וואצ אפ  אינגליש סנטר Call us

קורסי אנגלית

קורסי אנגלית – אנגלית למבוגרים

אינגליש סנטר מציעה קורסי אנגלית למבוגרים כמו חיילים משוחררים, סטודנטים, אנשי עסקים שמעוניינים לשפר את השפה וגם לגיל הזהב. במרכזינו, המורים שלנו יקנו לכם את הדקדוק הנכון של השפה על מנת לחבר משפטים נכונים.

יאפשרו לכם לבוא לידי ביטוי בדיבור מול אנשים נוספים בקבוצות קטנות ובכך לשפר את הביטחון. יתנו הדרכה כיצד לקרוא נכון ובקולם רם מול הסובבים אתכם, וכמובן תוכלו לשמוע אנשים אחרים מדברים את השפה ולבין את המבטאים השונים.

התוצאה היא :

מבוגרי אינגליש סנטר יצאו מהמרכז ללימודי אנגלית בידיעה שהם יכולים לדבר אנגלית ללא חשש ובקלות, אם זה ביום יום כאשר הם נתקלים בשפה האנגלית או בפגישות עסקים חשובות.

בנוסף מבוגרי אינגליש סנטר יוכלו להיפתח לעולמות חדשים כמו העולם הטכנולוגי והאפליקציות שכולן מבוססות בימינו על השפה האנגלית.

יוכלו להבין ולהכיר את הרשתות החברתיות בהן נמצאים ילדיהם או משפחותיהם כדוגמת הפייסבוק, טוויטר ואינסטגרם. הם יוכלו לקרוא כתבות באינטרנט ולהעשיר את אוצר המילים ולהרחיב את הידע האישי שלהם, ובנוסף ליצור קשרים עם אנשים דוברי והשפה האנגלית.

בכך יוכלו ליצור והזדמנויות חדשות ולהתפתח מחוץ לקהילה הישראלית הן מהבחינה הפרטית והן מהבחינה העסקית.

הקורסים שלנו מאושרים ומפוקחים על ידי משרד החינוך ומתאימים לכל התלמידים מגיל 18+ כדוגמת : חיילים, חיילים משוחררים, סטודנטים, מבוגרים אשר מעוניינים לשפר את האנגלית למטרות עבודה או לפנסיונרים שמעוניינים לטייל בחו"ל ולשפר את הדיבור.

*חיילים משוחררים יכולים לשלם על הקורסים דרך הפיקדון הצבאי.

contact us

​לקביעת שיעור ניסיון מתנה השאר פרטים