וואצ אפ  אינגליש סנטר Call us

לימודי אנגלית לילדים, כל היתרונות

תפריט אנגלית

לימודי אנגלית לילדים, כל היתרונות

אין חולק על כך כי חשוב לדעת אנגלית אך מגיל צעיר אך האם לימודי אנגלית לילדים צריך להתחיל מגיל צעיר או מהכיתה שבה מתחילים ללמוד בבית הספר?

לא נגזים אם נאמר כי זוהי שפה חיונית, שאפשר לתקשר בעזרתה עם כל העולם כולו. כהורים לילדים, גם לכם חשוב לדעת מהם היתרונות החשובים הטמונים בלימודי האנגלית לילדים בגיל צעיר.

בגיל צעיר קולטים מהר

ככל שמתחילים ללמוד מוקדם יותר את השפה, כך קולטים אותה בצורה מלאה, שלמה ומהירה יותר. באמצעות לימודי אנגלית לילדים בשיטה הנכונה, אפשר להתקדם בחודשים ספורים התקדמות שעבור מבוגרים תצריך אפילו שנים.

הכנה לבית הספר

אין מה לחשוש מכך שחושפים את הילדים לשפה חדשה אפילו עוד לפני גיל בית הספר. אנגלית לילדים שלומדים כהכנה לבית הספר מאפשרת להם לקבל בסיס איתן שיעזור להם למשך שנים קדימה. לימוד בגיל צעיר יחסית מאפשר לילדים לאהוב את השפה ולהתחבר אליה, לפעמים ברמה של שפת אם.

לימוד חווייתי

בניגוד ללימודי אנגלית בבית הספר ממלכתי, כאשר לומדים בבית ספר לאנגלית אפשר לנקוט בשיטות לימוד מיוחדות. באינגליש סנטר הופכים את הלמידה לחוויה, שכן ברגע שבוחרים בשיטה המתאימה הלימוד נכון ומהנה.

כלי לכל החיים

כאשר מעניקים לילדים את האפשרות ללמוד בבית ספר לאנגלית, הם מקבלים בגיל הנכון כלי משמעותי אשר ישמש אותם לאורך כל החיים. כבר בגיל צעיר הם יכולים להפיק את המקסימום מהאינטרנט, כאשר שפע התכנים הוא באנגלית. החשיפה הזאת משפרת את השפה עוד יותר והילדים יכולים להשלים את ידיעותיהם על ידי קריאה בנושאים שמעניינים אותם, ספרים ואף צפייה בתכנים באנגלית, ללא דיבוב.

באינגליש סנטר קורסי אנגלית ייחודיים, לכל גיל ולכל רמה. השיעורים מתנהלים בשיטה מיוחדת, בקבוצות קטנות ובאופן שמקדם כל אחד לפי הרמה הנוכחית. גם אתם מעוניינים לשפר את האנגלית המדוברת שלכם, או להתכונן לבגרות באנגלית? הלימודים באינגליש סנטר הינם מגוונים ומותאמים הן למבוגרים והן לילדים.

לפרטים נוספים ניתן להשאיר שם וטלפון, ואנו נחזור אליכם בהקדם.​