוב וקפיצת מדרגה חשוב לעבוד עם הילדים גם בבית.

על מה כדאי לעבוד בבית?

כאשר מחזקים אנגלית לכיתה ד' בבית כדאי להקפיד על קריאת טקסטים קצרים, פתרון שאלות לחיזוק הבנת הנקרא, חשיפת הילדים לתוכניות דוברות אנגלית כגון סרטים מצוירים ותרגול החומר שנלמד בכיתה. שיעורי הבית הניתנים בלימודי אנגלית לכיתות ד' בבית הספר בדרך כלל אינם רבים אך חשובים ולכן מומלץ לעזור לילדים בשיעורי הבית במידה ויש צורך. יחד עם זאת, במידה והנכם מרגישים שאתם רוצים לא רק להשאיר את הילדים ברמת כיתה אלא לקדם אותם, מומלץ לשלוח את הילדים ללימודי אנגלית בנוסף ללימודי אנגלית לכיתה ד' בבית הספר.

לימודי אנגלית במסגרת פרטית

לימודי אנגלית לכיתה ד' ניתן ללמוד במספר מסגרות. ניתן ללמוד או אצל מורה פרטי או בקבוצות. לימודים בקבוצות הינם יותר משמעותיים וחשובים כיוון שמעבר ללימוד שפה הם גם מפתחים את הביטחון העצמי של הילד.  אצלנו באינגליש סנטר, אנגלית לכיתה ד', תכלול לימודי קריאה, הבנת הנשמע, דיבור ודקדוק. הלימודים הם חווייתיים ובקבוצות קטנות.

לפרטים נוספים ניתן להשאיר שם וטלפון, ואנו נחזור אליכם בהקדם.​