וואצ אפ  אינגליש סנטר Call us

אנגלית לכיתה ד'

תפריט אנגלית

אנגלית לכיתה ד'

לרוב, לימודי אנגלית לכיתה ד' תופסים תאוצה לקראת אמצע שנת הלימודים. בשלב זה התלמידים כבר יודעים לקרוא ויכולים להתחיל ללמוד את הדקדוק של השפה, לעבוד על העשרת אוצר מילים ולפתח את מיומנות הבנת הנשמע. כיוון שמדובר בשלב חשוב וקפיצת מדרגה חשוב לעבוד עם הילדים גם בבית.

על מה כדאי לעבוד בבית בלימודי אנגלית לכיתה ד' ?

כאשר מחזקים את האנגלית בבית כדאי להקפיד על קריאת טקסטים קצרים, פתרון שאלות לחיזוק הבנת הנקרא, חשיפת הילדים לתוכניות דוברות אנגלית כגון סרטים מצוירים ותרגול החומר שנלמד בכיתה. שיעורי הבית הניתנים בבית הספר בדרך כלל אינם רבים אך חשובים ולכן מומלץ לעזור לילדים בשיעורי הבית במידה ויש צורך. יחד עם זאת, במידה והנכם מרגישים שאתם רוצים לא רק להשאיר את הילדים ברמת כיתה אלא לקדם אותם, מומלץ לשלוח את הילדים ללימודי אנגלית בנוסף ללימודים בבית הספר.

לימודי אנגלית במסגרת פרטית

לימודי אנגלית לכיתה ד' ניתן ללמוד במספר מסגרות. ניתן ללמוד או אצל מורה פרטי או בקבוצות. לימודים בקבוצות הינם יותר משמעותיים וחשובים כיוון שמעבר ללימוד שפה הם גם מפתחים את הביטחון העצמי של הילד.  אצלנו באינגליש סנטר, הלמידה תכלול לימודי קריאה, הבנת הנשמע, דיבור ודקדוק. הלימודים הם חווייתיים ובקבוצות קטנות. כל הילדים עוברים מבחן רמה מקצועי. לאחר האבחון הילדים מתחילים ללמוד אנגלית לא רק לפי הכיתה שלהם אלא גם לפי רמת הלימוד בו הם נמצאים באותו שלב.

שילוב של הילדים בקבוצות קטנות ועל פי רמת הלימוד שלהם יעזור לילדים לקבל את התוצאה האולטימטיבית. בנוסף שידרוג חווית הלמידה עם כלים שילדים אוהבים הופך את הלמידה שלנו למוצלחת וטובה יותר. הסוד שלנו הוא שילוב של כל האלמנטים הללו יחד והוא מוביל לתוצאה שההורה רוצה.

לפרטים נוספים ניתן להשאיר שם וטלפון, ואנו נחזור אליכם בהקדם.​