וואצ אפ  אינגליש סנטר Call us

שיטת הלימוד

שיטת 4 המיומנויות ללימודי אנגלית

שיטת הלימוד באינגליש סנטר הינה שיטה ייחודית המותאמת לקהל הישראלי אשר פותחה על ידי מיטב אנשינו. מפתחי השיטה הינם בעלי ניסיון רב בתחום לימוד האנגלית, הן בפן הפרטי, הקבוצתי והעסקי. שיטת הלימוד של אינגליש סנטר מתאימה לכל הרמות ולכל הגילאים. שיטת  4 המיומנויות ללימודי אנגלית מבית אינגליש סנטר מובילה חזון לימודים חדש ומרענן ומייצרת לימודי אנגלית בקונספט חדש.

אז איך שיטת 4 המיומנויות עובדת ?

באינגליש סנטר קיימות ארבע כיתות ללימוד אנגלית. הלימודים בכל אחת מן הכיתות מתמקדים בשיפור מיומנות אחרת בשפה האנגלית. בכיתה אחת לומדים ומשפרים את הדיבור, בכיתה השנייה לומדים ומשפרים את הקריאה, בכיתה השלישית לומדים ומשפרים את הבנת הנשמע ובכיתה הרביעית לומדים ומשפרים את הדקדוק. לימוד אנגלית בשיטת ארבעת המיומנויות בשילוב קבוצות קטנות של עד 6 תלמידים בלבד ומגוון רחב של רמות לימוד יוביל לשיפור האנגלית.

התוצאה היא:

שיפור של כל ארבעת המיומנויות יעזור לתלמידי המרכז לשפר את רמת האנגלית שלהם , ובנוסף יעזור בבניית הביטחון האישי בשפה האנגלית.

שיטת לימוד זו תרמה לאלפי תלמידים בשימוש השפה האנגלית במקום העבודה,במחשב,בבית הספר,בטלפון הנייד או סתם בהזמנה שיגרתית במסעדה בביקור בחו"ל.

כפתור מיומנות קריאה כפתור מיומנות דקדוק כפתור מיומנות דיבור כפתור מיומנות שמיעה

4
הממיוניות

אז אם האנגלית שלך, של חברייך או משפחתך זקוקה לחיזוק, השאר פרטים וקבל שיעור ניסיון חינם!​​