וואצ אפ  אינגליש סנטר Call us

קורסי אנגלית

אנגלית למבוגרים

אינגליש סנטר מציעה קורסי אנגלית למבוגרים המתאימים לאוכלוסיה של חיילים משוחררים, סטודנטים, אנשי עסקים ולאנשים שפשוט רוצים לשפר את השפה האנגלית.

המורים שלנו יקנו לכם את הדקדוק הנכון של השפה על מנת לחבר משפטים נכונים, בנוסף הם יאפשרו לכם לבוא לידי ביטוי בדיבור מול אנשים נוספים בקבוצות קטנות ובכך לשפר את הביטחון. יתנו הדרכה כיצד לקרוא נכון ובקולם רם מול הסובבים אתכם, וכמובן תוכלו לשמוע אנשים אחרים מדברים את השפה ולבין את המבטאים השונים.

מתכונת הלימודים באינגליש סנטר

הקורסים שלנו ללמודי אנגלית למבוגרים מתקיימים פעם בשבוע לשעתיים ברצף ובשעות הערב. בתחילת הדרך התלמידים עוברים מבדק רמה מקצועי על ידי מנהלת פדגוגית ובו נקבע באיזה רמה כל תלמיד ובכך אנו דואגים לכם שתלמדו ברמה המתאימה לכם.

בכל שיעור התלמידים ילמדו בשעה הראשונה חומר לימודי שאותו ניישם בשעה השנייה ובו המורים יתרגלו עם התלמידים את השפה המדוברת בהתאם למה שנלמד בתחילת השיעור. בשיטת לימוד זו מתרגלים גם את הבסיס וגם את הדיבור וזו השיטה המומלצת ללימודי אנגלית.

התוצאה היא :

בוגרי אינגליש סנטר  יצאו מהמרכז בידיעה שהם יכולים לדבר אנגלית ללא חשש ובקלות, אם זה ביום יום כאשר הם נתקלים בשפה האנגלית או בפגישות עסקים חשובות. בנוסף בוגרי אינגליש סנטר יוכלו להיפתח לעולמות חדשים כמו העולם הטכנולוגי והאפליקציות שכולן מבוססות בימינו על השפה האנגלית.

הבוגרים שלנו יוכלו להבין ולהכיר את הרשתות החברתיות בהן נמצאים ילדיהם או משפחותיהם כדוגמת הפייסבוק, טוויטר ואינסטגרם. הם יוכלו לקרוא כתבות באינטרנט ולהעשיר את אוצר המילים ולהרחיב את הידע האישי שלהם, ובנוסף ליצור קשרים עם אנשים דוברי והשפה האנגלית. בכך יוכלו ליצור והזדמנויות חדשות ולהתפתח מחוץ לקהילה הישראלית הן מהבחינה הפרטית והן מהבחינה העסקית.

הקורסים שלנו מאושרים ומפוקחים על ידי משרד החינוך ומתאימים לכל התלמידים מגיל 18+ כדוגמת : חיילים, חיילים משוחררים, סטודנטים, מבוגרים אשר מעוניינים לשפר את האנגלית למטרות עבודה או לפנסיונרים שמעוניינים לטייל בחו"ל ולשפר את הדיבור.

*חיילים משוחררים יכולים לשלם על הקורסים דרך הפיקדון הצבאי.

contact us

​לקביעת שיעור ניסיון מתנה השאר פרטים


להרשמה ופרטים נוספים השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום