וואצ אפ  אינגליש סנטר Call us

למה כדאי להתחיל לימודי אנגלית לילדים בגיל צעיר

תפריט אנגלית

למה כדאי להתחיל לימודי אנגלית לילדים בגיל צעיר

יש דברים שאי אפשר להאיץ בהם ולא תמיד אפשר להקדים את המאוחר. אבל כאשר מדובר בלימודי שפות, בהחלט לא כדאי לדחות למחר ועדיף להתחיל מוקדם. זה טבע הדברים – באופן טבעי, תינוקות ופעוטות לומדים לדבר וממשיכים ללמוד עוד ועוד מילים חדשות בשפת האם, בקצב שאף מבוגר לא יוכל. באופן דומה, ככל שמתחילים ללמד את הילדים הצעירים שפה זרה ובפרט אנגלית, כך רכישת השפה קלה, מהירה וטבעית יותר. לא משנה בני כמה הילדים שלכם, לימודי אנגלית לילדים יתאימו להם ויהוו יותר מאשר הכנה לבית הספר. כי אנגלית משובחת זה רק הצלחה גבוהה במבחני הבגרות. זה גם הרבה הרבה יותר מזה.

לומדים לאהוב את השפה

אז אמרנו כי כדאי להתחיל ללמד אנגלית לילדים בגיל צעיר, כי יותר קל בצורה כזאת לרכוש את יסודות השפה. אבל עבור הילדים, יש עוד תועלת גדולה שאסור לשכוח. כאשר לומדים אנגלית בגילים צעירים ועושים זאת בשיטה הנכונה, לומדים לחבב את השפה ואפילו נהנים מתהליך הלימוד. כן, זה לא לימוד בצורה של שינון סתמי ששנוא כל כך על תלמידי בית הספר. זהו לימוד חווייתי ומהנה וכמובן מעשיר.

כשהאנגלית לילדים בגיל צעיר טובה, הכול יותר קל

כאשר רושמים את הילדים לקורסים איכותיים ללימוד אנגלית נותנים להם מתנה גדולה לחיים. זו לא רק הגאווה של ההורים, כאשר הילדים יכולים להבין ואף להתבטא בשפה נוספת. זוהי השפה שהיא הבסיס לתקשורת מסביב לעולם. זוהי השפה שבעזרתה אפשר להסתדר בכל מקום. בעזרת כל מה שלומדים הרבה יותר קל להיחשף לתכנים מקוונים ולימודיים בנושאים אחרים. אפשר בהמשך הדרך לעסוק בתכנות, בעיצוב אתרים, בשימוש בלומדות באנגלית ובבגרות, לעסוק בתפקידים בכירים הדורשים אנגלית טובה.

ואין ספק כי זו הכנה נהדרת לקראת תחילת לימודי האנגלית במערכת החינוך. כאשר מקבלים את הבסיס הטבעי של השפה, בזכות קורס אנגלית לילדים בגיל צעיר, הבסיס המוצק כבר ישנו. הילדים יכולים בשלב מוקדם יותר להתחיל לקרוא ספרים באנגלית. הם מקבלים ציונים יותר גבוהים במבחנים והביטחון שלהם לצורכי שיחה והתבטאות עולה פלאים. ואם כל זה אינו מספיק, פסיכולוגים מסבירים שילדים ששולטים בשתי שפות מגלים שיפור בכישורים קוגניטיביים – לשוניים ואחרים.

אנגלית לילדים בגיל צעיר באינגליש סנטר

באינגליש סנטר מגוון רחב של קורסים ותוכניות לימוד באנגלית, גם לילדים. אנגלית מדוברת, הבנת הנשמע, הבנת הנקרא, התבטאות, הכנה לבית הספר. הקורסים מתנהלים בקבוצות קטנות, כך שהמגע האישי החשוב כל כך ניתן לכל ילד וילד, לכל תלמיד ותלמיד.

לפרטים נוספים ניתן להשאיר שם וטלפון, ואנו נחזור אליכם בהקדם.​