וואצ אפ  אינגליש סנטר Call us

תפריט אנגלית אנגלית לילדים

אנגלית לילדים

חיפוש אחר בית הספר הכי טוב בלימודי אנגלית לילדים הוא לא קל. אך מכיוון שאתם כבר כאן, הגעתם למקום הנכון. לימוד אנגלית לילדים זה לא צחוק, לכן ריכזנו עבורכם מומחים שמבינים בתחום והרכבנו צוות מקצועי, אשר עובד בשיטות מיוחדות ומתמחה בעיקר בלימודי אנגלית לקהל הישראלי. הרבה בתי ספר פרטיים נותנים שירות מסוג זה, אבל לא שמים עליו דגש על הדברים הקטנים שגורמים לילד להצליח.

לכל תלמיד רמה משלו ודרכי לימוד אשר מתאימות לו באופן אישי. אנו עורכים מבחן רמה מקצועי ובודקים בדיוק מה מתאים עבור הילד שלכם ורק לאחר מכן משבצים אותו ללימוד על פי רמתו ול על פי הכיתה שבה הוא לומד בבית הספר חשוב מאוד !

היתרונות של אינגליש סנטר

לימודי אנגלית לילדים, רק נשמע דבר בעייתי אבל שורה תחתונה, אם עושים זאת כמו שצריך מגיעים לתוצאות טובות. באינגליש סנטר תוכלו ליהנות מקורס אנגלית ברמה הגבוהה ביותר והכי חשוב תהינו מצוות מקצועי, התאמה אישית ושיטות לימוד מתקדמות וכל זה בהתחייבות לקבוצות קטנות מאוד של עד 6 תלמידים מקסימום.

  1. קבוצות לימוד קטנות – בין 3-6 תלמידים מקסימום.
  2. שיטת לימוד משולבת – העברת לימוד בכיף מבלי לפסוח על החלק הלימודי.
  3. מבדק רמה מקצועי – בחינת התלמיד לפני תחילת הלימודים.
  4. רמות לימוד רבות -הכנסת התלמיד לרמה שבה הוא צריך להיות ולא על בסיס הכיתה בה הוא לומד.
  5. יחס אישי לכל הורה והילד שלו -צוות פדגוגי שייתן מעקב מתמיד על אופן התקדמות הילד בחוג.

בסופו של יום.

כל ילד חכם ולכל ילד יש יכולות, השאלה המתבקשת היא אילו כלים אנו נותנים עבור הילד שלנו?
לא כל הדרכים מובילות להצלחה ולפעמים יש דרך ספציפית שבה צריך לצעוד כדי לגרום לילד להצליח. להבדיל מבית ספר רגיל שבו שולחים את הילד להתמודד לבדו עם לימודי השפה, אנו כאן כדי להאיר לו את הדרך, לתת לו את המפה ולהגיע יחד אל היעד. בסופו של יום הילד שלכם יוצא למסע, אך הפעם הוא לא לבד.

מה התוצאה שמתקבלת בלימוד אנגלית לילדים מבית אינגליש סנטר

אם תמשיכו לעשות את אותו הדבר באותה הדרך, אל תתפלאו שאתם מגיעים לאותה התוצאה.
אצלנו באינגליש סנטר שיטת הלימוד חדשנית ומתעדכנת בהתאם לתוכנית הלימודים בישראל והתוצאות מדברות בעד עצמן וזה בדיוק מהסיבה שאין רק דרך אחת.

שיעור מתנה באנגלית

​​השאירו פרטים לקבלת חודש מתנה*ברכישת מנוי שנתי*

לפרטים נוספים והרשמה לחוג אנגלית לילדים בכיתות א' עד יב'