וואצ אפ  אינגליש סנטר Call us

נצלו טוב יותר את הזמן שלכם

נצלו טוב יותר את הזמן שלכם


באינטרנט אפשר ללמוד הכול, בזמן שנוח לכם, בסביבה המוכרת והנעימה לכם. מרגישים שהאנגלית שלכם לא מספיק טובה או שעבר יותר מדי זמן מאז סיימתם את בית הספר ואתם צריכים ריענון? רוצים לקחת את השליטה שלכם באנגלית לרמה אחת מעל, או אפילו שתיים? אינגליש סנטר, בית ספר לאנגלית הפיק קורס אנגלית באינטרנט, במיוחד בשבילכם, שכן בן אם אתם לקראת לימודים באוניברסיטה,  לקראת נסיעה לחו"ל, או עבודה חדשה, אנגלית טובה יכולה לשרת אתכם בכל מצב.

קורס אנגלית באינטרנט

גם אם נדמה לכם שאתם הכי עסוקים בעולם, תמיד יש את הרגעים הללו שבהם הזמן איננו מנוצל. ככל הנראה גם אתם מוצאים את עצמכם לא פעם יושבים מול מסך המחשב או הסלולר וצופים בתכנים שלא ממש מקדמים אתכם בכל מובן שהוא. רוצים לנצל טוב יותר את הזמן שלכם ולהפוך את הזמן שלכם מול המסך לאפקטיבי ומלמד? הקורסים האינטרנטיים מבית אינגליש סנטר יאפשרו לכם לשפר את האנגלית מבלי לבזבז זמן על נסיעות. נוסף על כך, זוהי שיטת לימוד חסכונית במחיר נוח במיוחד.

להתאים את הקורס לרמה שלכם – זו החוכמה

יש קורסים באינטרנט שלא מתאימים לכולם, שכן קורסים מסוימים מצריכים ידע או רקע קודם בתחום. באינגליש סנטר מודעים לכך שיש צורך בלמידה מותאמת באנגלית, שכן קיימים תלמידים במגוון רמות שונות. בשל כך פותחו מגוון קורסים לכל הרמות. מי שמחפש לימודי אנגלית באינטרנט ללא ידע קודם יוכל להתחיל עם קורס ברמה הבסיסית. אם אתם יודעים את הבסיס, עדיף לכם לבחור את הקורס למתחילים אשר מצוידים בידע בסיסי אך לא מספק. במידה שאתם דוברי אנגלית ברמה מספקת אך שואפים ליותר, קורס ברמת המתקדמים פותח בדיוק בשבילכם. בקורסים של אינגליש סנטר תמצאו סרטוני לימוד שפותחו בשיתוף מורי אנגלית מנוסים ומיומנים. הקורסים כוללים מגוון רחב של עזרי לימוד נבחרים.

לפרטים נוספים ניתן להשאיר שם וטלפון, ואנו נחזור אליכם בהקדם.​