וואצ אפ  אינגליש סנטר Call us

אנגלית לכיתה ג'

אנגלית לכיתה ג'

בכיתה ג' ברוב בתי הספר מתחילים ללמוד אנגלית באופן מאוד ראשוני. אנגלית לכיתה ג' מאופיינת בדרך כלל בלימוד של מילים בודדות, צבעים, מספרים ועוד. ישנם בתי ספר אשר בשלב זה מתחילים ללמד אותיות וכתיבה. לימוד האותיות ואוצר המילים הראשוני הינו לשוב ביותר ויש לשים עליו דגש.

למה לשים לב בלימוד אנגלית לכיתה ג'?

כיוון שמדובר בתהליך מאוד ראשוני, חשוב לשים לב כי כל החומר הנלמד נקלט אצל התלמיד. מומלץ לבצע חזרות על האותיות, לחשוף לסרטונים מצוירים באנגלית ולחזור על האוצר מילים. כיוון שאנגלית לכיתה ג' פונה לילדים קטנים, חשוב לשלב בתהליך החזרה על החומר משחקים ועזרים חווייתיים. ניתן לבצע חזרה על האותיות תוך שימוש במשחק הזיכרון או שימוש בדפי יצירה שונים אשר ניתן למצוא באינטרנט. אופציה נוספת היא לשלוח את הילדים לחוג אנגלית אשר יעשה חזרה על החומר ויקדם הלאה.

מה היתרון של חוג לאנגלית?

כיוון שאנגלית לכיתה ג' בעלת חשיבות עליונה, היות ומדובר על שלבי בניית התשתית, חשוב להפקיד את הילדים במקום מקצועי אשר יבנה ויקנה בסיס חזק. אצלנו באינגליש סנטר הילדים ילמדו את האותיות, ילמדן מילים חדשות, ילמדו לכתוב וכמובן לאהוב את השפה. היתרון שלנו על פני האחרים, זה השיטה החווייתית המתאימה גם ללימודי אנגלית לכיתה ג'  והקבוצות הקטנות שלנו. כך שהילד יקבל את מלא תשומת הלב ובאמת ילמד אנגלית.

לפרטים נוספים ניתן להשאיר שם וטלפון, ואנו נחזור אליכם בהקדם.​