וואצ אפ  אינגליש סנטר Call us

אנגלית עסקית

אנגלית עסקית

מנהלים עסק או חברה ? מחפשים אנגלית עסקית לעובדי החברה? מרגישים שעובדי החברה לא מספיק מיומנים בשפה האנגלית כפי שאתם רוצים שיהיו ? אם עניתם כן על כל התשובות מקומכם איתנו.

 אינגליש סנטר הינו מרכז ייחודי ללימודי האנגלית בשיטות ייחודיות אשר המותאמות לקהל הישראלי. אינגליש סנטר מציעה מגוון פתרונות לכל סוגיי העסקים והחברות בכל הגדלים במחיר אטרקטיבי. הקורסים שלנו מועברים על ידי מורים מנוסים אשר עוברים הכשרה מקצועית  על ידי הצוות הפדגוגי, המתמחה בתחום האנגלית העסקית.

קהל לקוחותינו נהנה מקורסים המועברים בשיטת לימוד ייחודית. שיטה זאת משלבת לימוד טכני ולימוד תוך כדי התנסות. בכל תחילת שיעור התלמידים ירכשו מידע חדש ובחלקו השני של השיעור יתרגלו את החומר תוך כדי פיתוח מיומנות דיבור וקריאה. זאת על מנת להטמיע את החומר הנלמד ולשפר את ביטחון התלמידים בשפה העסקית.

בכל הקורסים תינתן האופציה לחברה המזמינה לבחור ממגוון של  סדנאות. בסדנאות אלו התלמידים יתרגלו את האנגלית בצורה מאתגרת וחווייתית שתגרום לעובדים שלכם פשוט לדבר אנגלית ובקלות.

נתונים בסיסיים לפתיחת קורס אנגלית עסקית אצלכם בחברה:

מינימום 8 תלמידים בקבוצת לימוד
לימוד בבית העסק
המחיר כולל חוברות עבודה ושינוע לבית העסק

הקורס מחולק לפי רמות :

אנגלית עסקית מתחילים
אנגלית עסקית מתקדמים
אנגלית עסקית מדוברת

מתכונת הקורס המובנה שלנו מתקיים ב-2 אפשריות:

1.פעם בשבוע, שעתיים אקדמאיות כל מפגש.
2.פעמיים בשבוע, שעתיים אקדמאיות כל מפגש.

ניתן לרכוש קורסים לפי כמות רמות:
1. 24 שעות אקדמיות -קורס אנגלית רמה אחת.
2. 48 שעות אקדמאיות- קורס אנגלית שתי רמות.

*ניתן לבנות הצעות מחיר בהתאמה אישית לפי צרכי בית העסק

*קורס אנגלית מבית אינגליש סנטר הינו קורס מובנה לפי רמות לימוד. ניתן לבקש מצוות אינגליש סנטר לכתוב מערכי שיעור מותאמים על פי צרכי בית העסק.

המתכון המנצח מבית אינגליש סנטר לשיפור השפה האנגלית העסקית

לימוד בקבוצות קטנות + שיטת לימוד ייחודית המשלבת לימוד טכני וחוויתי יחד, בנוסף סדנאות לתרגול הדיבור שמייצרות אצל התלמידים שיפור של השפה האנגלית ושיפור הביטחון העצמי של התלמיד בשימוש בשפה האנגלית.

contact us

​לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים

לפרטים נוספים ניתן להשאיר שם וטלפון, ואנו נחזור אליכם בהקדם.​