וואצ אפ  אינגליש סנטר Call us
אנגלית לכיתה יב'

כיתה יב' היא הכיתה האחרונה והמסכמת של לימודי האנגלית. לרוב בשלב זה כבר לא לומדים שום דבר חדש אלא מחזקים ומביאים לידי ביטוי את כל הידע שצברנוץ נגלית לכיתה יב' מאופיינת בעיקר בתוצאות של העבודה הקשה שעשינו ליפני. מבחינת מבחני הבגרות, בשלב זה מסיימים את מודלי הספרות (מודל D או F) ומתחילים להתכונן למבחן הבגרות האחרון- מודל C ל3 יחידות, מודל E ל4 יחידות ומודל G ל5 יחידות ולמבחן האנגלית בעל-פה. חשוב להבין כי הפער בין המבחן הראשון והשלישי גדול מאוד. ישנה קפיצת מדרגה משמעותית ברמת אוצר המילים ובמורכבות השאלות וצריך גם להציג את יכולות השיח שלנו.

אז מה עושים?

דבר ראשון אף פעם לא מפסיקים לתרגל. ברגע שניגמר המבחן הראשון גשו מיד להמשך תרגול של המבחנים האחרונים. אלו מכם שניגשים למודל C או G, אל תשכחו גם לתרגל כתיבה. הקפידו על ניסוח ושימרו על דקדוק נכון. אלו שנגשים להיבחן על מודל E תרגלו גם הבנת הנשמע. ואל תשכחו לתרגל דיבור. הצטרפו לקבוצות דיבור באנגלית, דברו עם חברים וקראו ספרים. אפשר כמובן להיעזר במסגרות נוספות ללימודי אנגלית.

איזה מסגרת ללימודי אנגלית עליי לחפש?

אנגלית לכיתה יב' אכן דורשת מסגרת לימודים מיוחדת. מצד אחד, חשוב שתהיה כזאת אשר צחזק ותפתח מיומנויות הבנת הניקרא ומצד שני כזאת אשר תעודד ותפתח יכולת שיח. באינגליש סנטר תוכלו לקבל את שני הצדדים- גם לתרגל בגרויות ישנות ולקבל כלים להתמודדות עם אנסינים וגם פיתוח של יכול השיח והגברת הביטחון לשימוש בשפה. אנגלית לכיתה יב' לומדים באינגליש סנטר- בקבוצות קטנות ובשיטה ייחודית.

אנגלית לכיתה יא'

בכיתה יא' התלמידים נבחנים לראשונה באנגלית. לכן, אנגלית לכיתה יא מאופיינת תמיד  במעט לחץ וחוסר ודאות. הבנה על סוגי המבחנים חשובה ואף מועילה לתלמידים. חשוב לדעת שהמבחן הראשון (הנקרא מודל) הוא  תמיד מבחן הכולל טקסט לקריאה עם שאלות (אנסין). ישנו הבדל משמעותי בין המבחן הראשון של 3, 4 או 5 יחידות. 3 יחידות יבחנו במודל A, 4 יחידות במודל C ו5 יחידות במודל E. ההבדלים בין המודלים הם ברמת אוצר המילים, ופי השאלות והמשימות הנלוות לאנסין. לדגומא- מודל E, המבחן של ה5 יחידות, יכלול חוץ מהאנסין גם תרגיל הבנת הנשמע.

כיצד נתכונן לבגרות?

העצה ההכי טובה היא פשוט לתרגל מבחני בגרות ישנים. מומלץ לתרגל את מבני הבגרות תוך שמדמים ממש מבחן בגרות אמיתי. לשים זמנים, להשתמש במילון או מילונית ולנסות להתייחס לתרגיל כמבחן. התרגול הזה חשוב גם למיומנות פיתרון המבחן וגם ככל שנפתור מבחנים כך נהיה מנוסים יותר, נכיר את סוגי השאלות ונתרגש פחות כשיגיע רגע האמת. דבר נוסף ומומלץ הוא לקרוא. לקרוא ספרים, עיתונים, בלוגים או כל דבר שמעניין אותנו. הקריאה חשובה כיוון שמאמנת את המוח ומעשירה את אוצר המילים שלנו ושני אלו יחדיו יקצרו את זמני פיתרון המבחן ויקלו עלינו.

האם כדאי להיעזר במסגרת חוץ ספרית ללימודי אנגלית?

כיוון שאנגלית לכיתה יא' הינה שלב משמעותי וחושב אשר ישפיע על המשך חיי ילדינו כדאי תמיד לצרף אותם למסגרות מעשירות, בעיקר בלימודי אנגלית. מומלץ להיעזר במסגרות ללימודי אנגלית לא על מנת רק להכינם למבחן אלא גם בכדיי לבנות יכולת להשתמש בשפה האנגלית כאשר יצאו לשוק העבודה. באינגליש סנטר, התלמידים מתכוננים ומתחזקים לקראת הבגרויות אך לא מוותרים על פיתוח יכולת שיח. הלימודים מתקיימים בקבוצות קטנות, ועל פי רמות וכך גם אתם משיגים שיפור של הביטחון העצמי לשימוש בשפה.

אנגלית לכיתה י'

כיתה י' הינה מטלטלת הן לנו והן לילדים שלנו. זוהי השנה בה מתחילות בחינות הבגרות אשר התוצאות שלהן לרוב משמעותיות לקריירה של ילדנו. אומנם אנגלית לכיתה י' אינה מתאפיינת בהיבחנות בבחינת הבגרות אותה השנה, אך מתאפיינת בקושי לא קטן. בכיתה י' התלמידים כבר אינם לומדים דקדוק כפי שהיו רגילים אלא עושים רק בפתרון אנסינים, כתיבה ולימוד ספרות אנגלית. לרוב בכיתה י' גם מחלקים כבר ליחידות לקראת הבגרויות בשנה הבאה.

מה עליי לדעת על מבחני הבגרות באנגלית?

אנגלית לכיתה י' היא אבן דרך משמעותית ולכם כהורים חשוב לדעת מה מצפים מילדיכם. קודם כל חשוב לדעת כי ניתן להיבחן ב3 יחדות אנגלית ומעלה. כאשר ברוב התיכון כיום משתדלים לשבץ תלמידים ל4 יחדות ו3 יחידות כמעט ונעלמו. מבחני הבגרות מתחלקים ל3 מודלים, וכל מודל מתמקד במיומנות אחרת. שניים מתוך המודלים מתמקדים באנסינים, הבנת הנשמע וכתיבה. המודל השלישי מתמקד בספרות אנגלית ( לתלמידי 4 יחידות ומעלה). מודל הספרות הוא לרוב אינו המודל הראשון בו נבחנים, ולכן לא משנה לכמה יחידות ייגש התלמיד, המבחן הראשון תמיד יהיה אנסין.

מתי כדאי להתחיל להתכונן למבני הבגרות?

כיוון שבחינות הבגרות באנגלית ואנגלית לכיתה י' מתמקדת בשליטה וידע של אוצר המילים, מומלץ להתחיל והתכונן כמה שיותר מוקדם. מומלץ לקרוא ספרים או לתרגל מבחני בגרות ישנים, כמו כן חשוב להקפיד על תרגול שיח כיוון שאלו שנבנים ב4 וב5 יחידות גם נבחנים באופן מילולי על שליטה בשפה. יחד עם זאת חשוב כי הלימוד יהיה ממוקד לחומר הראשוני שבו עומד התלמיד להיבחן. כמו כן מומלץ לשלב בלימוד מורה פרטי או מרכז ללימודי אנגלית. אצלנו באינגליש סנטר הילד שלכם יתרגל בחינות בגרות, יקבל טיפים וכלים ויוכל לעבור את המבחן בהצלחה.

אנגלית לכיתה ט'

כיתה ט' הינה כיתה מאוד משמעותית וחשובה. בני הנוער אוטוטו מסיימים את הלימודים בחטיבה ועוברים ללימודים תיכוניים וניגשים לבחינות הבגרות. אנגלית לכיתה ט' מאופיינת לרוב בסיום לימודי הדקדוק ומתן דגש נרחב על פתרון טקסטים מסוג אנסין. אנסין הוא טקסט הכולל קטע קריאה ברמות שונות, ושאלות לווידוא הבנת הטקסט. חוץ מהאנסינים, התלמידים נדרשים גם לשלוט באנגלית ברמת שיח ולדעת לכתוב סוגי טקסטים כגון מכתב רשמי או לא רשמי, הבעת דעה ועוד.

כיצד ניתן לעזור לילדנו בלימודי אנגלית לכיתה ט'?

הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא לוודא כי הילד קורא כמה שיותר. קריאת ספרים, מגזינים, בלוגים או כל תוכן כתוב אחא יעזרו בפיתוח הבנת הנקרא ובהעשרת אוצר מילים החיוניים להתמודדות עם אנסין. דבר נוסף, הנוגע לאנגלית לכיתה ט', הוא כי חשוב להקפיד על תרגול שיח. וודאו כי יש לילדכם מסגרת בה הוא מתרגל את יכולת השיח שלו. דבר אחרון ושוב, הקפידו על תרגילי כתיבה תוך מתן דגש על היכולת הדקדוקית. וודאו כי השימוש בזמנים נכון וכי המשפטים מנוסחים בצורה תקנית. והכי חשוב, תמיד עודדו אותו ותנו לו לבחור את הנושאים עליהם הוא רוצה לקרוא או לכתוב.

מה אם אני לא מצליח לעזור?

לרוב אנחנו כהורים מנסים לעשות את מה שאנחנו יכולים לעזור לילד שלנו. אל לפעמים הדברים אינם בתחום הידע או היכולת שלנו, לכן חשוב לדעת מתי הזמן להעביר את הנושא לידיים מיומנות. אצלנו, באינגליש סנטר, הילדים שלכן יתרגלו אנסינים, יתרגלו כתיבה, הבנת הנישמע וכמובן דיבור. הלימודים מתקיימים בקבוצות קטנות, על פירמות לימוד והינם מתכון מעולה להכנה למעבר לתיכון.

אנגלית לכיתה ה'

כיתה ה' מאופיינת לרוב ככיתת המפנה בכל הקשור ללימודי אנגלית. בכיתה זו הילדים מבחני במבחני המיצ"ב אשר מטרתם לבדוק את יכולות התלמידים ואת רמת הלימוד של בתי הספר. הידע הנדרש במבחני מיצ"ב אלה הינו בעיקר רמת אוצר המילים, שליטה בהבנת הנקרא, הבנת הנשמע וחיבור משפטים ראשוניים ובסיסיים. אנגלית לכיתה ה' חשוב לתרגם גם בבית.

כיצד נתרגל אנגלית לכיתה ה' בבית?

אם עובדים עם הילדים בבית מומלץ להקפיד על קריאת טקסטים קצרים תוך תרגום המילים החדשות. כמו כן חשוב להקפיד על חשיפה של הילדים לסרטים מצוירים או סדרות לאנגלית על מנת לפתח את הבנת הנשמע שלהם. כמובן שגם ניתן, ואף מומלץ, לתרגל מבחני מיצ"ב משנים קודמות. כאשר  פותרים את מבחני המיצ"ב כדאי להשתמש בכלי תרגום שונים ואף ללמוד את המילים החדשות כיוון שייתכן כי יופיעו במיצ"ב בו ייבחן הילד. במידה והילד שלכם לומד במסגרת פרטית לאנגלית, ניתן לבקש מהמורה לתרגל חומר אשר רלוונטי למיצ"ב.

לימודי אנגלית באינגליש סנטר

לימודי אנגלית לכיתה ה' באינגליש סנטר מתמקדים בארבעת מיומנויות השפה: דיבור, דקדוק, קריאה והבנת הנשמע. לכן, תלמידים אשר לומדים באינגליש סנטר לומדים לשפר את ארבעת המיומנויות ולכן מוכנים למיצ"ב.

לימודי אנגלית לכיתות א' עד יב'

אנגלית לכיתה א'

לימוד אנגלית לכיתה א מהווה עניין רב ומייצר המון שאלות אצל הורים רבים כמו לדוגמא : מה הגיל הנכון להתחיל ללמוד אנגלית? האם הילדים בגיל כל כך קטן מסוגלים לקלוט את החומר הנלמד? האם כדאי להתחיל ללמד שפה נוספת עוד לפני שהילד שולט בשפת האם שלו?

לאחר שנים של ניסיון בתחום ואין ספור שיחות עם הורים ולימוד מספר רב של תלמידי כיתה את השפה האנגלית, ניתן להבחין בין שני גרסאות. האחת של הורים שלא מעוניינים כי ילדהם ילמדו שפה נוספת לפני שילמדו את שפת האם. השנייה של הורים הגורסים כי חשוב מאוד להתחיל אפילו מגיל שנתיים ומעלה. אז מה התשובה?!

על פי משרד החינוך רוב רובם של בתי הספר מתחילים ללמד אנגלית רק בכיתה ג ובנוסף מעט מאוד מתחילים ללמוד בכיתה ב ואפילו בכיתה א.

על פי ניסיון רב שנים ניתן לראות כי ניתן להתחיל בכל גיל ללמד אנגלית אך בפועל מומלץ להתחיל ללמוד בכיתה א בצורה סדירה. זאת כאשר התלמידים כבר מכירים את חוקי הלימודי בכיתות ויודעים מה זה משמעת לימודית וכך ניתן להגיע לתוצאה מהירה ואולטימטיבית.

אנגלית לכיתה ב'

בדרך כלל לימודי אנגלית מתחילים בבתי הספר בכיתה ד', אך תמיד מומלץ להתחיל ללמוד בגיל מוקדם יותר. לכן, כיתה ב' זה בדיוק הגיל המתאים. כאשר הילד כבר התאקלם בבית הספר, רכש מיומנויות למידה והחל לקרוא ולכתוב בעברית זאת בדיוק תהיה ההזדמנות המצוינת להתחיל ללמד אותו שפה נוספת.

מה מיוחד בלימוד אנגלית לכיתה ב'?

לימוד אנגלית לכיתה ב' לרוב יהיה שונה מלימוד אנגלית לכיתות גבוהות יותר. לימוד אנגלית לכיתה ב' צריך להיות הרבה יותר חוויתי וצריך לכלול משחקים ופעילויות שונות. כאשר מלמדים אנגלית לכיתה ב' כדאי קודם כל להתחיל מלימוד האותיות של השפה האנגלית, להתחיל ללמוד אוצר מילים ראשוני ולא להעמיס בכמות החומר הנלמד. לאחר שהילד שולט באותיות וקיבל אוצר מילים ראשוני, ניתן להתחיל ללמד קריאה. חשוב לזכור כי לימוד אנגלית בסיסי זה הינו חיוני ומהווה את בסיס השפה ועל כן הינו בעל חשיבות גבוה מאוד.

אנגלית לכיתה ג'

בכיתה ג' ברוב בתי הספר מתחילים ללמוד אנגלית באופן מאוד ראשוני. אנגלית לכיתה ג' מאופיינת בדרך כלל בלימוד של מילים בודדות, צבעים, מספרים ועוד. ישנם בתי ספר אשר בשלב זה מתחילים ללמד אותיות וכתיבה. לימוד האותיות ואוצר המילים הראשוני הינו לשוב ביותר ויש לשים עליו דגש.

למה לשים לב בלימוד אנגלית לכיתה ג'?

כיוון שמדובר בתהליך מאוד ראשוני, חשוב לשים לב כי כל החומר הנלמד נקלט אצל התלמיד. מומלץ לבצע חזרות על האותיות, לחשוף לסרטונים מצוירים באנגלית ולחזור על האוצר מילים. כיוון שאנגלית לכיתה ג' פונה לילדים קטנים, חשוב לשלב בתהליך החזרה על החומר משחקים ועזרים חווייתיים. ניתן לבצע חזרה על האותיות תוך שימוש במשחק הזיכרון או שימוש בדפי יצירה שונים אשר ניתן למצוא באינטרנט. אופציה נוספת היא לשלוח את הילדים לחוג אנגלית אשר יעשה חזרה על החומר ויקדם הלאה.

אנגלית לכיתה ד'

לרוב, בכיתה ד' לימודי האנגלית תופסים תאוצה לקראת אמצע שנת הלימודים. בשלב זה התלמידים כבר יודעים לקרוא ויכולים להתחיל ללמוד את הדקדוק של השפה, לעבוד על העשרת אוצר מילים ולפתח את מיומנות הבנת הנשמע. כיוון שמדובר בשלב חשוב וקפיצת מדרגה חשוב לעבוד עם הילדים גם בבית.

על מה כדאי לעבוד בבית?

כאשר מחזקים אנגלית לכיתה ד' בבית כדאי להקפיד על קריאת טקסטים קצרים, פתרון שאלות לחיזוק הבנת הנקרא, חשיפת הילדים לתוכניות דוברות אנגלית כגון סרטים מצוירים ותרגול החומר שנלמד בכיתה. שיעורי הבית הניתנים בלימודי אנגלית לכיתות ד' בבית הספר בדרך כלל אינם רבים אך חשובים ולכן מומלץ לעזור לילדים בשיעורי הבית במידה ויש צורך. יחד עם זאת, במידה והנכם מרגישים שאתם רוצים לא רק להשאיר את הילדים ברמת כיתה אלא לקדם אותם, מומלץ לשלוח את הילדים ללימודי אנגלית בנוסף ללימודי אנגלית לכיתה ד' בבית הספר.

אנגלית לכיתה ה'

כיתה ה' מאופיינת לרוב ככיתת המפנה בכל הקשור ללימודי אנגלית. בכיתה זו הילדים מבחני במבחני המיצ"ב אשר מטרתם לבדוק את יכולות התלמידים ואת רמת הלימוד של בתי הספר. הידע הנדרש במבחני מיצ"ב אלה הינו בעיקר רמת אוצר המילים, שליטה בהבנת הנקרא, הבנת הנשמע וחיבור משפטים ראשוניים ובסיסיים. אנגלית לכיתה ה' חשוב לתרגם גם בבית.

כיצד נתרגל אנגלית לכיתה ה' בבית?

אם עובדים עם הילדים בבית מומלץ להקפיד על קריאת טקסטים קצרים תוך תרגום המילים החדשות. כמו כן חשוב להקפיד על חשיפה של הילדים לסרטים מצוירים או סדרות לאנגלית על מנת לפתח את הבנת הנשמע שלהם. כמובן שגם ניתן, ואף מומלץ, לתרגל מבחני מיצ"ב משנים קודמות. כאשר  פותרים את מבחני המיצ"ב כדאי להשתמש בכלי תרגום שונים ואף ללמוד את המילים החדשות כיוון שייתכן כי יופיעו במיצ"ב בו ייבחן הילד. במידה והילד שלכם לומד במסגרת פרטית לאנגלית, ניתן לבקש מהמורה לתרגל חומר אשר רלוונטי למיצ"ב.

אנגלית לכיתה ו'

כיתה ו' היא בדיוק כיתת החתך בין היסודי לחטיבה ולכן אנגלית לכיתה ו' מתאפיינת בלחץ גובר על התלמידים. התלמידים חייבים להצליח על מנת להגיע לחטיבה ולהשתבץ בהקבצות הטובות. מבחינת חומר הלימוד ישנו דגש בכיתה ו' על קריאת טקסטים, פתרון שאלות הבנת הנקרא ושליטה בדקדוק הנלמד.

כיצד אוכל לעזור לילד?

על מנת לעזור לילדים עם אנגלית לכיתה ו', כדאי להקפיד על קריאת סיפרונים. כאשר קוראים מומלץ לתרגם מילים חדשות ולנסות לשבץ אותן במשפטים על מנת לזכור כמה שיותר. כמו כן חשוב מאוד להקפיד על תרגול דקדוק. מומלץ לחזק את הכללים ולפתור כמה שיותר תרגילים. שימו לב כי אסור לשכוח את הבנת הנשמע ולכן מומלץ להקפיד על חשיפה לתכנים באנגלית

אנגלית לכיתה ז'

כיתה ז' הינה לרוב שנת לימודים מאוד מורכבת. זוהי השנה בה הילדים עולים לחטיבה וחווים המון שינויים ואף קשיים בהיבט החברתי והלימודי כמובן. לרוב בכיתה ז' רמת הלימודים והדרישות עולה וישנם הרבה ילדים אשר חווים את האינטנסיביות הזאת בקשיים רבים. אחד מהשינויים המשמעותיים הוא בלימוד אנגלית לכיתה ז'. בשלב זה רמת האנגלית עולה והדרישות משתנות ולכן יש לצפות לירידה בציונים.

מה עלינו לעשות בכדי למנוע ירידה בציונים ולהקל על ההתמודדות עם הקשיים?

הדבר הראשון והמשמעותי ביותר הוא כבר בכיתה ו' להתחיל לעבוד על חיזוק הילד מעבר לרמת כיתה על מנת שבכיתה ז' לא ירגיש בפער. אנגלית לכיתה ז' מאופיינת ברמת אוצר מילים גבוהה יותר, דקדוק מתקדם, יכולת שיח והבנת הנישמע. לכן מומלץ לתרגל טקסטים של הבנת הניקרא, לצפות בסרטים ולהקפיד על קריאה להעשרת אוצר המילים. כמו כן מומלץ להקפיד על תרגול שיח, ניתן למצוא קבוצות סקייפ שונות לתרגול שיח. גם את נושא הדקדוק מומלץ לתרגל על ידי פתרון של תרגילים שונים.

אנגלית לכיתה ח'

נושא האנגלית הוא חשוב ומרכזי בכל שנת לימודים. אך בכיתה ח' הוא הופך מרכזי ביותר, היות וזאת השנה בה מתקיימים מבחני מיצ"ב. את מבחני המיצ"ב הראשונים פגשו התלמידים בכיתה ה' ובאנגלית לכיתה ח' הם פוגשים אותם שוב. מטרתו של המיצ"ב לבדוק את רמת התלמיד ולראות האם שולט בכל החומר הנלמד עש אותה נקודת הזמן, אך בעיקר הוא נועד למדוד את רמת לימודי האנגלית בביה"ס.

כיצד נתכונן למבחני המיצ"ב?

בשביל לעבור את המיצ"ב צריך התלמיד לשלוט בהבנת הנקרא, הבנת הנשמע, לדעת להרכיב משפטים ולענות על שאלות. לכן הדרך הטובה ביותר היא פשוט לתרגל. כל תרגול יועיל- ניתן לפתור כל מיני טקסטים עם שאלות, לקרוא ספרים או פשוט לפתור תרגילי דקדוק. ניתן גם לתרגל מיצ"בים ישנים-זאת השיטה המומלצת. בנוסף אנגלית לכיתה ח' מתבססת על לימודי האנגלית מהכיתות הקודמות. ככל שנדאג לבנות בסיס חזק יותר בכיתות הנמוכות יותר, כך יהיה קל לתלמיד בהמשך הדרך.

אנגלית לכיתה ט'

כיתה ט' הינה כיתה מאוד משמעותית וחשובה. בני הנוער אוטוטו מסיימים את הלימודים בחטיבה ועוברים ללימודים תיכוניים וניגשים לבחינות הבגרות. אנגלית לכיתה ט' מאופיינת לרוב בסיום לימודי הדקדוק ומתן דגש נרחב על פתרון טקסטים מסוג אנסין. אנסין הוא טקסט הכולל קטע קריאה ברמות שונות, ושאלות לווידוא הבנת הטקסט. חוץ מהאנסינים, התלמידים נדרשים גם לשלוט באנגלית ברמת שיח ולדעת לכתוב סוגי טקסטים כגון מכתב רשמי או לא רשמי, הבעת דעה ועוד.

כיצד ניתן לעזור לילדנו בלימודי אנגלית לכיתה ט'?

הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא לוודא כי הילד קורא כמה שיותר. קריאת ספרים, מגזינים, בלוגים או כל תוכן כתוב אחא יעזרו בפיתוח הבנת הנקרא ובהעשרת אוצר מילים החיוניים להתמודדות עם אנסין. דבר נוסף, הנוגע לאנגלית לכיתה ט', הוא כי חשוב להקפיד על תרגול שיח. וודאו כי יש לילדכם מסגרת בה הוא מתרגל את יכולת השיח שלו. דבר אחרון ושוב, הקפידו על תרגילי כתיבה תוך מתן דגש על היכולת הדקדוקית. וודאו כי השימוש בזמנים נכון וכי המשפטים מנוסחים בצורה תקנית. והכי חשוב, תמיד עודדו אותו ותנו לו לבחור את הנושאים עליהם הוא רוצה לקרוא או לכתוב.

אנגלית לכיתה י'

כיתה י' הינה מטלטלת הן לנו והן לילדים שלנו. זוהי השנה בה מתחילות בחינות הבגרות אשר התוצאות שלהן לרוב משמעותיות לקריירה של ילדנו. אומנם אנגלית לכיתה י' אינה מתאפיינת בהיבחנות בבחינת הבגרות אותה השנה, אך מתאפיינת בקושי לא קטן. בכיתה י' התלמידים כבר אינם לומדים דקדוק כפי שהיו רגילים אלא עושים רק בפתרון אנסינים, כתיבה ולימוד ספרות אנגלית. לרוב בכיתה י' גם מחלקים כבר ליחידות לקראת הבגרויות בשנה הבאה.

מה עליי לדעת על מבחני הבגרות באנגלית?

אנגלית לכיתה י' היא אבן דרך משמעותית ולכם כהורים חשוב לדעת מה מצפים מילדיכם. קודם כל חשוב לדעת כי ניתן להיבחן ב3 יחדות אנגלית ומעלה. כאשר ברוב התיכון כיום משתדלים לשבץ תלמידים ל4 יחדות ו3 יחידות כמעט ונעלמו. מבחני הבגרות מתחלקים ל3 מודלים, וכל מודל מתמקד במיומנות אחרת. שניים מתוך המודלים מתמקדים באנסינים, הבנת הנשמע וכתיבה. המודל השלישי מתמקד בספרות אנגלית ( לתלמידי 4 יחידות ומעלה). מודל הספרות הוא לרוב אינו המודל הראשון בו נבחנים, ולכן לא משנה לכמה יחידות ייגש התלמיד, המבחן הראשון תמיד יהיה אנסין.

אנגלית לכיתה יא'

בכיתה יא' התלמידים נבחנים לראשונה באנגלית. לכן, אנגלית לכיתה יא מאופיינת תמיד  במעט לחץ וחוסר ודאות. הבנה על סוגי המבחנים חשובה ואף מועילה לתלמידים. חשוב לדעת שהמבחן הראשון (הנקרא מודל) הוא  תמיד מבחן הכולל טקסט לקריאה עם שאלות (אנסין). ישנו הבדל משמעותי בין המבחן הראשון של 3, 4 או 5 יחידות. 3 יחידות יבחנו במודל A, 4 יחידות במודל C ו5 יחידות במודל E. ההבדלים בין המודלים הם ברמת אוצר המילים, ופי השאלות והמשימות הנלוות לאנסין. לדגומא- מודל E, המבחן של ה5 יחידות, יכלול חוץ מהאנסין גם תרגיל הבנת הנשמע.

כיצד נתכונן לבגרות?

העצה ההכי טובה היא פשוט לתרגל מבחני בגרות ישנים. מומלץ לתרגל את מבני הבגרות תוך שמדמים ממש מבחן בגרות אמיתי. לשים זמנים, להשתמש במילון או מילונית ולנסות להתייחס לתרגיל כמבחן. התרגול הזה חשוב גם למיומנות פיתרון המבחן וגם ככל שנפתור מבחנים כך נהיה מנוסים יותר, נכיר את סוגי השאלות ונתרגש פחות כשיגיע רגע האמת. דבר נוסף ומומלץ הוא לקרוא. לקרוא ספרים, עיתונים, בלוגים או כל דבר שמעניין אותנו. הקריאה חשובה כיוון שמאמנת את המוח ומעשירה את אוצר המילים שלנו ושני אלו יחדיו יקצרו את זמני פיתרון המבחן ויקלו עלינו.

אנגלית לכיתה יב'

כיתה יב' היא הכיתה האחרונה והמסכמת של לימודי האנגלית. לרוב בשלב זה כבר לא לומדים שום דבר חדש אלא מחזקים ומביאים לידי ביטוי את כל הידע שצברנוץ נגלית לכיתה יב' מאופיינת בעיקר בתוצאות של העבודה הקשה שעשינו ליפני. מבחינת מבחני הבגרות, בשלב זה מסיימים את מודלי הספרות (מודל D או F) ומתחילים להתכונן למבחן הבגרות האחרון- מודל C ל3 יחידות, מודל E ל4 יחידות ומודל G ל5 יחידות ולמבחן האנגלית בעל-פה. חשוב להבין כי הפער בין המבחן הראשון והשלישי גדול מאוד. ישנה קפיצת מדרגה משמעותית ברמת אוצר המילים ובמורכבות השאלות וצריך גם להציג את יכולות השיח שלנו.

אינגליש סנטר – בית ספר לאנגלית

הורים יקרים אנחנו מקווים שמאמר זה אכן נתן לכם המון אינדקציה מה עושים בכל כיתה בבתי הספר השונים בישראל. במידה ואתם מחפשים מרכז ללימודי אנגלית או קורס אנגלית באינטרנט עבור ילדכם אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לעזור לכם בכל נושא הקשור לשפה האנגלית.

אנגלית לכיתה ח'

נושא האנגלית הוא חשוב ומרכזי בכל שנת לימודים. אך בכיתה ח' הוא הופך מרכזי ביותר, היות וזאת השנה בה מתקיימים מבחני מיצ"ב. את מבחני המיצ"ב הראשונים פגשו התלמידים בכיתה ה' ובאנגלית לכיתה ח' הם פוגשים אותם שוב. מטרתו של המיצ"ב לבדוק את רמת התלמיד ולראות האם שולט בכל החומר הנלמד עש אותה נקודת הזמן, אך בעיקר הוא נועד למדוד את רמת לימודי האנגלית בביה"ס.

כיצד נתכונן למבחני המיצ"ב?

בשביל לעבור את המיצ"ב צריך התלמיד לשלוט בהבנת הנקרא, הבנת הנשמע, לדעת להרכיב משפטים ולענות על שאלות. לכן הדרך הטובה ביותר היא פשוט לתרגל. כל תרגול יועיל- ניתן לפתור כל מיני טקסטים עם שאלות, לקרוא ספרים או פשוט לפתור תרגילי דקדוק. ניתן גם לתרגל מיצ"בים ישנים-זאת השיטה המומלצת. בנוסף אנגלית לכיתה ח' מתבססת על לימודי האנגלית מהכיתות הקודמות. ככל שנדאג לבנות בסיס חזק יותר בכיתות הנמוכות יותר, כך יהיה קל לתלמיד בהמשך הדרך.

לימודי אנגלית במסגרות פרטיות

ניתן גם להתכונן למיצ"ב בלימוד במסגרות פרטיות. במידה ואתם פונים למורה פרטי וודאו כי הוא מתרגל עם התלמיד מיצ"בים ישנים ומעשיר את אוצר המילים שלהם. יחד עם זאת זיכרו, כי חשוב להקנות לילד מיומנויות שפה אשר יהיו מעבר למבחן. חשוב לחזק הבנת הנישמע, דיבור ויכולת כתיבה. באינגליש סנטר הילד שלכם יעבוד על כל המיומנויות החשובות ויגדיל את הביטחון שלו.

אנגלית לכיתה ז'

כיתה ז' הינה לרוב שנת לימודים מאוד מורכבת. זוהי השנה בה הילדים עולים לחטיבה וחווים המון שינויים ואף קשיים בהיבט החברתי והלימודי כמובן. לרוב בכיתה ז' רמת הלימודים והדרישות עולה וישנם הרבה ילדים אשר חווים את האינטנסיביות הזאת בקשיים רבים. אחד מהשינויים המשמעותיים הוא בלימוד אנגלית לכיתה ז'. בשלב זה רמת האנגלית עולה והדרישות משתנות ולכן יש לצפות לירידה בציונים.

מה עלינו לעשות בכדי למנוע ירידה בציונים ולהקל על ההתמודדות עם הקשיים?

הדבר הראשון והמשמעותי ביותר הוא כבר בכיתה ו' להתחיל לעבוד על חיזוק הילד מעבר לרמת כיתה על מנת שבכיתה ז' לא ירגיש בפער. אנגלית לכיתה ז' מאופיינת ברמת אוצר מילים גבוהה יותר, דקדוק מתקדם, יכולת שיח והבנת הנישמע. לכן מומלץ לתרגל טקסטים של הבנת הניקרא, לצפות בסרטים ולהקפיד על קריאה להעשרת אוצר המילים. כמו כן מומלץ להקפיד על תרגול שיח, ניתן למצוא קבוצות סקייפ שונות לתרגול שיח. גם את נושא הדקדוק מומלץ לתרגל על ידי פתרון של תרגילים שונים.

לימודי אנגלית באינגליש סנטר

בכדי לחזק את התלמיד ליפני ניתן גם להפנות אותו למורה פרטי או לבתי ספר ללימודי אנגלית כאשר חשוב לשים לב כי המקום אליו תיפנו יחזק את הילד בכל ארבעת המיומנויות ויקדם אותו. לימודי אנגלית לכיתה ז' באינגליש סנטר מתמקדים בכל ארבעת מיומנויות השפה: דיבור, דקדוק, קריאה והבנת הנשמע. בנוסף הלימודים הינם ברמות ולא רק על פי כיתה. לכן, תלמידים אשר לומדים באינגליש סנטר לומדים לשפר את ארבעת המיומנויות, מתחזקים מעבר לרמת כיתה ומתמודדים עם כל קושי לימודי.

אנגלית לכיתה ד'

לרוב, בכיתה ד' לימודי האנגלית תופסים תאוצה לקראת אמצע שנת הלימודים. בשלב זה התלמידים כבר יודעים לקרוא ויכולים להתחיל ללמוד את הדקדוק של השפה, לעבוד על העשרת אוצר מילים ולפתח את מיומנות הבנת הנשמע. כיוון שמדובר בשלב חשוב וקפיצת מדרגה חשוב לעבוד עם הילדים גם בבית.

על מה כדאי לעבוד בבית?

כאשר מחזקים אנגלית לכיתה ד' בבית כדאי להקפיד על קריאת טקסטים קצרים, פתרון שאלות לחיזוק הבנת הנקרא, חשיפת הילדים לתוכניות דוברות אנגלית כגון סרטים מצוירים ותרגול החומר שנלמד בכיתה. שיעורי הבית הניתנים בלימודי אנגלית לכיתות ד' בבית הספר בדרך כלל אינם רבים אך חשובים ולכן מומלץ לעזור לילדים בשיעורי הבית במידה ויש צורך. יחד עם זאת, במידה והנכם מרגישים שאתם רוצים לא רק להשאיר את הילדים ברמת כיתה אלא לקדם אותם, מומלץ לשלוח את הילדים ללימודי אנגלית בנוסף ללימודי אנגלית לכיתה ד' בבית הספר.

לימודי אנגלית במסגרת פרטית

לימודי אנגלית לכיתה ד' ניתן ללמוד במספר מסגרות. ניתן ללמוד או אצל מורה פרטי או בקבוצות. לימודים בקבוצות הינם יותר משמעותיים וחשובים כיוון שמעבר ללימוד שפה הם גם מפתחים את הביטחון העצמי של הילד.  אצלנו באינגליש סנטר, אנגלית לכיתה ד', תכלול לימודי קריאה, הבנת הנשמע, דיבור ודקדוק. הלימודים הם חווייתיים ובקבוצות קטנות.

מרתון אנגלית

החופשים הארוכים כמו החופש הגדול או חופשת פסח הינם הזדמנות מצוינת לרשום את הילדים למרתון אנגלית. מרתון אנגלית בדרך כלל מתרכז בשבוע לימודים אינטנסיבי בו הילד מחזק את החומר שלמד במהלך השנה או מתקדם מעבר לרמת האנגלית שלו.

למה לשים לב כאשר רושמים את הילד למרתון אנגלית

ישנם הרבה מקומות אשר מקיימים מרתון אנגלית וכל מקום מציע משהו ייחודי משלו. חשוב שתשימו לב לאופן שיועבר המרתון ומה החומר שהילד ילמד. חשוב שהמרתון יהיה מספיק עשיר, בכדי שהילד יניב ממנו באמת. יחד עם זאת חשוב שגם יהיה פן כייפי וחוויתי, כי אחרי הכול עדיין מדובר בלימודים בזמן החופש. גם יש לשים לב לגודל הקבוצות, במידה והן גדולות ועולות על 8 ילדים ייתכן כי לא תהיה מספיק תשומת לב לילד שלנו ולא ניתן יהיה לקדם אותו.  לכן, זכרו-מרתון אנגלית צריך להיות אינטנסיבי ,חוויתי וממוקד!

מרתון אנגלית באינגליש סנטר

מרתון האנגלית שלנו עושה את כל זאת ועוד. הלימודים יהיו בקבוצות קטנות, בשילוב של למידה אינטנסיבית וחווייתית יחדיו. הילד שלכם ישתבץ על פי כיתה ויחסה את החומר שחסר לו לאחר המרתון הילד ירגיש הרבה יותר בטוח ביכולות שלו ויהיה כמובן ברמת כיתה.

נצלו טוב יותר את הזמן שלכם


באינטרנט אפשר ללמוד הכול, בזמן שנוח לכם, בסביבה המוכרת והנעימה לכם. מרגישים שהאנגלית שלכם לא מספיק טובה או שעבר יותר מדי זמן מאז סיימתם את בית הספר ואתם צריכים ריענון? רוצים לקחת את השליטה שלכם באנגלית לרמה אחת מעל, או אפילו שתיים? אינגליש סנטר, בית ספר לאנגלית הפיק קורס אנגלית באינטרנט, במיוחד בשבילכם, שכן בן אם אתם לקראת לימודים באוניברסיטה,  לקראת נסיעה לחו"ל, או עבודה חדשה, אנגלית טובה יכולה לשרת אתכם בכל מצב.

קורס אנגלית באינטרנט

גם אם נדמה לכם שאתם הכי עסוקים בעולם, תמיד יש את הרגעים הללו שבהם הזמן איננו מנוצל. ככל הנראה גם אתם מוצאים את עצמכם לא פעם יושבים מול מסך המחשב או הסלולר וצופים בתכנים שלא ממש מקדמים אתכם בכל מובן שהוא. רוצים לנצל טוב יותר את הזמן שלכם ולהפוך את הזמן שלכם מול המסך לאפקטיבי ומלמד? הקורסים האינטרנטיים מבית אינגליש סנטר יאפשרו לכם לשפר את האנגלית מבלי לבזבז זמן על נסיעות. נוסף על כך, זוהי שיטת לימוד חסכונית במחיר נוח במיוחד.

להתאים את הקורס לרמה שלכם – זו החוכמה

יש קורסים באינטרנט שלא מתאימים לכולם, שכן קורסים מסוימים מצריכים ידע או רקע קודם בתחום. באינגליש סנטר מודעים לכך שיש צורך בלמידה מותאמת באנגלית, שכן קיימים תלמידים במגוון רמות שונות. בשל כך פותחו מגוון קורסים לכל הרמות. מי שמחפש לימודי אנגלית באינטרנט ללא ידע קודם יוכל להתחיל עם קורס ברמה הבסיסית. אם אתם יודעים את הבסיס, עדיף לכם לבחור את הקורס למתחילים אשר מצוידים בידע בסיסי אך לא מספק. במידה שאתם דוברי אנגלית ברמה מספקת אך שואפים ליותר, קורס ברמת המתקדמים פותח בדיוק בשבילכם. בקורסים של אינגליש סנטר תמצאו סרטוני לימוד שפותחו בשיתוף מורי אנגלית מנוסים ומיומנים. הקורסים כוללים מגוון רחב של עזרי לימוד נבחרים.

מה כל כך חשוב ברכישת האנגלית?

שפת האנגלית צריכה להילמד מגיל צעיר מאוד על מנת להפוך לנכס אצל התלמיד, הורים חכמים משקיעים בלימודי האנגלית אצל הילדים שלהם על מנת להבטיח את השליטה שלהם בשפה בהווה ובעתיד.

עולים רמה

רמת לימודי האנגלית בבתי הספר הישראליים במגמת עלייה, השאיפה היא להקנות לתלמידים מגיל צעיר מאוד את השפה, במטרה לסייע להם להתקדם בהמשך החיים. הסיבות לכך הן רבות ומגוונת, ההנחה הבסיסית היא שקל ופשוט יותר לרכוש שפה בגיל צעיר מאשר בגיל מבוגר, ילד לומד בקלות, הוא פנוי ללמידה ומתנהל בצורה קלה יותר עם חומר חדש, בנוסף כאשר מבוגר מבקש ללמוד שפה חדשה הוא צריך בתוך שטף החיים להכניס גם את הלמידה של השפה החדשה, מה שגורם לכך שפעמים רבות הוא לא מגיע לרכישת השפה מבחינה טכנית.

מה כל כך חשוב ברכישת האנגלית?

האנגלית היא השפה האוניברסלית היום, בכל תחומי החיים ההתנהלות היא בשפה האנגלית ולא רק במסחר חוץ, אנגלית היא שימושית בתחום מדעי המחשב, פוליטיקה, ובכל משרדי המסחר השונים, מו"מ רבים מתנהלים בשילוב השפה האנגלית ולקוחות מארצות רבות יודעים לדבר מלבד שפת המקום שלהם את האנגלית, זו אחת הסיבות לכך שחשוב מאוד לרכוש את השפה.

תחשוב על העתיד

סיבה נוספת וחשובה במיוחד לאלו שרוצים להתקדם לתואר אקדמי, תארים מוכרים מותנים ברמה מסוימת של ידיעת השפה, גם אם באוניברסיטה יש אפשרות להתחיל לימודים ולהוסיף בד בבד שעות לימוד האנגלית לפי הצורך, יש לידיעה המוקדמת משמעות רבה וכמובן שהיא יכולה לחסוך את שעות לימודי האנגלית בצורה טכנית וגם מבחינת עלות.

לוקחים אחריות

כמבוגר האחריות מוטלת עליך בנוגע לילד, לתלמיד. כבר מגיל צעיר מאוד כדאי לזהות מצוקות בתחום, ניתן ללמד אנגלית מעבר לגבולות בית הספר, כך נראה מקומות בהם נלמדת אנגלית לילדים בשיעורי אנגלית לכיתה ו או לכיתות אחרות בבית הספר, כאשר מורה פרטי מלמד אנגלית לכיתה ו' הוא מתאים את התכנים לגיל ולילד, מזהה את הדילמות את כישורי הקליטה ומסייע לילד ברכישת השפה הדבורה והכתובה.

אצלנו נמצאים סודות הידע

אצלנו תוכלו למצוא מורה פרטי או לכל כיתה אחרת, מורה שיסייע לכם להוביל את הילד שלכם אל שפת אנגלית ברמה גבוהה. אצלנו יש את מרב הכלים לעזור לילד ליהנות מהלמידה, לתרגל מתוך סיפוק והכי חשוב לדעת! פשוט להכיר את השפה באופן מושלם, כי זה התחום שלנו לקדם כל תלמיד.

אנגלית לכיתה ג'

בכיתה ג' ברוב בתי הספר מתחילים ללמוד אנגלית באופן מאוד ראשוני. אנגלית לכיתה ג' מאופיינת בדרך כלל בלימוד של מילים בודדות, צבעים, מספרים ועוד. ישנם בתי ספר אשר בשלב זה מתחילים ללמד אותיות וכתיבה. לימוד האותיות ואוצר המילים הראשוני הינו לשוב ביותר ויש לשים עליו דגש.

למה לשים לב בלימוד אנגלית לכיתה ג'?

כיוון שמדובר בתהליך מאוד ראשוני, חשוב לשים לב כי כל החומר הנלמד נקלט אצל התלמיד. מומלץ לבצע חזרות על האותיות, לחשוף לסרטונים מצוירים באנגלית ולחזור על האוצר מילים. כיוון שאנגלית לכיתה ג' פונה לילדים קטנים, חשוב לשלב בתהליך החזרה על החומר משחקים ועזרים חווייתיים. ניתן לבצע חזרה על האותיות תוך שימוש במשחק הזיכרון או שימוש בדפי יצירה שונים אשר ניתן למצוא באינטרנט. אופציה נוספת היא לשלוח את הילדים לחוג אנגלית אשר יעשה חזרה על החומר ויקדם הלאה.

מה היתרון של חוג לאנגלית?

כיוון שאנגלית לכיתה ג' בעלת חשיבות עליונה, היות ומדובר על שלבי בניית התשתית, חשוב להפקיד את הילדים במקום מקצועי אשר יבנה ויקנה בסיס חזק. אצלנו באינגליש סנטר הילדים ילמדו את האותיות, ילמדן מילים חדשות, ילמדו לכתוב וכמובן לאהוב את השפה. היתרון שלנו על פני האחרים, זה השיטה החווייתית המתאימה גם ללימודי אנגלית לכיתה ג'  והקבוצות הקטנות שלנו. כך שהילד יקבל את מלא תשומת הלב ובאמת ילמד אנגלית.

קייטנת אנגלית

כיום ישנו מגוון גדול מאוד של קייטנות לבחירת ההורים והילדים. בחירת קייטנה הינה משמעותית וחשוב שמעבר ל"רק להעביר את הזמן" הילד גם יקבל ערך מוסף כלשהו. לכן ניתן למצוא גם קייטנות עם פן לימודי כמו קייטנת אנגלית למשל.

אז מה עושים בקייטנת אנגלית?

לרוב בקייטנת אנגלית הילדים יבצעו פעילויות שונות באנגלית, ישחקו משחקים באנגלית ויתרגלו את יכולת הדיבור שלהם. יחד עם זאת, חשוב שגם יהיה פן לימודי. היות וקייטנת אנגלית נמשכת זמן ממושך, זוהי הזדמנות מצוינת לחזק את הילדים ולהשלים פערים. כאשר אתם רושמים את הילדים לקייטנה חשוב שתוודאו מה הפעילויות המוצעות וכמה זמן מתוך היום יהיה בעל אופי לימודי. צריך רק לוודא שהפן הלימודי לא יתפוס את כל היום אחרת הילד עלול להשתעמם ולא לרצות להגיע.

מה היתרון בקייטנת האנגלית של אינגליש סנטר?

קייטנת האנגלית של אינגליש סנטר משלבת את הפן הלימודי עם החוויתי יחדיו. מטרת הקייטנה היא לעודד שימוש באנגלית, לשחק יחד, ללמוד ולחזק את מה שנלמד שנה שעברה. קייטנת האנגלית שלנו ממוקדת ומועברת על פי כיתות ובקבוצות קטנות, עם יחס אישי לכל תלמיד.

אנגלית לכיתה ב'

בדרך כלל לימודי אנגלית מתחילים בבתי הספר בכיתה ד', אך תמיד מומלץ להתחיל ללמוד בגיל מוקדם יותר. לכן, כיתה ב' זה בדיוק הגיל המתאים. כאשר הילד כבר התאקלם בבית הספר, רכש מיומנויות למידה והחל לקרוא ולכתוב בעברית זאת בדיוק תהיה ההזדמנות המצוינת להתחיל ללמד אותו שפה נוספת.

מה מיוחד בלימוד אנגלית לכיתה ב'?

לימוד אנגלית לכיתה ב' לרוב יהיה שונה מלימוד אנגלית לכיתות גבוהות יותר. לימוד אנגלית לכיתה ב' צריך להיות הרבה יותר חוויתי וצריך לכלול משחקים ופעילויות שונות. כאשר מלמדים אנגלית לכיתה ב' כדאי קודם כל להתחיל מלימוד האותיות של השפה האנגלית, להתחיל ללמוד אוצר מילים ראשוני ולא להעמיס בכמות החומר הנלמד. לאחר שהילד שולט באותיות וקיבל אוצר מילים ראשוני, ניתן להתחיל ללמד קריאה. חשוב לזכור כי לימוד אנגלית בסיסי זה הינו חיוני ומהווה את בסיס השפה ועל כן הינו בעל חשיבות גבוה מאוד.

מה החשיבות ללימוד אנגלית בבית ספר לאנגלית?

כיוון שמדובר בלימוד בסיס וחשוב אשר יהיה את מרכז הידע של הילד, כדאי לשלוח את הילדים לבתי ספר לאנגלית אשר מתמכים בלימוד מסוג זה. אצלנו באינגליש סנטר, הילד שלכם יקבל בדיוק את מה שהוא צריך בכדי לבנות בסיס חזק וטוב לשפה. אנגלית לכיתה ב' תכלול לימוד אותיות, כתיבה נכונה, לימוד אוצר מילים והתחלת לימודי קריאה. כל זאת תוך לימוד באופן חווייתי, כייפי ובקבוצות קטנות. באנגלית לכיתה ב' של אינגליש סנטר היל ילמד עם ילדים ברמה שלו, בכיף ובהצלחה.

לימודי אנגלית לחיילים משוחררים

בזמן השירות בצבא הלימודים באזרחות נראים כמו עולם רחוק, לא ממש מציאותי. לקראת השחרור המתקרב או לאחר שכבר פושטים את המדים ועולים על אזרחי עולה השאלה – מה עכשיו? זה בדיוק הזמן הנכון לשפר את האנגלית. לימודי אנגלית לחיילים משוחררים באינגליש סנטר יעזרו לכם להתקדם, בכל מסלול שבו תבחרו בחיים.

זהו הזמן לשפר את האנגלית שלכם

במידה שאתם מתכננים בימים אלה טיול בחו"ל, להירשם ללימודים אקדמאים, לעבוד בהייטק, או בפרסום או אולי לשפר בגרויות, אנגלית למשוחררים תעזור לכם להתקדם בכל מסלול. שיפור האנגלית יאפשר לכם להסתדר טוב יותר בחו"ל בטיול שלאחר השחרור, בעבודה זמנית או במסע תרמילאים עם שותפים מהעולם. אנגלית טובה יותר תעזור לכם אם אתם רוצים לשפר בגרויות, להתכונן לפסיכומטרי או להיבחן במבחן אמי"ר (בחינת קביעת רמה באנגלית). גם אם אתם חושבים קדימה ורוצים להשתלב בניהול ובעולם העסקים, האנגלית חיונית עבורכם, בפרט אנגלית עסקית. אז לפני שממשיכים לשלב הבא בחיים, אחרי השחרור, פנו לעצמכם את הזמן לשפר את האנגלית, זאת על מנת שתוכלו לקרוא טוב יותר, לשוחח חופשי יותר ולשלוט טוב בכללי הדקדוק.

אנגלית בשיטה שמשנה את התמונה

בקרב רבים מאתנו שיעורי האנגלית בבית הספר נחרטו כזיכרון משעמם, כאשר רבים כלל לא טרחו להקשיב למורה וטיילו במחוזות אחרים. בשיטת הלימוד הייחודית של אינגליש סנטר תתוודעו לשיטת לימוד חדשה אשר תחדיר בכם מוטיבציה. לא מדובר רק בקבוצות הקטנות והיחס האישי אלא  בהתעמקות בכמה רבדים שונים שהופכים את הלימוד למוצלח הרבה יותר.

באינגליש סנטר המורים מקצועיים ועובדים בשיטת המיומנויות. בשביל מה ללמוד דקדוק אם לא מיישמים? בשביל מה ללמוד לקרוא טוב יותר אם מתקשים לדבר בשטף ולהבין? בשיטה זו מתרכזים במקביל בשיפור כל המיומנויות. לומדים לקרוא ולהבין, להקשיב ולשמוע, להבין את כללי הדקדוק ולדבר אנגלית באופן מובן.

לימודי אנגלית למבוגרים, גם אתם יכולים!

כיום ברור כי אין גיל ללימודים. אנו ממשיכים ולומדים גם כשאנו כבר לא צעירים וגם מחוץ למסגרות כדוגמת בתי הספר הממלכתיים. רוצים ללמוד אנגלית בסיסית או לשפר את שליטתכם בשפה בשיטה מיוחדת, מהנה, מוצלחת ויעילה? באמצעות לימודי אנגלית למבוגרים באינגליש סנטר – גם אתם יכולים.

אנגלית מדוברת והבנת הנשמע

לא ברור מדוע, אבל זה נכון – גם כיום יש עדיין כאלה שחושבים שלימוד שפה בצורה של שינון חוקי דקדוק הוא הדרך הנכונה. אבל ממש כפי שתינוקות לא לומדים שפת אם מתוך שינון של חוקי דקדוק יבשים, כך גם מבוגרים לא צריכים לרכוש או לשפר את שליטתם בשפה האנגלית. לא משנה מהי יכולתכם הנוכחית באנגלית או מהו כושר הביטוי שלכם, באינגליש סנטר תוכלו לבחור את דרך הלימוד הנכונה עבורכם. למשל, תוכלו להצטרף לקורס שמתמקד בעיקר בהכנה לבגרות אבל יש גם קורסים שהמהות שלהם אחרת – שיפור האנגלית המדוברת והבנת הנשמע, למשל. אפשר לשפר את יכולת הקריאה ובקיצור, הלימוד יקדם אתכם בשיטה אשר מותאמת לצרכים שלהם. בזכות העובדה שבאינגליש סנטר הלימודים מתקיימים בקבוצות קטנות, אף אחד לא "הולך לאיבוד" בתוך המוני תלמידים (מה שקורה לא פעם במהלך לימודים במערכת החינוך).

אנגלית לטיולים, אנגלית לעסקים

באינגליש סנטר יודעים להעניק תשתית מעולה באנגלית, לכל רמה ולכל מטרה, גם לצורכי לימודים בחו"ל וגם למטרות עסקיות. אפילו אם שליטתכם בשפה טובה למדי, אנגלית מבוגרים תוך מיקוד ברובד העסקי עשוי להיות חשוב עבורכם. אם אתם עומדים לצאת לרילוקיישן, אם אתם רוצים לנהל משא ומתן עם לקוחות או שותפים בחו"ל, אם אתם מתכננים את הטיול הגדול ועדיין לא מרגישים בנוח להתבטא באנגלית  הירשמו לאינגליש סנטר ותחושו בשיפור באופן מיידי.

לימודי אנגלית לילדים, כל היתרונות

אין חולק על כך כי חשוב לדעת אנגלית. לא נגזים אם נאמר כי זוהי שפה חיונית, שאפשר לתקשר בעזרתה עם כל העולם כולו. כהורים לילדים, גם לכם חשוב לדעת מהם היתרונות החשובים הטמונים בלימודי השפה בגיל צעיר.

בגיל צעיר קולטים מהר

ככל שמתחילים ללמוד מוקדם יותר את השפה, כך קולטים אותה בצורה מלאה, שלמה ומהירה יותר. באמצעות לימודי אנגלית לילדים בשיטה הנכונה, אפשר להתקדם בחודשים ספורים התקדמות שעבור מבוגרים תצריך אפילו שנים.

הכנה לבית הספר

אין מה לחשוש מכך שחושפים את הילדים לשפה חדשה אפילו עוד לפני גיל בית הספר. אנגלית לילדים שלומדים כהכנה לבית הספר מאפשרת להם לקבל בסיס איתן שיעזור להם למשך שנים קדימה. לימוד בגיל צעיר יחסית מאפשר לילדים לאהוב את השפה ולהתחבר אליה, לפעמים ברמה של שפת אם.

 

לימוד חווייתי

בניגוד ללימודי אנגלית בבית הספר ממלכתי, כאשר לומדים בבית ספר לאנגלית אפשר לנקוט בשיטות לימוד מיוחדות. באינגליש סנטר הופכים את הלמידה לחוויה, שכן ברגע שבוחרים בשיטה המתאימה הלימוד נכון ומהנה.

 

כלי לכל החיים

כאשר מעניקים לילדים את האפשרות ללמוד בבית ספר לאנגלית, הם מקבלים בגיל הנכון כלי משמעותי אשר ישמש אותם לאורך כל החיים. כבר בגיל צעיר הם יכולים להפיק את המקסימום מהאינטרנט, כאשר שפע התכנים הוא באנגלית. החשיפה הזאת משפרת את השפה עוד יותר והילדים יכולים להשלים את ידיעותיהם על ידי קריאה בנושאים שמעניינים אותם, ספרים ואף צפייה בתכנים באנגלית, ללא דיבוב.

באינגליש סנטר קורסי אנגלית ייחודיים, לכל גיל ולכל רמה. השיעורים מתנהלים בשיטה מיוחדת, בקבוצות קטנות ובאופן שמקדם כל אחד לפי הרמה הנוכחית. גם אתם מעוניינים לשפר את האנגלית המדוברת שלכם, או להתכונן לבגרות באנגלית? הלימודים באינגליש סנטר הינם מגוונים ומותאמים הן למבוגרים והן לילדים.

איך הופכים לימודי אנגלית לילדים למהנים יותר 

הורים שילדיהם נפגשים עם השפה האנגלית לראשונה בבית הספר עשויים לגלות שקיימת רתיעה. לא לכל הילדים שיטת הלימודים במערכת החינוך, במיוחד בראשית הדרך, מסייעת לפתח גישה טובה ובריאה לשפה הבין לאומית. עבור הורים שרוצים להעניק לילדיהם הכנה מעולה מבחינה זו חייבים להבין איך ניתן להפוך את הלימוד למהנה ולחווייתי. לימודי אנגלית לילדים בצורה מהנה – יש דבר כזה ובמרכז ללימודי אנגלית אינגליש סנטר פיצחו את השיטה.

הלימוד המותאם אישית

כל ילד וילד מגיע אל הלימודים בכלל ואל לימודי האנגלית בפרט עם רקע אחר. לא כל הילדים בנויים באותה התבנית ובעוד חלק תופסים את השפה באופן אינטואיטיבי, לאחרים זה יותר קשה. אם כן, הבסיס בהענקת אנגלית לילדים בצורה נכונה ומהנה הוא התאמה אישית. באינגליש סנטר מגוון רחב של תוכניות וקורסים ללימודי אנגלית, תוך חלוקה לרמות ולגילים שונים. אך נוסף על כך, מבצעים התאמות באופן הלמידה כך שכל ילד יתקדם על פי הנכון לו, בקצב שלו ובהתאם לנטיותיו ולצרכיו.

קבוצות קטנות – מקבלים יותר

אי אפשר ליהנות מלימודי אנגלית כאשר הילד מרגיש שהוא חלק מ"קו ייצור" סתמי לדובר השפה. חשוב המגע האישי, היחס שניתן לכל תלמיד ואשר אפשרי אך ורק כאשר הלימוד נעשה בקבוצות קטנות. באינגליש סנטר מקפידים על קבוצות קטנות המאפשרות למורים לזהות את הקצב של כל תלמיד ולהעניק לו יותר. זה ממש לא דומה לכיתות בבית הספר, שם המורים לא יכולים לעקוב אחר הקצב והיכולת של כל תלמיד ותלמיד (בשל מספר התלמידים בכל כיתה). כאשר כל תלמיד מקבל יחס אישי מהמורה, אפשר באמת להפיק את המקסימום מהלימוד ואפשר גם ליהנות במהלך השיעורים.

כדי להפוך את לימודי האנגלית למהנים במיוחד, עוזרים לילד לחוש שהוא מתקדם ומצליח. לא סתם כך משננים מילים כמו תוכי. לא סתם כך מקבלים מטלות של קריאה או כתיבה. מעניקים לילדים את השפה, את מתנת השפה, בצורה מדורגת, עם מילים, משפטים וביטויים הלקוחים מתוך עולמם והדברים הקרובים אליהם.

אינגליש סנטר, מרכז מוביל ללימודי אנגלית למבוגרים וגם לילדים, מציע שיטה מתקדמת וייחודית ללימוד אנגלית לילדים. בהתאם לגיל הילד ולצרכיו, מלמדים ומחזקים מיומנויות, קריאה, הבנת הנקרא, הבנת הנשמע, שיפור אוצר מילים, דקדוק. לאורך הדרך הילד מקבל ביטחון עצמי. אפשרי לימוד גם כהכנה לבית הספר, גם לצורכי חיזוק וכן לשיפור ציוני בגרות. אפשר ליהנות מלימודי אנגלית וכאשר משקיעים בילדים, הם מרוצים וגם מגיעים להישגים.

למה כדאי להתחיל לימודי אנגלית לילדים בגיל צעיר

יש דברים שאי אפשר להאיץ בהם ולא תמיד אפשר להקדים את המאוחר. אבל כאשר מדובר בלימודי שפות, בהחלט לא כדאי לדחות למחר ועדיף להתחיל מוקדם. זה טבע הדברים – באופן טבעי, תינוקות ופעוטות לומדים לדבר וממשיכים ללמוד עוד ועוד מילים חדשות בשפת האם, בקצב שאף מבוגר לא יוכל. באופן דומה, ככל שמתחילים ללמד את הילדים הצעירים שפה זרה ובפרט אנגלית, כך רכישת השפה קלה, מהירה וטבעית יותר. לא משנה בני כמה הילדים שלכם, לימודי אנגלית לילדים יתאימו להם ויהוו יותר מאשר הכנה לבית הספר. כי אנגלית משובחת זה רק הצלחה גבוהה במבחני הבגרות. זה גם הרבה הרבה יותר מזה.

לומדים לאהוב את השפה

אז אמרנו כי אנגלית לילדים כדאי להתחיל ללמוד בגיל צעיר, כי יותר קל בצורה כזאת לרכוש את יסודות השפה. אבל עבור הילדים, יש עוד תועלת גדולה שאסור לשכוח. כאשר לומדים אנגלית בגילים צעירים ועושים זאת בשיטה הנכונה, לומדים לחבב את השפה ואפילו נהנים מתהליך הלימוד. כן, זה לא לימוד בצורה של שינון סתמי ששנוא כל כך על תלמידי בית הספר. זהו לימוד חווייתי ומהנה וכמובן מעשיר.

כשהאנגלית טובה, הכול יותר קל

כאשר רושמים את הילדים לקורסים איכותיים ללימוד אנגלית נותנים להם מתנה גדולה לחיים. זו לא רק הגאווה של ההורים, כאשר הילדים יכולים להבין ואף להתבטא בשפה נוספת. זוהי השפה שהיא הבסיס לתקשורת מסביב לעולם. זוהי השפה שבעזרתה אפשר להסתדר בכל מקום. בעזרת כל מה שלומדים הרבה יותר קל להיחשף לתכנים מקוונים ולימודיים בנושאים אחרים. אפשר בהמשך הדרך לעסוק בתכנות, בעיצוב אתרים, בשימוש בלומדות באנגלית ובבגרות, לעסוק בתפקידים בכירים הדורשים אנגלית טובה.

ואין ספק כי זו הכנה נהדרת לקראת תחילת לימודי האנגלית במערכת החינוך. כאשר מקבלים את הבסיס הטבעי של השפה, בזכות קורס אנגלית לילדים, הבסיס המוצק כבר ישנו. הילדים יכולים בשלב מוקדם יותר להתחיל לקרוא ספרים באנגלית. הם מקבלים ציונים יותר גבוהים במבחנים והביטחון שלהם לצורכי שיחה והתבטאות עולה פלאים. ואם כל זה אינו מספיק, פסיכולוגים מסבירים שילדים ששולטים בשתי שפות מגלים שיפור בכישורים קוגניטיביים – לשוניים ואחרים.

באינגליש סנטר מגוון רחב של קורסים ותוכניות לימוד באנגלית, גם לילדים. אנגלית מדוברת, הבנת הנשמע, הבנת הנקרא, התבטאות, הכנה לבית הספר. הקורסים מתנהלים בקבוצות קטנות, כך שהמגע האישי החשוב כל כך ניתן לכל ילד וילד, לכל תלמיד ותלמיד.

תרגום מעברית לאנגלית

מחפשים תרגום מעברית לאנגלית ?

באינגליש סנטר תקבלו תרגום איכותי במחיר אטרקטיבי. התרגומים שלנו מבוצעים על ידי מתרגמים מנוסים ואף עוברים בקרת איכות על ידי עורכים מקצועיים לפני שליחתם ללקוח.

קהל לקוחותינו נהנה מתרגומים אשר מבוצעים במהירות ובמיומנות מרבית תוך הקפדה על מחיר הוגן ואטרקטיבי ושמירה על איכות התרגום.

*מחירון אינגליש סנטר הוא על פי 250 מילים

*מחיר לעמוד(250 מילים) 85 ש"ח פלוס מע"מ

לפרטים נוספים ניתן להשאיר שם וטלפון, ואנו נחזור אליכם בהקדם.

שעות מענה טלפוני:

ימים ראשון-חמישי

בין השעות 12:00-20:00

אנגלית לחברות

בעולם הגלובלי של היום אנגלית משחקת תפקיד מאוד מרכזי בעולם העסקי. חברות בכל העולם מקימות ומשתמשות בקורסי אנגלית לחברות על מנת למקצע ולהכין את העובדים והמנהלים להשתלב בעולם הגלובלי. על כן קורס אנגלית לחברות יאפשר גם לכם לפתח את העובדים ולהגביר את הביטחון שלהם לשימוש בשפה האנגלית.

אנגלית ככלי בעולם הגלובלי 

היות ואנגלית הינה שפה בינלאומית המשמשת אותנו למטרות עסקים ומשאי מתן, מספר נרחב מחברות בעולם עוברות להשתמש באנגלית בלבד במשרדי החברה.  אותן חברו אף מקימות קבוצות בהן לומדים קורסי אנגלית לחברות ברמות שונות בתוך החברות עצמן. השימוש הנרחב באנגלית והשימוש היומיומי משפרים את השפה והופכים אותה לשפה דבורה ויומיומית. כיוון שבישראל אין מגוון נרחב של חברות בהן מדברים באנגלית בלבד, אנו ממליצים לכם לשלב קורס אנגלית לחברות בחברתכם.

מטרתו של קורס אנגלית לחברות

קורס אנגלית לחברות מטרתו הינה לשפר את יכולת התקשורת של עובדי ומנהלי החברה בכל הפרמטרים של השפה.חשוב לבחור קורס אשר ייתן מענה על הצרכים של חברתכם, וישפר את משתתפי הקורס בדיבור, כתיבה והבנת הנשמע. הקורס לחברות שלנו כולל לא רק שיפור של כל המיומנויות אלא גם מספק מגוון סדנאות כגון כתיבת מיילים, הצגת מצגות ודיבור מול קהל. כמו כן, בבחירתכם קורס אנגלית לחברות וודאו כי המקום אותו בחרתם ידאג לחלק את המשתתפים לרמות בכדי שהלמידה והתרגול יהיו אפקטיביים ביותר.

להצעת מחיר לחברות ניתן להשאיר שם וטלפון ואנו נחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר.

מורה פרטי לאנגלית

האם זה טוב?

אין כיום אדם שלא מבין עד כמה האנגלית חשובה לחיים המודרניים. ניתן לומר בפה מלא כי אי ידיעה באנגלית יכולה להשפיע על הצלחת הקריירה שלכם, על הלימודים בהשכלה גבוהה ועל עוד שלל של נושאים. אין ספק כי ללא אנגלית קשה מאוד להסתדר ולהצליח בחיים ועל כן כל כך הרבה אנשים פונים ללימודי אנגלית באופן פרטי. ואכן מורה פרטי לאנגלית יכול לשדרג את הידע שלכם באנגלית בכמה רמות ולהבטיח את שיפור הידע שלכם בשפה. מורה פרטי לאנגלית הוא דבר בעל ערך גדול אך עם זאת יש לשים לב כי לרוב עדיף ללמוד בקבוצה מאשר אצל מורה פרטי. בקבוצה מערכי השיעור שאנו לומדים הם הרבה יותר ברורים ולא רק זאת אלא שהחברים בקבוצה מפרים את הידע שלנו באנגלית. על כן שקלו היטב האם אתם הולכים ללמוד אנגלית אצל מורה פרטי או בקבוצה עם עוד כמה אנשים. אין ספק כי ידע באנגלית הוא הכרחי אך יש לבחון היטב היכן אנחנו מקבלים אותו.

מורה פרטי לאנגלית – כיצד נבחר את המורה הטוב ביותר

אז כיצד נבחר מורה פרטי לאנגלית שיהיה ברמה גבוהה? אחת הדרכים לעשות זאת היא ללכת אל מקום לימודים לאנגלית שיש לו ניסיון רב בהקניית השפה. חשוב להבין כי ברגע שאנחנו הולכים ללמוד במרכז אנגלית המעביר שיעורים למספר רב של אנשים אנחנו יכולים להיות בטוחים כי המורים לאנגלית בו הם הרבה יותר טובים מאשר מורים פרטיים לאנגלית. הסיבה היא שבמרכז ללימודי אנגלית עובדים לפי נהלים ברורים המבטיחים כי המורה יהיה בעל הכשרה מסודרת ולא חאפר המתיימר לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר שיש. אין ספק כי לימודי אנגלית במקום מסודר עדיפים בהרבה על לימודים באנגלית אצל מורה אחד ויחיד.

מורה פרטי לאנגלית – המורים הטובים במרכז האנגלית

אצל מרכז האנגלית שבראשון לציון ישנם את המורים הטובים ביותר בארץ ללימודי אנגלית. אם אתם רוצים מורה פרטי לאנגלית ברמה גבוהה הכתובת שלכם צריכה להיות מרכז האנגלית. במרכז האנגלית עובדים לפי שיטה ברורה וסדורה המשפרת פלאים את הידע שלכם באנגלית ומאפשרת לכם לשלוט באנגלית בצורה הטובה ביותר שיש. אנו מקפידים לחזק אצלכם באמצעות מערכי שיעור ברורים את נושא הדקדוק, השמיעה, הקריאה והכתיבה וכך משפרים את האנגלית שלכם בצורה ברורה ואיכותית. אלפי תלמידים יעידו על האיכות של מרכז האנגלית ומהווים אות כבוד לאנגלית.

אז אם האנגלית שלך, של חברייך או משפחתך זקוקה לחיזוק, תשאיר פרטים וקבל שיעור ניסיון חינם

אנגלית בקלי קלות

החלטתם, אחרי שנים רבות שבהן הרגשתם לא בנוח עם השפה האנגלית, שהגיע הזמן לעשות משהו בנידון?אחת ולתמיד אתם רוצים להגשים את החלום הנושן ולדעת אנגלית כמו שצריך?אם כך, אתם צודקים וכדאי שתדעו שהיום זה אפשרי!זה לא משנה למה לא למדתם אנגלית בצורה מסודרת עד היום כי מה שבטוח זה שאף פעם לא מאוחר מידי ללמוד אנגלית בקלי קלות.כל מה שעליכם לעשות זה לבחור את מסגרת הלימודים המתאימה לכם, להירשם ולהגיע לשיעורים, אז למה אתם מחכים? לימוד אנגלית מעולם לא היה פשוט יותר וזה נכון בין אם מדובר על אנגלית לילדים ובין אם מדובר על אנגלית למבוגרים.

בואו לפתח את ארבעת המיומנויות החשובות ביותר בשפה

כשלומדים שפה, בין אם זה אנגלית, איטלקית או כל שפה אחרת,

צריך להשקיע בארבע מיומנויות שונות כדי להגיע לתוצאות והן:

המקום המושלם ללימודי אנגלית בקלי קלות

לכן אנחנו מזמינים אתכם אלינו כי אצלנו ב"אינגליש סנטר" תקבלו את הטוב ביותר.ראשית, אצלנו תוכלו ללמוד אנגלית בקלי קלות ושנית, כל המורים שלנו מגיעים עם שנים רבות של ניסיון בכל מה שקשור להוראת השפה האנגלית. השיטה שלנו היא שיטת 4 המיומנויות וזה אומר שבכל כיתת לימוד מושם דגש של מיומנות אחרת.השילוב שבין כל המיומנויות הללו הוא זה שיהפוך אתכם לדוברי אנגלית ברמה גבוהה ואין ספק שלא תצטערו על כך.

היחס האישי שכל תלמיד מקבל

רבים מאיתנו ניסו ללמוד אנגלית בקלי קלות במסגרת בית הספר אך המערכת פספסה אותם והסיבה לכך לרוב היא גודל הכיתות.בכיתה רגילה בבית הספר יש בין 30-40 תלמידים, מה שמסביר מדוע לא כל תלמיד יכול לקבל תשומת לב ועזרה פרטית מהמורה.לעומת זאת, אצלנו באינגליש סנטר החוויה שלכם תהיה אחרת לגמרי. כיתות הלימוד שלנו קטנות במיוחד וכוללות עד 6 תלמידים, מה שמאפשר לכולם ללמוד אנגלית בקלי קלות.

כשלומדים בכיתות קטנות המורה המקצועי יכול לתת לכל תלמיד את תשומת הלב הנדרשת לו, לתקן אותו היכן שצריך ולחזק אותו בהצלחותיו. לכן, אם גם אתם רוצים ללמוד אנגלית בקלי קלות ואם נמאס לכם להרגיש לא בנוח כשאתם מבקרים בחו"ל ומדברים באנגלית, הגיע הזמן שתעשו זאת. ללמוד אנגלית עם המורים הטובים ביותר זה אומר לדעת, להכיר ולהעמיק את הידיעות שלכם בכל מיומנות הקשורה לשפה האנגלית וזה מומלץ.

אז אם האנגלית שלך, של חברייך או משפחתך זקוקה לחיזוק, תשאיר פרטים וקבל שיעור ניסיון חינם

לימוד אנגלית

אנשים שיש להם כישרון טבעי לשפות לא תמיד מבינים מה הפחד הגדול שחלק מאיתנו חשים כשעלינו לדבר באנגלית.מי שחושש מהשפה הזאת הוא בדרך כלל אדם שיש לו חוויות לא טובות משנים עברו בניסיון לדבר באנגלית, בין אם זה כי צחקו עליו, כי הוא הרגיש מובך או בגלל כל סיבה אחרת.זה נשמע לכם מוכר וגם אתם מתחילים להזיע כשאתם חושבים על קורס אנגלית? אם כך, כדאי שתדעו שהיום לימוד אנגלית יכול להיות חוויה אחרת לגמרי.

ראשית, היום אפשר ללמוד אנגלית בקלי קלות כי יש הרבה כלים טכנולוגיים שיכולים לעזור לנו. שנית, היום יש לא מעט שיטות לימוד טובות בהרבה מאלה שהיו קיימות בעבר.לכן, אם גם אתם מרגישים שהגיע הרגע שלכם ושמגיע גם לכם להפסיק לפחד מהשפה האנגלית כדאי שתדעו שזה אפשרי וכדאי.

איך הופכים את האנגלית מאויבת לאוהבת?

בבואכם לבחור את המקום המושלם עבור לימוד אנגלית כדאי יהיה לבדוק מספר דברים והחשוב שבהם הוא היחס האישי שתקבלו.האם בבית הספר שאליו אתם פונים יש כיתות קטנות?האם מתאימים את תוכנית הלימודים לתלמיד או ההפך?האם המורים שילמדו אתכם בבית הספר מגיעים עם שנים רבות של ניסיון בהוראת השפה האנגלית?

לצערו הרב, לא בכל המקומות שמבטיחים לכם חווית לימוד אנגלית טובה גם מקיימים ולכן אנחנו מזמינים אתכם אלינו. בית הספר שלנו, אינגליש סנטר הוקם על ידי ג'וני וילנה אשמן אסולין אחרי שנים רבות של הוראת השפה האנגלית והיום הוא מונה מספר גדול של תלמידים מרוצים שדוברים את השפה. אצלנו לימוד אנגלית נעשה תוך הקפדה על ארבעת המיומנויות החשובות ביותר בלימוד שפה והן: הדיבור, הקריאה, הבנת הנשמע והדקדוק.

בכל כיתה בבית הספר תזכו לשפר מיומנות אחרת, מה שיוביל בסופו של דבר לרמה גבוהה בשפה.

ללמוד את האנגלית הדרושה לכם

עוד סיבה טובה שבגללה, כאשר מדברים על האפשרות של לימוד אנגלית, מדברים על אינגליש סנטר זו העובדה שאצלנו תוכלו ללמוד בדיוק את האנגלית הדרושה לכם.כלומר, אם אתם רוצים ללמוד אנגלית כדי להסתדר בחו"ל נוכל להתאים לכם את הקורס המיועד לכם ואם אתם רוצים ללמוד אנגלית עסקית גם זה אפשרי.

אצלנו יש לימוד אנגלית בכל רמה שתרצו ולכל מטרה, מה שמסביר מדוע בכל שנה עוד ועוד תלמידים מצטרפים לחוג הלקוחות המרוצים שלנו.

פנו אלינו עוד היום והתחילו גם אתם ליהנות מאנגלית ברמה שאפילו לא חלמתם עליה!

אז אם האנגלית שלך, של חברייך או משפחתך זקוקה לחיזוק, תשאיר פרטים וקבל שיעור ניסיון חינם

ללמוד אנגלית

כיצד אנחנו יכולים ללמוד משהו חדש? למידה לרוב האנשים היא קשה ודורשת מאמצים רבים שכלל אינם פשוטים. אז כיצד נבטיח כי נצליח ללמוד כמו שצריך? בין אם מדובר על למידת אנגלית ובין אם מדובר על למידה של משהו אחר ישנה חשיבות מכרעת להשקעה האישית שלנו בלימודים. לצד השקעה ישנה משמעות גם ליכולת ההתמדה שלנו. שימו לב לא צריך כישרון בכדי ללמוד אנגלית אלא עבודה קשה והשקעה רבה.

ככל שתתמידו יותר כך הלימודים של האנגלית יהיו יותר קלים לכם. כל התחלה היא קשה אך אנחנו צריכים לעבור את המחסום הראשוני להתגבר עליו ולקפוץ למים. אין ספק כי התמדה היא מפתח מרכזי בלימודי האנגלית והיא הדבר החשוב ביותר כאשר אתם מחליטים ללמוד אנגלית.

לצד התמדה חשוב מאוד להזכיר גם את איכות המורה המלמד אתכם. כן יכול להיות שלא הצלחתם עד עתה ללמוד אנגלית כמו שצריך רק בגלל שהמורה שלימד אתכם לא היה ברמה מתאימה והדבר בכלל לא היה תלוי בכם. לכן מורה טוב לאנגלית הוא דבר בעל ערך עצום היכול לשפר את הידע שלכם בשפה בצורה ניכרת.

ללמוד אנגלית – כל אחד יכול

חשוב להבין כי כל אחד יכול להתחיל וללמוד אנגלית ואין זה משנה מה מינו או גילו. אם אתם הולכים למורה איכותי הוא יכול ללמד אתכם אנגלית גם אם אתם בני שלושים. כפי שיש פחד ממתמטיקה כך יש לאנשים רבים פחד מאנגלית ופחד זה הוא לא רציונלי ואינו נכון, יתכן והוא נובע אך ורק מהעובדה כי לא היה לכם מורה נכון בבית הספר. שימו לב לעתים מורה פרטי לאנגלית לצד המורה בבית הספר יכול לעזור לילדכם מאוד ולשפר את הידע שלו באנגלית בצורה ניכרת.

ללמוד אנגלית – רק עם מרכז האנגלית

מרכז האנגלית היושב בראשון לציון הוא מרכז ייחודי ללימודי אנגלית. במרכז אתם תפגשו את המורים הטובים ביותר שיש בשוק לאנגלית, מורים המוציאים את הטוב ביותר מכל אחד. אך לא רק מורים איכותיים אתם תמצאו במרכז האנגלית אלא גם שיטה ייחודית שפותחה בכדי לאפשר לכם ללמוד אנגלית בצורה הטובה ביותר שיש. השיטה שמה דגש על ארבעה דברים, שמיעה, קריאה, דקדוק ודיבור. באמצעות השיטה אתם תצליחו לשפר את ידיעתכם בשפה האנגלית בכמה רמות ולא רק זאת אלא שאתם גם תיהנו מלימודי השפה ותרצו לחזור אל המרכז עוד ועוד.

פנו אלינו עוד היום והתחילו גם אתם ליהנות מאנגלית ברמה שאפילו לא חלמתם עליה!

אז אם האנגלית שלך, של חברייך או משפחתך זקוקה לחיזוק, תשאיר פרטים וקבל שיעור ניסיון חינם

אנגלית לחיילים משוחררים

חיילים משוחררים רבים יוצאים מהצבא ומתחילים לחפש כיוונים שונים על מנת להשתלב בעולם האזרחי בהצלחה. יש מגוון רב של אופציות ואפשריות עבור חיילים משוחררים לאחר הצבא, אך ישנם גם מחסומים רבים בהם החיילים המשוחררים נתקלים בדרך להצלחה.

אחד המחסומים העיקריים הוא השפה האנגלית. המון חיילים משוחררים יוצאים מהצבא ללא אנגלית ברמה גבוהה, או עם אנגלית ברמה גבוהה אך ללא יכול שיח. הסיבה היא כי בבית הספר לא היה דגש על דיבור באנגלית וגם בצבא לרוב השיח הוא בעברית ולא באנגלית.

החיילים המשוחררים מגיעים למקומות תעסוקה רבים על מנת להתקבל לעבודה ואחת השאלות הראשונות בהן נתקלים האזרחים החדשים היא: האם אתה דובר אנגלית ? ובאיזה רמה?  לשאלה זו הרבה חיילים משוחררים נאלצים להגיב בחיוב למרות שבפועל הדבר אינו נכון.

לכן, הרבה מעסיקים בעולם האזרחי לא מקבלים את החיילים המשוחררים לעבודה עקב חוסר ניסיון ועקב מחסור בשפה האנגלית שהיום הכרחי ברוב התפקידים במשק.

איך ללמוד אנגלית ולהצליח ?

לימוד השפה האנגלית ושיפור האנגלית עבור חיילים משוחררים הוא מהותי ומחייב בכדי לקבל משרות נחשקות עם שכר גבוהה אשר יעזרו להם להגשים את החלומות שלהם. לדוגמא, השכר הממוצע במשק בחברות ההיי טק הישראלי עומד על 20 אלף ₪ בחודש לעובד, ולחברות אלה קשה להתקבל ללא אנגלית ברמה גבוהה.

הצלחה בלימודי אנגלית היא לא סיפור גדול ובמיוחד לא לישראלים! לא מאמינים? אז נספר לכם מדוע. הישראלים בדרך כלל בעלי בטחון עצמי גבוה, עם אוצר מילים לא רע אך ללא ידע מספיק בחוקי הדקדוק האנגלי. לכן, הם מצליחים לתקשר תוך כדי שהם מדברים אנגלית בגמגום ללא חיבור תקין של המשפטים. כאשר לומדים את הדקדוק האנגלי בצורה תקינה ומגדילים אוצר מילים, תוך כדי תרגול השפה ניתן להגיע במהרה לרמת שיח גבוהה בשפה האנגלית.

איך לבחור מורה או בית ספר לאנגלית ?

קודם כל מומלץ להתקשר לבתי ספר לאנגלית השונים באזור מגוריכם ולבדוק שהמחיר מתאים לכם. מי שלא נותן מחיר בטלפון כנראה מסתיר מחיר יקר וחבל לבזבז את הזמן שלכם עליו. לאחר שבדקתם איפה המחירים הכי טובים והכי מתאימים לכיס שלכם, קבעו פגישת הכרות. הפגישה חשובה על מנת לבחון את שיטת הלימוד, לראות את בית הספר והמורים וכמובן להתרשם מרמתם.

לבסוף, לאחר כל הפגישות, בחרו במקום שהכי דיבר אליכם, שנתן לכם את האינפורמציה המתאימה והתאים לכם מבחינת מחיר. אבל רגע… לפני שסוגרים- אל תשכחו! אתם חיילים משוחררים והצבא מעניק לכם פיקדון צבאי. נצלו את הפיקדון על מנת לשלם עבור הלימודים. ישנם מספר בתי ספר אשר עובדים עם משרד הכלכלה ונותנים את האפשרות לשלם עם הפיקדון הצבאי.

קורס אנגלית לחיילים משוחררים באינגליש סנטר

אינגליש סנטר הינו מרכז ללימודי אנגלית לחיילים משוחררים אשר מעניק אפשרות לשלם דרך הפיקדון הצבאי. באינגליש סנטר לומדים בקבוצות קטנות של עד 6 תלמידים בהתחייבות, ובשיטה ייחודית אשר מעניקה לימוד חוויתי עם לימוד קלאסי הנקראת שיטת 4 המיומנויות. במרכז תלמדו גם לקרוא, גם את הדקדוק האנגלי וגם הבנת הנשמע בכדי שתוכלו להבין כאשר פונים אליכם.  כמובן שתלמדו את הדבר הכי חשוב שבשבילו כולנו כאן- אנגלית מדוברת.

אז אם אתם או חברים שלכם מעוניינים ללמוד אנגלית התקשרו לאינגליש סנטר וקבעו אבחון רמה. האבחון הוא ללא עלות ובו תוכלו לקבל מידע על איך ניתן ללמוד אנגלית בקלות ביעילות ובסוף גם לדבר אנגלית במחיר שאין לו תחרות.

קורס אנגלית

אם גם לכם היה תמיד חשש מאנגלית ואם גם אתם לא ממש הצלחתם ללמוד את השפה הזאת בבית הספר, בוודאי אפשר להבין את התסכול שלכם.

זה נכון שאתם לא חייבים לדעת אנגלית כדי לעבוד, שכן יש גם אנשים שמנהלים את העסקים שלהם רק בתוך גבולות ישראל, אך לא לדעת אנגלית זה הפסד גדול. האם באמת אתם צריכים להמשיך להרגיש לא בנוח בכל פעם כשאתם בטיול בחו"ל ואתם מנסים להזמין משהו במסעדה?התשובה היא כמובן לא, כי לימוד אנגלית זה מסוג אותם הדברים שאפשר לעשות בכל גיל.

לכן זה לא משנה אם אתם מחפשים קורס אנגלית שכולל אנגלית למתחילים או שאתם ברמה גבוהה יותר, כי בכל מקרה תוכלו למצוא את מבוקשכם אצלנו באינגליש סנטר- הבית שלך לאנגלית!

הגיע הזמן ללמוד אנגלית בהנאה

אין ויכוח על כך שהאופציה של קורס אנגלית פתוחה בפני כולנו בכל עיר בארץ ויש לא מעט בתי ספר פרטיים שמציעים ללמד אתכם אנגלית.עם זאת, האם באמת בכל מקום תפגשו את המורים הכי טובים שיש?והאם בכל בתי ספר לאנגלית כזה מתקיים קורס אנגלית שמתאים לכם אישית? כמובן שלא.לכן אנחנו מציעים לכם לפנות דווקא אלינו כי אצלנו באינגליש סנטר מתאימים לכם את הקורס המושלם.

ראשית, תוכלו ללמוד אצלנו אנגלית בכל הרמות ושנית, בכל כיתה ישנם רק 6 תלמידים, מה שאומר שהיחס שתקבלו מהמורה יהיה אישי ונעים. כשלומדים באווירה טובה וכשהמורה יכול להעניק יחס אישי לכל התלמידים הדברים נראים אחרת והתוצאה הרבה יותר טובה, אז למה שלא תרשמו לקורס כזה עוד היום?

עוזרים לכם לפתח את כל מיומנויות השפה

לעשות קורס אנגלית שכולל רק קריאה או רק דיבור זה לא מספיק מעמיק ואחרי קורס אנגלית כזה אתם לא באמת יכולים לדעת את השפה.זו עוד סיבה טובה שבגללה כדאי לכם לעשות קורס אנגלית דווקא אצלנו כי אנחנו מלמדים על פי שיטת 4 המיומנויות שכוללות: קריאה, דיבור, הבנת הנשמע ודקדוק.

השילוב של כל המיומנויות האלה ביחד הוא זה שיוצר את המכלול השלם והוא זה שיגרום לכך שאחרי קורס כזה באמת תדעו אנגלית.אתם תראו שמהר מאוד רמת האנגלית שלכם תשתפר וכך גם הביטחון העצמי שלכם בשפה, אז למה לדחות את העניין?לימוד אנגלית זה משהו שכולם יכולים להצליח בו וכדאי שתרשמו כבר היום לקורס הטוב ביותר באנגלית שמחכה לכם אצלנו.

אז אם האנגלית שלך, של חברייך או משפחתך זקוקה לחיזוק, תשאיר פרטים וקבל שיעור ניסיון חינם

שיעורים פרטיים באנגלית

יתרונות של שיעורים חווייתיים בקבוצות לילדים בעלי לקויות למידה

שיעורים פרטיים באנגלית בעודם חווייתיים יכולים להתאים מאוד ולקדם מאוד ילדים בעלי לקויות למידה.

יחד עם זאת מחקרים רבים הוכיחו והראו שילדים שלומדים במסגרת של קבוצה ולא אחד על אחד מול מורה נהנים מביטחון עצמי גבוה יותר ומשיפור משמעותי יותר במיומנות השפה שלהם.

שיעורים חווייתיים בקבוצות במסגרת של קבוצה מאפשרת לילדים לראות שהם לא היחידים שיש להם קושי או לקות למידה – דרך ההזדהות והמשחק עם הילדים האחרים בקבוצת הלימוד הם יכולים להרגיש ביטחון רב יותר ורצון רב יותר ללמוד וזאת בניגוד לילד שלומד באופן פרטני עם המורה ונאלץ להתמודד לבד עם התסכול שלו.

שיעורים פרטיים באנגלית – יתרונות של קבוצות למידה חווייתיות לילדים בגיל היסודי

שיעורים פרטיים באנגלית הם בעלי יתרונות רבים לילדים בגיל היסודי. אך ילדים בגיל בית ספר יסודי מגיבים טוב יותר ללמידה חווייתית שמערבת את החושים שלהם ואת היכולת שלהם למשחק ולדמיון.

שיעורים חווייתיים בקבוצות, לעומת של שיעורים פרטיים באנגלית, יכולים להעצים מאוד ילדים בעלי לקויות למידה או ילדים שחווים קושי בלימוד המקצוע בבית הספר.

בשונה מלימודים בהם הילד לומד לבד עם המורה כאשר הילד לומד בקבוצה הוא יכול להרגיש שייך יותר ויכול להיות כתוצאה מתחושת שייכות זו רצון רב יותר להשקיע בלימודים ולהשתפר והוא גם מקבל מסגרת תמיכה רחבה יותר לקושי שלו – גם מהמורה וגם משאר חברי הקבוצה שלומדים ביחד אתו וחווים את אותם הקשיים.

שיעורים פרטיים באנגלית – יתרונות של קבוצות למידה חווייתיות לבני נוער

לא כל האנשים מבינים זאת, אך בין אם מדברים על אנגלית למתחילים ובין אם מדברים על אנגלית למתקדמים, יש כמה מיומנויות חשובות שצריך להשקיע בהן.

שיעורים פרטיים באנגלית הם בעלי יתרונות רבים במיוחד לבני נוער. אך שיעורים חווייתיים בקבוצות למידה לבני נוער יכולים להעצים את בני הנוער ולסייע להם להרגיש שייכים ובעלי זהות.

גיל הנעורים הוא גיל מאתגר מאוד בו קשיים קיימים מתעצמים וקשיים חדשים מופיעים. אחת הדרכים הכי טובות להתמודד עם קושי בלימודים היא לבחור ללמוד ולהתמודד עם הקושי ביחד עם בני נוער אחרים שחווים את אותו הקושי בדיוק.

לימודי אנגלית במסגרת של קבוצה יכולים לכלול דיונים על תחומי עניין משותפים, משחקי חברה וגם פעילויות בעלות ערך נוסף מלבד הלימוד של השפה. כאשר הילדים שלנו ילמדו אנגלית דרך חוויה מהנה ומעשירה הם יקשרו את השפה עם דימוי חיובי ויהיה להם קל יותר להשתמש בה ולשפר את השליטה האישית שלהם בה בכתיבה, קריאה ודיבור גם בהווה וגם בעתיד.

אז אם האנגלית שלך, של חברייך או משפחתך זקוקה לחיזוק, תשאיר פרטים וקבל שיעור ניסיון חינם

אנגלית למתחילים

אנגלית זה מסוג אותם המקצועות שאומנם בבית הספר אנחנו נחשפים אליהם כבר מגיל צעיר אך בפועל בין זה ובין לדעת אנגלית יש הבדל. הניסיון מוכיח שאנשים שלא התמידו בלמידת אנגלית כבר מהרגע הראשון צברו פער שרק הלך וגדל עם השנים ובעיקר, נוצרה אצלם סלידה ופחד מהשפה.

זה נשמע לכם מוכר כי זה גם מה שקורה אצלכם וכבר מזמן סיימתם תיכון? אם כך, כדאי שתדעו שאף פעם לא מאוחר מידי להתמודד עם המצב.תוכלו לעשות היום קורסים של אנגלית למתחילים אשר מיועדים גם לאנשים מבוגרים והאמת היא, שזה כדאי.

ללמוד אנגלית זה לא משהו שעושים רק כדי לקבל תעודת בגרות או רק כדי להתקבל לאוניברסיטה, שכן בפועל אנגלית דרושה לנו גם כדי לטייל בעולם, לנהל עסקים ואפילו כדי לגלוש באינטרנט.לכן לא כדאי שתוותרו לעצמכם בנושא הזה, מה גם שהיום יש הרבה מסגרות טובות עבור לימוד אנגלית בסיסית.

איך מתחילים ללמוד אנגלית?

החלטתם שאחת ולתמיד אתם רוצים לדעת אנגלית?יש לכם כמה שעות פנויות לכך בשבוע ואתם רוצים לתת לעצמכם מתנה שתשנה את חייכם?אם כך, אצלנו בבית ספר ללימוד אנגלית אינגליש סנטר תמצאו את מבוקשכם. תוכלו לעשות אצלנו קורסים של אנגלית למתחילים, אנגלית למתקדמים ולמעשה אנגלית לכל רמה וצורך.

אצלנו הלימודים מתקיימים בכיתות קטנות של עד 6 משתתפים, מה שאומר שתוכלו גם לקבל יחס אישי ועזרה פרטית מהמורה.כששמים אתכם במרכז, שמים לב לקשיים שלכם ועוזרים לכם בעדינות ובמקצועיות התוצאות מדברות בעד עצמן, אז למה אתם מחכים? הרשמו לקורס אנגלית למתחילים

המקום המושלם עבורכם ללימוד אנגלית

לא כל האנשים מבינים זאת, אך בין אם מדברים על אנגלית למתחילים ובין אם מדברים על אנגלית למתקדמים, יש כמה מיומנויות חשובות שצריך להשקיע בהן.

למעשה לימוד שפה זה אומר פיתוח יכולת הדיבור, הכתיבה, הבנת הנשמע והדקדוק. אצלנו באינגליש סנטר הקורסים בנויים בצורה כזאת שכל מיומנות כזאת מקבלת דגש ותשומת לב, מה שאומר שאחרי קורס של אנגלית למתחילים באמת תוכלו להשתמש במה שלמדתם.

אתם תראו שאחרי הקורס הדבר הטבעי ביותר שתרצו לעשות יהיה להמשיך עם עוד קורס שמיועד למתקדמים, כי אם אפשר להגדיל את הידע אז למה לא?

ללמוד אנגלית זה להעשיר את העולם שלכם, להכיר תרבות חדשה וגם לפתוח לעצמכם עוד דלתות לעתיד ולכן זה כדאי.צרו עימנו קשר עוד היום ובואו ללמוד אנגלית כי גם אתם יכולים!

אז אם האנגלית שלך, של חברייך או משפחתך זקוקה לחיזוק, תשאיר פרטים וקבל שיעור ניסיון חינם