וואצ אפ  אינגליש סנטר Call us
קייטנת אנגלית

כיום ישנו מגוון גדול מאוד של קייטנות לבחירת ההורים והילדים. בחירת קייטנה הינה משמעותית וחשוב שמעבר ל”רק להעביר את הזמן” הילד גם יקבל ערך מוסף כלשהו. לכן ניתן למצוא גם קייטנות עם פן לימודי כמו קייטנת אנגלית למשל.

אז מה עושים בקייטנת אנגלית?

לרוב בקייטנת אנגלית הילדים יבצעו פעילויות שונות באנגלית, ישחקו משחקים באנגלית ויתרגלו את יכולת הדיבור שלהם. יחד עם זאת, חשוב שגם יהיה פן לימודי. היות וקייטנת אנגלית נמשכת זמן ממושך, זוהי הזדמנות מצוינת לחזק את הילדים ולהשלים פערים. כאשר אתם רושמים את הילדים לקייטנה חשוב שתוודאו מה הפעילויות המוצעות וכמה זמן מתוך היום יהיה בעל אופי לימודי. צריך רק לוודא שהפן הלימודי לא יתפוס את כל היום אחרת הילד עלול להשתעמם ולא לרצות להגיע.

מה היתרון בקייטנת האנגלית של אינגליש סנטר?

קייטנת האנגלית של אינגליש סנטר משלבת את הפן הלימודי עם החוויתי יחדיו. מטרת הקייטנה היא לעודד שימוש באנגלית, לשחק יחד, ללמוד ולחזק את מה שנלמד שנה שעברה. קייטנת האנגלית שלנו ממוקדת ומועברת על פי כיתות ובקבוצות קטנות, עם יחס אישי לכל תלמיד.

אנגלית לכיתה ב’

בדרך כלל לימודי אנגלית מתחילים בבתי הספר בכיתה ד’, אך תמיד מומלץ להתחיל ללמוד בגיל מוקדם יותר. לכן, כיתה ב’ זה בדיוק הגיל המתאים. כאשר הילד כבר התאקלם בבית הספר, רכש מיומנויות למידה והחל לקרוא ולכתוב בעברית זאת בדיוק תהיה ההזדמנות המצוינת להתחיל ללמד אותו שפה נוספת.

מה מיוחד בלימוד אנגלית לכיתה ב’?

לימוד אנגלית לכיתה ב’ לרוב יהיה שונה מלימוד אנגלית לכיתות גבוהות יותר. לימוד אנגלית לכיתה ב’ צריך להיות הרבה יותר חוויתי וצריך לכלול משחקים ופעילויות שונות. כאשר מלמדים אנגלית לכיתה ב’ כדאי קודם כל להתחיל מלימוד האותיות של השפה האנגלית, להתחיל ללמוד אוצר מילים ראשוני ולא להעמיס בכמות החומר הנלמד. לאחר שהילד שולט באותיות וקיבל אוצר מילים ראשוני, ניתן להתחיל ללמד קריאה. חשוב לזכור כי לימוד אנגלית בסיסי זה הינו חיוני ומהווה את בסיס השפה ועל כן הינו בעל חשיבות גבוה מאוד.

מה החשיבות ללימוד אנגלית בבית ספר לאנגלית?

כיוון שמדובר בלימוד בסיס וחשוב אשר יהיה את מרכז הידע של הילד, כדאי לשלוח את הילדים לבתי ספר לאנגלית אשר מתמכים בלימוד מסוג זה. אצלנו באינגליש סנטר, הילד שלכם יקבל בדיוק את מה שהוא צריך בכדי לבנות בסיס חזק וטוב לשפה. אנגלית לכיתה ב’ תכלול לימוד אותיות, כתיבה נכונה, לימוד אוצר מילים והתחלת לימודי קריאה. כל זאת תוך לימוד באופן חווייתי, כייפי ובקבוצות קטנות. באנגלית לכיתה ב’ של אינגליש סנטר היל ילמד עם ילדים ברמה שלו, בכיף ובהצלחה.

לימודי אנגלית לחיילים משוחררים

בזמן השירות בצבא הלימודים באזרחות נראים כמו עולם רחוק, לא ממש מציאותי. לקראת השחרור המתקרב או לאחר שכבר פושטים את המדים ועולים על אזרחי עולה השאלה – מה עכשיו? זה בדיוק הזמן הנכון לשפר את האנגלית. לימודי אנגלית לחיילים משוחררים באינגליש סנטר יעזרו לכם להתקדם, בכל מסלול שבו תבחרו בחיים.

זהו הזמן לשפר את האנגלית שלכם

במידה שאתם מתכננים בימים אלה טיול בחו”ל, להירשם ללימודים אקדמאים, לעבוד בהייטק, או בפרסום או אולי לשפר בגרויות, אנגלית למשוחררים תעזור לכם להתקדם בכל מסלול. שיפור האנגלית יאפשר לכם להסתדר טוב יותר בחו”ל בטיול שלאחר השחרור, בעבודה זמנית או במסע תרמילאים עם שותפים מהעולם. אנגלית טובה יותר תעזור לכם אם אתם רוצים לשפר בגרויות, להתכונן לפסיכומטרי או להיבחן במבחן אמי”ר (בחינת קביעת רמה באנגלית). גם אם אתם חושבים קדימה ורוצים להשתלב בניהול ובעולם העסקים, האנגלית חיונית עבורכם, בפרט אנגלית עסקית. אז לפני שממשיכים לשלב הבא בחיים, אחרי השחרור, פנו לעצמכם את הזמן לשפר את האנגלית, זאת על מנת שתוכלו לקרוא טוב יותר, לשוחח חופשי יותר ולשלוט טוב בכללי הדקדוק.

אנגלית בשיטה שמשנה את התמונה

בקרב רבים מאתנו שיעורי האנגלית בבית הספר נחרטו כזיכרון משעמם, כאשר רבים כלל לא טרחו להקשיב למורה וטיילו במחוזות אחרים. בשיטת הלימוד הייחודית של אינגליש סנטר תתוודעו לשיטת לימוד חדשה אשר תחדיר בכם מוטיבציה. לא מדובר רק בקבוצות הקטנות והיחס האישי אלא  בהתעמקות בכמה רבדים שונים שהופכים את הלימוד למוצלח הרבה יותר.

באינגליש סנטר המורים מקצועיים ועובדים בשיטת המיומנויות. בשביל מה ללמוד דקדוק אם לא מיישמים? בשביל מה ללמוד לקרוא טוב יותר אם מתקשים לדבר בשטף ולהבין? בשיטה זו מתרכזים במקביל בשיפור כל המיומנויות. לומדים לקרוא ולהבין, להקשיב ולשמוע, להבין את כללי הדקדוק ולדבר אנגלית באופן מובן.

לימודי אנגלית למבוגרים, גם אתם יכולים!

כיום ברור כי אין גיל ללימודים. אנו ממשיכים ולומדים גם כשאנו כבר לא צעירים וגם מחוץ למסגרות כדוגמת בתי הספר הממלכתיים. רוצים ללמוד אנגלית בסיסית או לשפר את שליטתכם בשפה בשיטה מיוחדת, מהנה, מוצלחת ויעילה? באמצעות לימודי אנגלית למבוגרים באינגליש סנטר – גם אתם יכולים.

אנגלית מדוברת והבנת הנשמע

לא ברור מדוע, אבל זה נכון – גם כיום יש עדיין כאלה שחושבים שלימוד שפה בצורה של שינון חוקי דקדוק הוא הדרך הנכונה. אבל ממש כפי שתינוקות לא לומדים שפת אם מתוך שינון של חוקי דקדוק יבשים, כך גם מבוגרים לא צריכים לרכוש או לשפר את שליטתם בשפה האנגלית. לא משנה מהי יכולתכם הנוכחית באנגלית או מהו כושר הביטוי שלכם, באינגליש סנטר תוכלו לבחור את דרך הלימוד הנכונה עבורכם. למשל, תוכלו להצטרף לקורס שמתמקד בעיקר בהכנה לבגרות אבל יש גם קורסים שהמהות שלהם אחרת – שיפור האנגלית המדוברת והבנת הנשמע, למשל. אפשר לשפר את יכולת הקריאה ובקיצור, הלימוד יקדם אתכם בשיטה אשר מותאמת לצרכים שלהם. בזכות העובדה שבאינגליש סנטר הלימודים מתקיימים בקבוצות קטנות, אף אחד לא “הולך לאיבוד” בתוך המוני תלמידים (מה שקורה לא פעם במהלך לימודים במערכת החינוך).

אנגלית לטיולים, אנגלית לעסקים

באינגליש סנטר יודעים להעניק תשתית מעולה באנגלית, לכל רמה ולכל מטרה, גם לצורכי לימודים בחו”ל וגם למטרות עסקיות. אפילו אם שליטתכם בשפה טובה למדי, אנגלית מבוגרים תוך מיקוד ברובד העסקי עשוי להיות חשוב עבורכם. אם אתם עומדים לצאת לרילוקיישן, אם אתם רוצים לנהל משא ומתן עם לקוחות או שותפים בחו”ל, אם אתם מתכננים את הטיול הגדול ועדיין לא מרגישים בנוח להתבטא באנגלית  הירשמו לאינגליש סנטר ותחושו בשיפור באופן מיידי.

לימודי אנגלית לילדים, כל היתרונות

אין חולק על כך כי חשוב לדעת אנגלית. לא נגזים אם נאמר כי זוהי שפה חיונית, שאפשר לתקשר בעזרתה עם כל העולם כולו. כהורים לילדים, גם לכם חשוב לדעת מהם היתרונות החשובים הטמונים בלימודי השפה בגיל צעיר.

בגיל צעיר קולטים מהר

ככל שמתחילים ללמוד מוקדם יותר את השפה, כך קולטים אותה בצורה מלאה, שלמה ומהירה יותר. באמצעות לימודי אנגלית לילדים בשיטה הנכונה, אפשר להתקדם בחודשים ספורים התקדמות שעבור מבוגרים תצריך אפילו שנים.

הכנה לבית הספר

אין מה לחשוש מכך שחושפים את הילדים לשפה חדשה אפילו עוד לפני גיל בית הספר. אנגלית לילדים שלומדים כהכנה לבית הספר מאפשרת להם לקבל בסיס איתן שיעזור להם למשך שנים קדימה. לימוד בגיל צעיר יחסית מאפשר לילדים לאהוב את השפה ולהתחבר אליה, לפעמים ברמה של שפת אם.

 

לימוד חווייתי

בניגוד ללימודי אנגלית בבית הספר ממלכתי, כאשר לומדים בבית ספר לאנגלית אפשר לנקוט בשיטות לימוד מיוחדות. באינגליש סנטר הופכים את הלמידה לחוויה, שכן ברגע שבוחרים בשיטה המתאימה הלימוד נכון ומהנה.

 

כלי לכל החיים

כאשר מעניקים לילדים את האפשרות ללמוד בבית ספר לאנגלית, הם מקבלים בגיל הנכון כלי משמעותי אשר ישמש אותם לאורך כל החיים. כבר בגיל צעיר הם יכולים להפיק את המקסימום מהאינטרנט, כאשר שפע התכנים הוא באנגלית. החשיפה הזאת משפרת את השפה עוד יותר והילדים יכולים להשלים את ידיעותיהם על ידי קריאה בנושאים שמעניינים אותם, ספרים ואף צפייה בתכנים באנגלית, ללא דיבוב.

באינגליש סנטר קורסי אנגלית ייחודיים, לכל גיל ולכל רמה. השיעורים מתנהלים בשיטה מיוחדת, בקבוצות קטנות ובאופן שמקדם כל אחד לפי הרמה הנוכחית. גם אתם מעוניינים לשפר את האנגלית המדוברת שלכם, או להתכונן לבגרות באנגלית? הלימודים באינגליש סנטר הינם מגוונים ומותאמים הן למבוגרים והן לילדים.

איך הופכים לימודי אנגלית לילדים למהנים יותר 

הורים שילדיהם נפגשים עם השפה האנגלית לראשונה בבית הספר עשויים לגלות שקיימת רתיעה. לא לכל הילדים שיטת הלימודים במערכת החינוך, במיוחד בראשית הדרך, מסייעת לפתח גישה טובה ובריאה לשפה הבין לאומית. עבור הורים שרוצים להעניק לילדיהם הכנה מעולה מבחינה זו חייבים להבין איך ניתן להפוך את הלימוד למהנה ולחווייתי. לימודי אנגלית לילדים בצורה מהנה – יש דבר כזה ובמרכז ללימודי אנגלית אינגליש סנטר פיצחו את השיטה.

הלימוד המותאם אישית

כל ילד וילד מגיע אל הלימודים בכלל ואל לימודי האנגלית בפרט עם רקע אחר. לא כל הילדים בנויים באותה התבנית ובעוד חלק תופסים את השפה באופן אינטואיטיבי, לאחרים זה יותר קשה. אם כן, הבסיס בהענקת אנגלית לילדים בצורה נכונה ומהנה הוא התאמה אישית. באינגליש סנטר מגוון רחב של תוכניות וקורסים ללימודי אנגלית, תוך חלוקה לרמות ולגילים שונים. אך נוסף על כך, מבצעים התאמות באופן הלמידה כך שכל ילד יתקדם על פי הנכון לו, בקצב שלו ובהתאם לנטיותיו ולצרכיו.

קבוצות קטנות – מקבלים יותר

אי אפשר ליהנות מלימודי אנגלית כאשר הילד מרגיש שהוא חלק מ”קו ייצור” סתמי לדובר השפה. חשוב המגע האישי, היחס שניתן לכל תלמיד ואשר אפשרי אך ורק כאשר הלימוד נעשה בקבוצות קטנות. באינגליש סנטר מקפידים על קבוצות קטנות המאפשרות למורים לזהות את הקצב של כל תלמיד ולהעניק לו יותר. זה ממש לא דומה לכיתות בבית הספר, שם המורים לא יכולים לעקוב אחר הקצב והיכולת של כל תלמיד ותלמיד (בשל מספר התלמידים בכל כיתה). כאשר כל תלמיד מקבל יחס אישי מהמורה, אפשר באמת להפיק את המקסימום מהלימוד ואפשר גם ליהנות במהלך השיעורים.

כדי להפוך את לימודי האנגלית למהנים במיוחד, עוזרים לילד לחוש שהוא מתקדם ומצליח. לא סתם כך משננים מילים כמו תוכי. לא סתם כך מקבלים מטלות של קריאה או כתיבה. מעניקים לילדים את השפה, את מתנת השפה, בצורה מדורגת, עם מילים, משפטים וביטויים הלקוחים מתוך עולמם והדברים הקרובים אליהם.

אינגליש סנטר, מרכז מוביל ללימודי אנגלית למבוגרים וגם לילדים, מציע שיטה מתקדמת וייחודית ללימוד אנגלית לילדים. בהתאם לגיל הילד ולצרכיו, מלמדים ומחזקים מיומנויות, קריאה, הבנת הנקרא, הבנת הנשמע, שיפור אוצר מילים, דקדוק. לאורך הדרך הילד מקבל ביטחון עצמי. אפשרי לימוד גם כהכנה לבית הספר, גם לצורכי חיזוק וכן לשיפור ציוני בגרות. אפשר ליהנות מלימודי אנגלית וכאשר משקיעים בילדים, הם מרוצים וגם מגיעים להישגים.

למה כדאי להתחיל לימודי אנגלית לילדים בגיל צעיר

יש דברים שאי אפשר להאיץ בהם ולא תמיד אפשר להקדים את המאוחר. אבל כאשר מדובר בלימודי שפות, בהחלט לא כדאי לדחות למחר ועדיף להתחיל מוקדם. זה טבע הדברים – באופן טבעי, תינוקות ופעוטות לומדים לדבר וממשיכים ללמוד עוד ועוד מילים חדשות בשפת האם, בקצב שאף מבוגר לא יוכל. באופן דומה, ככל שמתחילים ללמד את הילדים הצעירים שפה זרה ובפרט אנגלית, כך רכישת השפה קלה, מהירה וטבעית יותר. לא משנה בני כמה הילדים שלכם, לימודי אנגלית לילדים יתאימו להם ויהוו יותר מאשר הכנה לבית הספר. כי אנגלית משובחת זה רק הצלחה גבוהה במבחני הבגרות. זה גם הרבה הרבה יותר מזה.

לומדים לאהוב את השפה

אז אמרנו כי אנגלית לילדים כדאי להתחיל ללמוד בגיל צעיר, כי יותר קל בצורה כזאת לרכוש את יסודות השפה. אבל עבור הילדים, יש עוד תועלת גדולה שאסור לשכוח. כאשר לומדים אנגלית בגילים צעירים ועושים זאת בשיטה הנכונה, לומדים לחבב את השפה ואפילו נהנים מתהליך הלימוד. כן, זה לא לימוד בצורה של שינון סתמי ששנוא כל כך על תלמידי בית הספר. זהו לימוד חווייתי ומהנה וכמובן מעשיר.

כשהאנגלית טובה, הכול יותר קל

כאשר רושמים את הילדים לקורסים איכותיים ללימוד אנגלית נותנים להם מתנה גדולה לחיים. זו לא רק הגאווה של ההורים, כאשר הילדים יכולים להבין ואף להתבטא בשפה נוספת. זוהי השפה שהיא הבסיס לתקשורת מסביב לעולם. זוהי השפה שבעזרתה אפשר להסתדר בכל מקום. בעזרת כל מה שלומדים הרבה יותר קל להיחשף לתכנים מקוונים ולימודיים בנושאים אחרים. אפשר בהמשך הדרך לעסוק בתכנות, בעיצוב אתרים, בשימוש בלומדות באנגלית ובבגרות, לעסוק בתפקידים בכירים הדורשים אנגלית טובה.

ואין ספק כי זו הכנה נהדרת לקראת תחילת לימודי האנגלית במערכת החינוך. כאשר מקבלים את הבסיס הטבעי של השפה, בזכות קורס אנגלית לילדים, הבסיס המוצק כבר ישנו. הילדים יכולים בשלב מוקדם יותר להתחיל לקרוא ספרים באנגלית. הם מקבלים ציונים יותר גבוהים במבחנים והביטחון שלהם לצורכי שיחה והתבטאות עולה פלאים. ואם כל זה אינו מספיק, פסיכולוגים מסבירים שילדים ששולטים בשתי שפות מגלים שיפור בכישורים קוגניטיביים – לשוניים ואחרים.

באינגליש סנטר מגוון רחב של קורסים ותוכניות לימוד באנגלית, גם לילדים. אנגלית מדוברת, הבנת הנשמע, הבנת הנקרא, התבטאות, הכנה לבית הספר. הקורסים מתנהלים בקבוצות קטנות, כך שהמגע האישי החשוב כל כך ניתן לכל ילד וילד, לכל תלמיד ותלמיד.

תרגום מעברית לאנגלית

מחפשים תרגום מעברית לאנגלית ?

באינגליש סנטר תקבלו תרגום איכותי במחיר אטרקטיבי. התרגומים שלנו מבוצעים על ידי מתרגמים מנוסים ואף עוברים בקרת איכות על ידי עורכים מקצועיים לפני שליחתם ללקוח.

קהל לקוחותינו נהנה מתרגומים אשר מבוצעים במהירות ובמיומנות מרבית תוך הקפדה על מחיר הוגן ואטרקטיבי ושמירה על איכות התרגום.

*מחירון אינגליש סנטר הוא על פי 250 מילים

*מחיר לעמוד(250 מילים) 85 ש”ח פלוס מע”מ

לפרטים נוספים ניתן להשאיר שם וטלפון, ואנו נחזור אליכם בהקדם.

שעות מענה טלפוני:

ימים ראשון-חמישי

בין השעות 12:00-20:00

אנגלית לחברות

בעולם הגלובלי של היום אנגלית משחקת תפקיד מאוד מרכזי בעולם העסקי. חברות בכל העולם מקימות ומשתמשות בקורסי אנגלית לחברות על מנת למקצע ולהכין את העובדים והמנהלים להשתלב בעולם הגלובלי. על כן קורס אנגלית לחברות יאפשר גם לכם לפתח את העובדים ולהגביר את הביטחון שלהם לשימוש בשפה האנגלית.

אנגלית ככלי בעולם הגלובלי 

היות ואנגלית הינה שפה בינלאומית המשמשת אותנו למטרות עסקים ומשאי מתן, מספר נרחב מחברות בעולם עוברות להשתמש באנגלית בלבד במשרדי החברה.  אותן חברו אף מקימות קבוצות בהן לומדים קורסי אנגלית לחברות ברמות שונות בתוך החברות עצמן. השימוש הנרחב באנגלית והשימוש היומיומי משפרים את השפה והופכים אותה לשפה דבורה ויומיומית. כיוון שבישראל אין מגוון נרחב של חברות בהן מדברים באנגלית בלבד, אנו ממליצים לכם לשלב קורס אנגלית לחברות בחברתכם.

מטרתו של קורס אנגלית לחברות

קורס אנגלית לחברות מטרתו הינה לשפר את יכולת התקשורת של עובדי ומנהלי החברה בכל הפרמטרים של השפה.חשוב לבחור קורס אשר ייתן מענה על הצרכים של חברתכם, וישפר את משתתפי הקורס בדיבור, כתיבה והבנת הנשמע. הקורס לחברות שלנו כולל לא רק שיפור של כל המיומנויות אלא גם מספק מגוון סדנאות כגון כתיבת מיילים, הצגת מצגות ודיבור מול קהל. כמו כן, בבחירתכם קורס אנגלית לחברות וודאו כי המקום אותו בחרתם ידאג לחלק את המשתתפים לרמות בכדי שהלמידה והתרגול יהיו אפקטיביים ביותר.

להצעת מחיר לחברות ניתן להשאיר שם וטלפון ואנו נחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר.

מורה פרטי לאנגלית

האם זה טוב?

אין כיום אדם שלא מבין עד כמה האנגלית חשובה לחיים המודרניים. ניתן לומר בפה מלא כי אי ידיעה באנגלית יכולה להשפיע על הצלחת הקריירה שלכם, על הלימודים בהשכלה גבוהה ועל עוד שלל של נושאים. אין ספק כי ללא אנגלית קשה מאוד להסתדר ולהצליח בחיים ועל כן כל כך הרבה אנשים פונים ללימודי אנגלית באופן פרטי. ואכן מורה פרטי לאנגלית יכול לשדרג את הידע שלכם באנגלית בכמה רמות ולהבטיח את שיפור הידע שלכם בשפה. מורה פרטי לאנגלית הוא דבר בעל ערך גדול אך עם זאת יש לשים לב כי לרוב עדיף ללמוד בקבוצה מאשר אצל מורה פרטי. בקבוצה מערכי השיעור שאנו לומדים הם הרבה יותר ברורים ולא רק זאת אלא שהחברים בקבוצה מפרים את הידע שלנו באנגלית. על כן שקלו היטב האם אתם הולכים ללמוד אנגלית אצל מורה פרטי או בקבוצה עם עוד כמה אנשים. אין ספק כי ידע באנגלית הוא הכרחי אך יש לבחון היטב היכן אנחנו מקבלים אותו.

מורה פרטי לאנגלית – כיצד נבחר את המורה הטוב ביותר

אז כיצד נבחר מורה פרטי לאנגלית שיהיה ברמה גבוהה? אחת הדרכים לעשות זאת היא ללכת אל מקום לימודים לאנגלית שיש לו ניסיון רב בהקניית השפה. חשוב להבין כי ברגע שאנחנו הולכים ללמוד במרכז אנגלית המעביר שיעורים למספר רב של אנשים אנחנו יכולים להיות בטוחים כי המורים לאנגלית בו הם הרבה יותר טובים מאשר מורים פרטיים לאנגלית. הסיבה היא שבמרכז ללימודי אנגלית עובדים לפי נהלים ברורים המבטיחים כי המורה יהיה בעל הכשרה מסודרת ולא חאפר המתיימר לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר שיש. אין ספק כי לימודי אנגלית במקום מסודר עדיפים בהרבה על לימודים באנגלית אצל מורה אחד ויחיד.

מורה פרטי לאנגלית – המורים הטובים במרכז האנגלית

אצל מרכז האנגלית שבראשון לציון ישנם את המורים הטובים ביותר בארץ ללימודי אנגלית. אם אתם רוצים מורה פרטי לאנגלית ברמה גבוהה הכתובת שלכם צריכה להיות מרכז האנגלית. במרכז האנגלית עובדים לפי שיטה ברורה וסדורה המשפרת פלאים את הידע שלכם באנגלית ומאפשרת לכם לשלוט באנגלית בצורה הטובה ביותר שיש. אנו מקפידים לחזק אצלכם באמצעות מערכי שיעור ברורים את נושא הדקדוק, השמיעה, הקריאה והכתיבה וכך משפרים את האנגלית שלכם בצורה ברורה ואיכותית. אלפי תלמידים יעידו על האיכות של מרכז האנגלית ומהווים אות כבוד לאנגלית.

אז אם האנגלית שלך, של חברייך או משפחתך זקוקה לחיזוק, תשאיר פרטים וקבל שיעור ניסיון חינם

אנגלית בקלי קלות

החלטתם, אחרי שנים רבות שבהן הרגשתם לא בנוח עם השפה האנגלית, שהגיע הזמן לעשות משהו בנידון?אחת ולתמיד אתם רוצים להגשים את החלום הנושן ולדעת אנגלית כמו שצריך?אם כך, אתם צודקים וכדאי שתדעו שהיום זה אפשרי!זה לא משנה למה לא למדתם אנגלית בצורה מסודרת עד היום כי מה שבטוח זה שאף פעם לא מאוחר מידי ללמוד אנגלית בקלי קלות.כל מה שעליכם לעשות זה לבחור את מסגרת הלימודים המתאימה לכם, להירשם ולהגיע לשיעורים, אז למה אתם מחכים? לימוד אנגלית מעולם לא היה פשוט יותר וזה נכון בין אם מדובר על אנגלית לילדים ובין אם מדובר על אנגלית למבוגרים.

בואו לפתח את ארבעת המיומנויות החשובות ביותר בשפה

כשלומדים שפה, בין אם זה אנגלית, איטלקית או כל שפה אחרת,

צריך להשקיע בארבע מיומנויות שונות כדי להגיע לתוצאות והן:

המקום המושלם ללימודי אנגלית בקלי קלות

לכן אנחנו מזמינים אתכם אלינו כי אצלנו ב”אינגליש סנטר” תקבלו את הטוב ביותר.ראשית, אצלנו תוכלו ללמוד אנגלית בקלי קלות ושנית, כל המורים שלנו מגיעים עם שנים רבות של ניסיון בכל מה שקשור להוראת השפה האנגלית. השיטה שלנו היא שיטת 4 המיומנויות וזה אומר שבכל כיתת לימוד מושם דגש של מיומנות אחרת.השילוב שבין כל המיומנויות הללו הוא זה שיהפוך אתכם לדוברי אנגלית ברמה גבוהה ואין ספק שלא תצטערו על כך.

היחס האישי שכל תלמיד מקבל

רבים מאיתנו ניסו ללמוד אנגלית בקלי קלות במסגרת בית הספר אך המערכת פספסה אותם והסיבה לכך לרוב היא גודל הכיתות.בכיתה רגילה בבית הספר יש בין 30-40 תלמידים, מה שמסביר מדוע לא כל תלמיד יכול לקבל תשומת לב ועזרה פרטית מהמורה.לעומת זאת, אצלנו באינגליש סנטר החוויה שלכם תהיה אחרת לגמרי. כיתות הלימוד שלנו קטנות במיוחד וכוללות עד 6 תלמידים, מה שמאפשר לכולם ללמוד אנגלית בקלי קלות.

כשלומדים בכיתות קטנות המורה המקצועי יכול לתת לכל תלמיד את תשומת הלב הנדרשת לו, לתקן אותו היכן שצריך ולחזק אותו בהצלחותיו. לכן, אם גם אתם רוצים ללמוד אנגלית בקלי קלות ואם נמאס לכם להרגיש לא בנוח כשאתם מבקרים בחו”ל ומדברים באנגלית, הגיע הזמן שתעשו זאת. ללמוד אנגלית עם המורים הטובים ביותר זה אומר לדעת, להכיר ולהעמיק את הידיעות שלכם בכל מיומנות הקשורה לשפה האנגלית וזה מומלץ.

אז אם האנגלית שלך, של חברייך או משפחתך זקוקה לחיזוק, תשאיר פרטים וקבל שיעור ניסיון חינם

לימוד אנגלית

אנשים שיש להם כישרון טבעי לשפות לא תמיד מבינים מה הפחד הגדול שחלק מאיתנו חשים כשעלינו לדבר באנגלית.מי שחושש מהשפה הזאת הוא בדרך כלל אדם שיש לו חוויות לא טובות משנים עברו בניסיון לדבר באנגלית, בין אם זה כי צחקו עליו, כי הוא הרגיש מובך או בגלל כל סיבה אחרת.זה נשמע לכם מוכר וגם אתם מתחילים להזיע כשאתם חושבים על קורס אנגלית? אם כך, כדאי שתדעו שהיום לימוד אנגלית יכול להיות חוויה אחרת לגמרי.

ראשית, היום אפשר ללמוד אנגלית בקלי קלות כי יש הרבה כלים טכנולוגיים שיכולים לעזור לנו. שנית, היום יש לא מעט שיטות לימוד טובות בהרבה מאלה שהיו קיימות בעבר.לכן, אם גם אתם מרגישים שהגיע הרגע שלכם ושמגיע גם לכם להפסיק לפחד מהשפה האנגלית כדאי שתדעו שזה אפשרי וכדאי.

איך הופכים את האנגלית מאויבת לאוהבת?

בבואכם לבחור את המקום המושלם עבור לימוד אנגלית כדאי יהיה לבדוק מספר דברים והחשוב שבהם הוא היחס האישי שתקבלו.האם בבית הספר שאליו אתם פונים יש כיתות קטנות?האם מתאימים את תוכנית הלימודים לתלמיד או ההפך?האם המורים שילמדו אתכם בבית הספר מגיעים עם שנים רבות של ניסיון בהוראת השפה האנגלית?

לצערו הרב, לא בכל המקומות שמבטיחים לכם חווית לימוד אנגלית טובה גם מקיימים ולכן אנחנו מזמינים אתכם אלינו. בית הספר שלנו, אינגליש סנטר הוקם על ידי ג’וני וילנה אשמן אסולין אחרי שנים רבות של הוראת השפה האנגלית והיום הוא מונה מספר גדול של תלמידים מרוצים שדוברים את השפה. אצלנו לימוד אנגלית נעשה תוך הקפדה על ארבעת המיומנויות החשובות ביותר בלימוד שפה והן: הדיבור, הקריאה, הבנת הנשמע והדקדוק.

בכל כיתה בבית הספר תזכו לשפר מיומנות אחרת, מה שיוביל בסופו של דבר לרמה גבוהה בשפה.

ללמוד את האנגלית הדרושה לכם

עוד סיבה טובה שבגללה, כאשר מדברים על האפשרות של לימוד אנגלית, מדברים על אינגליש סנטר זו העובדה שאצלנו תוכלו ללמוד בדיוק את האנגלית הדרושה לכם.כלומר, אם אתם רוצים ללמוד אנגלית כדי להסתדר בחו”ל נוכל להתאים לכם את הקורס המיועד לכם ואם אתם רוצים ללמוד אנגלית עסקית גם זה אפשרי.

אצלנו יש לימוד אנגלית בכל רמה שתרצו ולכל מטרה, מה שמסביר מדוע בכל שנה עוד ועוד תלמידים מצטרפים לחוג הלקוחות המרוצים שלנו.

פנו אלינו עוד היום והתחילו גם אתם ליהנות מאנגלית ברמה שאפילו לא חלמתם עליה!

אז אם האנגלית שלך, של חברייך או משפחתך זקוקה לחיזוק, תשאיר פרטים וקבל שיעור ניסיון חינם

ללמוד אנגלית

כיצד אנחנו יכולים ללמוד משהו חדש? למידה לרוב האנשים היא קשה ודורשת מאמצים רבים שכלל אינם פשוטים. אז כיצד נבטיח כי נצליח ללמוד כמו שצריך? בין אם מדובר על למידת אנגלית ובין אם מדובר על למידה של משהו אחר ישנה חשיבות מכרעת להשקעה האישית שלנו בלימודים. לצד השקעה ישנה משמעות גם ליכולת ההתמדה שלנו. שימו לב לא צריך כישרון בכדי ללמוד אנגלית אלא עבודה קשה והשקעה רבה.

ככל שתתמידו יותר כך הלימודים של האנגלית יהיו יותר קלים לכם. כל התחלה היא קשה אך אנחנו צריכים לעבור את המחסום הראשוני להתגבר עליו ולקפוץ למים. אין ספק כי התמדה היא מפתח מרכזי בלימודי האנגלית והיא הדבר החשוב ביותר כאשר אתם מחליטים ללמוד אנגלית.

לצד התמדה חשוב מאוד להזכיר גם את איכות המורה המלמד אתכם. כן יכול להיות שלא הצלחתם עד עתה ללמוד אנגלית כמו שצריך רק בגלל שהמורה שלימד אתכם לא היה ברמה מתאימה והדבר בכלל לא היה תלוי בכם. לכן מורה טוב לאנגלית הוא דבר בעל ערך עצום היכול לשפר את הידע שלכם בשפה בצורה ניכרת.

ללמוד אנגלית – כל אחד יכול

חשוב להבין כי כל אחד יכול להתחיל וללמוד אנגלית ואין זה משנה מה מינו או גילו. אם אתם הולכים למורה איכותי הוא יכול ללמד אתכם אנגלית גם אם אתם בני שלושים. כפי שיש פחד ממתמטיקה כך יש לאנשים רבים פחד מאנגלית ופחד זה הוא לא רציונלי ואינו נכון, יתכן והוא נובע אך ורק מהעובדה כי לא היה לכם מורה נכון בבית הספר. שימו לב לעתים מורה פרטי לאנגלית לצד המורה בבית הספר יכול לעזור לילדכם מאוד ולשפר את הידע שלו באנגלית בצורה ניכרת.

ללמוד אנגלית – רק עם מרכז האנגלית

מרכז האנגלית היושב בראשון לציון הוא מרכז ייחודי ללימודי אנגלית. במרכז אתם תפגשו את המורים הטובים ביותר שיש בשוק לאנגלית, מורים המוציאים את הטוב ביותר מכל אחד. אך לא רק מורים איכותיים אתם תמצאו במרכז האנגלית אלא גם שיטה ייחודית שפותחה בכדי לאפשר לכם ללמוד אנגלית בצורה הטובה ביותר שיש. השיטה שמה דגש על ארבעה דברים, שמיעה, קריאה, דקדוק ודיבור. באמצעות השיטה אתם תצליחו לשפר את ידיעתכם בשפה האנגלית בכמה רמות ולא רק זאת אלא שאתם גם תיהנו מלימודי השפה ותרצו לחזור אל המרכז עוד ועוד.

פנו אלינו עוד היום והתחילו גם אתם ליהנות מאנגלית ברמה שאפילו לא חלמתם עליה!

אז אם האנגלית שלך, של חברייך או משפחתך זקוקה לחיזוק, תשאיר פרטים וקבל שיעור ניסיון חינם

אנגלית לחיילים משוחררים

חיילים משוחררים רבים יוצאים מהצבא ומתחילים לחפש כיוונים שונים על מנת להשתלב בעולם האזרחי בהצלחה. יש מגוון רב של אופציות ואפשריות עבור חיילים משוחררים לאחר הצבא, אך ישנם גם מחסומים רבים בהם החיילים המשוחררים נתקלים בדרך להצלחה.

אחד המחסומים העיקריים הוא השפה האנגלית. המון חיילים משוחררים יוצאים מהצבא ללא אנגלית ברמה גבוהה, או עם אנגלית ברמה גבוהה אך ללא יכול שיח. הסיבה היא כי בבית הספר לא היה דגש על דיבור באנגלית וגם בצבא לרוב השיח הוא בעברית ולא באנגלית.

החיילים המשוחררים מגיעים למקומות תעסוקה רבים על מנת להתקבל לעבודה ואחת השאלות הראשונות בהן נתקלים האזרחים החדשים היא: האם אתה דובר אנגלית ? ובאיזה רמה?  לשאלה זו הרבה חיילים משוחררים נאלצים להגיב בחיוב למרות שבפועל הדבר אינו נכון.

לכן, הרבה מעסיקים בעולם האזרחי לא מקבלים את החיילים המשוחררים לעבודה עקב חוסר ניסיון ועקב מחסור בשפה האנגלית שהיום הכרחי ברוב התפקידים במשק.

איך ללמוד אנגלית ולהצליח ?

לימוד השפה האנגלית ושיפור האנגלית עבור חיילים משוחררים הוא מהותי ומחייב בכדי לקבל משרות נחשקות עם שכר גבוהה אשר יעזרו להם להגשים את החלומות שלהם. לדוגמא, השכר הממוצע במשק בחברות ההיי טק הישראלי עומד על 20 אלף ₪ בחודש לעובד, ולחברות אלה קשה להתקבל ללא אנגלית ברמה גבוהה.

הצלחה בלימודי אנגלית היא לא סיפור גדול ובמיוחד לא לישראלים! לא מאמינים? אז נספר לכם מדוע. הישראלים בדרך כלל בעלי בטחון עצמי גבוה, עם אוצר מילים לא רע אך ללא ידע מספיק בחוקי הדקדוק האנגלי. לכן, הם מצליחים לתקשר תוך כדי שהם מדברים אנגלית בגמגום ללא חיבור תקין של המשפטים. כאשר לומדים את הדקדוק האנגלי בצורה תקינה ומגדילים אוצר מילים, תוך כדי תרגול השפה ניתן להגיע במהרה לרמת שיח גבוהה בשפה האנגלית.

איך לבחור מורה או בית ספר לאנגלית ?

קודם כל מומלץ להתקשר לבתי ספר לאנגלית השונים באזור מגוריכם ולבדוק שהמחיר מתאים לכם. מי שלא נותן מחיר בטלפון כנראה מסתיר מחיר יקר וחבל לבזבז את הזמן שלכם עליו. לאחר שבדקתם איפה המחירים הכי טובים והכי מתאימים לכיס שלכם, קבעו פגישת הכרות. הפגישה חשובה על מנת לבחון את שיטת הלימוד, לראות את בית הספר והמורים וכמובן להתרשם מרמתם.

לבסוף, לאחר כל הפגישות, בחרו במקום שהכי דיבר אליכם, שנתן לכם את האינפורמציה המתאימה והתאים לכם מבחינת מחיר. אבל רגע… לפני שסוגרים- אל תשכחו! אתם חיילים משוחררים והצבא מעניק לכם פיקדון צבאי. נצלו את הפיקדון על מנת לשלם עבור הלימודים. ישנם מספר בתי ספר אשר עובדים עם משרד הכלכלה ונותנים את האפשרות לשלם עם הפיקדון הצבאי.

קורס אנגלית לחיילים משוחררים באינגליש סנטר

אינגליש סנטר הינו מרכז ללימודי אנגלית לחיילים משוחררים אשר מעניק אפשרות לשלם דרך הפיקדון הצבאי. באינגליש סנטר לומדים בקבוצות קטנות של עד 6 תלמידים בהתחייבות, ובשיטה ייחודית אשר מעניקה לימוד חוויתי עם לימוד קלאסי הנקראת שיטת 4 המיומנויות. במרכז תלמדו גם לקרוא, גם את הדקדוק האנגלי וגם הבנת הנשמע בכדי שתוכלו להבין כאשר פונים אליכם.  כמובן שתלמדו את הדבר הכי חשוב שבשבילו כולנו כאן- אנגלית מדוברת.

אז אם אתם או חברים שלכם מעוניינים ללמוד אנגלית התקשרו לאינגליש סנטר וקבעו אבחון רמה. האבחון הוא ללא עלות ובו תוכלו לקבל מידע על איך ניתן ללמוד אנגלית בקלות ביעילות ובסוף גם לדבר אנגלית במחיר שאין לו תחרות.

קורס אנגלית

אם גם לכם היה תמיד חשש מאנגלית ואם גם אתם לא ממש הצלחתם ללמוד את השפה הזאת בבית הספר, בוודאי אפשר להבין את התסכול שלכם.

זה נכון שאתם לא חייבים לדעת אנגלית כדי לעבוד, שכן יש גם אנשים שמנהלים את העסקים שלהם רק בתוך גבולות ישראל, אך לא לדעת אנגלית זה הפסד גדול. האם באמת אתם צריכים להמשיך להרגיש לא בנוח בכל פעם כשאתם בטיול בחו”ל ואתם מנסים להזמין משהו במסעדה?התשובה היא כמובן לא, כי לימוד אנגלית זה מסוג אותם הדברים שאפשר לעשות בכל גיל.

לכן זה לא משנה אם אתם מחפשים קורס אנגלית שכולל אנגלית למתחילים או שאתם ברמה גבוהה יותר, כי בכל מקרה תוכלו למצוא את מבוקשכם אצלנו באינגליש סנטר- הבית שלך לאנגלית!

הגיע הזמן ללמוד אנגלית בהנאה

אין ויכוח על כך שהאופציה של קורס אנגלית פתוחה בפני כולנו בכל עיר בארץ ויש לא מעט בתי ספר פרטיים שמציעים ללמד אתכם אנגלית.עם זאת, האם באמת בכל מקום תפגשו את המורים הכי טובים שיש?והאם בכל בתי ספר לאנגלית כזה מתקיים קורס אנגלית שמתאים לכם אישית? כמובן שלא.לכן אנחנו מציעים לכם לפנות דווקא אלינו כי אצלנו באינגליש סנטר מתאימים לכם את הקורס המושלם.

ראשית, תוכלו ללמוד אצלנו אנגלית בכל הרמות ושנית, בכל כיתה ישנם רק 6 תלמידים, מה שאומר שהיחס שתקבלו מהמורה יהיה אישי ונעים. כשלומדים באווירה טובה וכשהמורה יכול להעניק יחס אישי לכל התלמידים הדברים נראים אחרת והתוצאה הרבה יותר טובה, אז למה שלא תרשמו לקורס כזה עוד היום?

עוזרים לכם לפתח את כל מיומנויות השפה

לעשות קורס אנגלית שכולל רק קריאה או רק דיבור זה לא מספיק מעמיק ואחרי קורס אנגלית כזה אתם לא באמת יכולים לדעת את השפה.זו עוד סיבה טובה שבגללה כדאי לכם לעשות קורס אנגלית דווקא אצלנו כי אנחנו מלמדים על פי שיטת 4 המיומנויות שכוללות: קריאה, דיבור, הבנת הנשמע ודקדוק.

השילוב של כל המיומנויות האלה ביחד הוא זה שיוצר את המכלול השלם והוא זה שיגרום לכך שאחרי קורס כזה באמת תדעו אנגלית.אתם תראו שמהר מאוד רמת האנגלית שלכם תשתפר וכך גם הביטחון העצמי שלכם בשפה, אז למה לדחות את העניין?לימוד אנגלית זה משהו שכולם יכולים להצליח בו וכדאי שתרשמו כבר היום לקורס הטוב ביותר באנגלית שמחכה לכם אצלנו.

אז אם האנגלית שלך, של חברייך או משפחתך זקוקה לחיזוק, תשאיר פרטים וקבל שיעור ניסיון חינם

שיעורים פרטיים באנגלית

יתרונות של שיעורים חווייתיים בקבוצות לילדים בעלי לקויות למידה

שיעורים פרטיים באנגלית בעודם חווייתיים יכולים להתאים מאוד ולקדם מאוד ילדים בעלי לקויות למידה.

יחד עם זאת מחקרים רבים הוכיחו והראו שילדים שלומדים במסגרת של קבוצה ולא אחד על אחד מול מורה נהנים מביטחון עצמי גבוה יותר ומשיפור משמעותי יותר במיומנות השפה שלהם.

שיעורים חווייתיים בקבוצות במסגרת של קבוצה מאפשרת לילדים לראות שהם לא היחידים שיש להם קושי או לקות למידה – דרך ההזדהות והמשחק עם הילדים האחרים בקבוצת הלימוד הם יכולים להרגיש ביטחון רב יותר ורצון רב יותר ללמוד וזאת בניגוד לילד שלומד באופן פרטני עם המורה ונאלץ להתמודד לבד עם התסכול שלו.

שיעורים פרטיים באנגלית – יתרונות של קבוצות למידה חווייתיות לילדים בגיל היסודי

שיעורים פרטיים באנגלית הם בעלי יתרונות רבים לילדים בגיל היסודי. אך ילדים בגיל בית ספר יסודי מגיבים טוב יותר ללמידה חווייתית שמערבת את החושים שלהם ואת היכולת שלהם למשחק ולדמיון.

שיעורים חווייתיים בקבוצות, לעומת של שיעורים פרטיים באנגלית, יכולים להעצים מאוד ילדים בעלי לקויות למידה או ילדים שחווים קושי בלימוד המקצוע בבית הספר.

בשונה מלימודים בהם הילד לומד לבד עם המורה כאשר הילד לומד בקבוצה הוא יכול להרגיש שייך יותר ויכול להיות כתוצאה מתחושת שייכות זו רצון רב יותר להשקיע בלימודים ולהשתפר והוא גם מקבל מסגרת תמיכה רחבה יותר לקושי שלו – גם מהמורה וגם משאר חברי הקבוצה שלומדים ביחד אתו וחווים את אותם הקשיים.

שיעורים פרטיים באנגלית – יתרונות של קבוצות למידה חווייתיות לבני נוער

לא כל האנשים מבינים זאת, אך בין אם מדברים על אנגלית למתחילים ובין אם מדברים על אנגלית למתקדמים, יש כמה מיומנויות חשובות שצריך להשקיע בהן.

שיעורים פרטיים באנגלית הם בעלי יתרונות רבים במיוחד לבני נוער. אך שיעורים חווייתיים בקבוצות למידה לבני נוער יכולים להעצים את בני הנוער ולסייע להם להרגיש שייכים ובעלי זהות.

גיל הנעורים הוא גיל מאתגר מאוד בו קשיים קיימים מתעצמים וקשיים חדשים מופיעים. אחת הדרכים הכי טובות להתמודד עם קושי בלימודים היא לבחור ללמוד ולהתמודד עם הקושי ביחד עם בני נוער אחרים שחווים את אותו הקושי בדיוק.

לימודי אנגלית במסגרת של קבוצה יכולים לכלול דיונים על תחומי עניין משותפים, משחקי חברה וגם פעילויות בעלות ערך נוסף מלבד הלימוד של השפה. כאשר הילדים שלנו ילמדו אנגלית דרך חוויה מהנה ומעשירה הם יקשרו את השפה עם דימוי חיובי ויהיה להם קל יותר להשתמש בה ולשפר את השליטה האישית שלהם בה בכתיבה, קריאה ודיבור גם בהווה וגם בעתיד.

אז אם האנגלית שלך, של חברייך או משפחתך זקוקה לחיזוק, תשאיר פרטים וקבל שיעור ניסיון חינם

אנגלית למתחילים

אנגלית זה מסוג אותם המקצועות שאומנם בבית הספר אנחנו נחשפים אליהם כבר מגיל צעיר אך בפועל בין זה ובין לדעת אנגלית יש הבדל. הניסיון מוכיח שאנשים שלא התמידו בלמידת אנגלית כבר מהרגע הראשון צברו פער שרק הלך וגדל עם השנים ובעיקר, נוצרה אצלם סלידה ופחד מהשפה.

זה נשמע לכם מוכר כי זה גם מה שקורה אצלכם וכבר מזמן סיימתם תיכון? אם כך, כדאי שתדעו שאף פעם לא מאוחר מידי להתמודד עם המצב.תוכלו לעשות היום קורסים של אנגלית למתחילים אשר מיועדים גם לאנשים מבוגרים והאמת היא, שזה כדאי.

ללמוד אנגלית זה לא משהו שעושים רק כדי לקבל תעודת בגרות או רק כדי להתקבל לאוניברסיטה, שכן בפועל אנגלית דרושה לנו גם כדי לטייל בעולם, לנהל עסקים ואפילו כדי לגלוש באינטרנט.לכן לא כדאי שתוותרו לעצמכם בנושא הזה, מה גם שהיום יש הרבה מסגרות טובות עבור לימוד אנגלית בסיסית.

איך מתחילים ללמוד אנגלית?

החלטתם שאחת ולתמיד אתם רוצים לדעת אנגלית?יש לכם כמה שעות פנויות לכך בשבוע ואתם רוצים לתת לעצמכם מתנה שתשנה את חייכם?אם כך, אצלנו בבית ספר ללימוד אנגלית אינגליש סנטר תמצאו את מבוקשכם. תוכלו לעשות אצלנו קורסים של אנגלית למתחילים, אנגלית למתקדמים ולמעשה אנגלית לכל רמה וצורך.

אצלנו הלימודים מתקיימים בכיתות קטנות של עד 6 משתתפים, מה שאומר שתוכלו גם לקבל יחס אישי ועזרה פרטית מהמורה.כששמים אתכם במרכז, שמים לב לקשיים שלכם ועוזרים לכם בעדינות ובמקצועיות התוצאות מדברות בעד עצמן, אז למה אתם מחכים? הרשמו לקורס אנגלית למתחילים

המקום המושלם עבורכם ללימוד אנגלית

לא כל האנשים מבינים זאת, אך בין אם מדברים על אנגלית למתחילים ובין אם מדברים על אנגלית למתקדמים, יש כמה מיומנויות חשובות שצריך להשקיע בהן.

למעשה לימוד שפה זה אומר פיתוח יכולת הדיבור, הכתיבה, הבנת הנשמע והדקדוק. אצלנו באינגליש סנטר הקורסים בנויים בצורה כזאת שכל מיומנות כזאת מקבלת דגש ותשומת לב, מה שאומר שאחרי קורס של אנגלית למתחילים באמת תוכלו להשתמש במה שלמדתם.

אתם תראו שאחרי הקורס הדבר הטבעי ביותר שתרצו לעשות יהיה להמשיך עם עוד קורס שמיועד למתקדמים, כי אם אפשר להגדיל את הידע אז למה לא?

ללמוד אנגלית זה להעשיר את העולם שלכם, להכיר תרבות חדשה וגם לפתוח לעצמכם עוד דלתות לעתיד ולכן זה כדאי.צרו עימנו קשר עוד היום ובואו ללמוד אנגלית כי גם אתם יכולים!

אז אם האנגלית שלך, של חברייך או משפחתך זקוקה לחיזוק, תשאיר פרטים וקבל שיעור ניסיון חינם

בגרות באנגלית

במדינת ישראל יש לא מעט מבחני בגרות שאיתם הילדים צריכים להתמודד ואחד מהם זה כמובן המבחן באנגלית.זה לא משנה אם הבן שלכם לומד בבית ספר שבו האופציה היחידה היא לעשות בגרות באנגלית בהיקף של חמש יחידות או שהוא יוכל לבחור גם פחות יחידות, כי מה שבטוח זה שחשוב להגדיל את הסיכוי לציון טוב.

ציון טוב בבגרות באנגלית פותח הרבה דלתות עבור מסיימי התיכון כי בהתאם לכך הם יוכלו לבחור בהמשך את הפקולטה שבה ירצו ללמוד.מה חשוב יותר מאשר לעודד את הילדים שלנו ללמוד שפות זרות?אנגלית בימינו דרושה לכל אחד, בין אם זה כדי לנהל עסקים עם משקיעים בחו”ל, לגלוש באינטרנט או לבצע כל פעולה פשוטה אחרת.

לכן לימוד אנגלית לילדים זה משהו שבהחלט כדאי להשקיע בו ויפה שעה אחת קודם.חשוב לציין שישנם תלמידים עם ידע מצוין בשפה האנגלית וציונים נמוכים ומצד שני יש תלמידים עם ציונים גבוהים ובלי יכולת לדבר או לתקשר והם רק למדו שיטות לפתרון הבגרות. למעשה תלמיד ששולט בשפה ונהנה ממנה יגיע לציונים גבוהים.

איך תעזרו לילדים לעבור את מבחן בגרות באנגלית ?

אם אתם מחפשים היום את המקום הטוב ביותר עבור לימוד אנגלית בשביל הילדים שלכם, בהחלט אפשר להבין אתכם. איזה הורה לא היה רוצה לתת לילדים שלו את הכלים הכי טובים שיש ליציאה אל העולם?

עם זאת, לא בכל מקום שבו מבטיחים להכין את הילדים שלכם לקראת מבחן בגרות באנגלית בצורה טובה גם מקיימים ולא בכל מסגרת לימודית הילדים יקבלו את הכי טוב שיש.אם חשוב לכם שהילדים לא רק יעברו את מבחן הבגרות אלא גם באמת יידעו אנגלית וייהנו מהלמידה, אנחנו באינגליש סנטר מחכים לכם!

מסגרת טובה ללימוד לקראת מבחן בגרות אנגלית

“אינגליש סנטר” הוא בית ספר ללימוד אנגלית שהוקם לפני שנים ומציע לתלמידים בו את הטוב ביותר.שיטת העבודה היא שיטת 4 המיומנויות הכוללת דגש על כל אחת מהמיומנויות החשובות ביותר של לימוד השפה: דיבור, קריאה, הבנת הנשמע ודקדוק.כשמדברים על בגרות באנגלית מדברים על בגרות נרחבת שבודקת בדיוק את כל ארבעת המיומנויות הללו ולכן כדאי שהילדים ילמדו במסגרת מתאימה בקרוס אנגלית מותאם.

בנוסף לכך, אצלנו ב “אינגליש סנטר” הילדים גם ייהנו מלימודים בכיתות קטנות ולכן זה מוסיף להצלחת הלימודים ושיפור הרמה.חשוב לדעת שזה לא משנה עם איזו רמה של אנגלית הילדים מגיעים כי אצלנו ניתן ללמוד אנגלית בכל הרמות.אתם תראו שמהר מאוד הביטחון העצמי של הבן שלכם, בכל מה שקשור לאנגלית, ישתפר פלאים והוא יצליח מצוין בבגרות שמחכה לו.

אז אם האנגלית שלך, של חברייך או משפחתך זקוקה לחיזוק, תשאיר פרטים וקבל שיעור ניסיון חינם.

חוג אנגלית

חוג אנגלית הוא לרוב חוג המשלב למידה והנאה כאחד. חוגים הנם חשובים מאוד להתפתחות הילד, אך חוג אנגלית חשוב במיוחד היות והוא גם מקנה לילדכם כלים שימושיים לעתיד. ישנם מקומות רבים בהם מתקיים חוג אנגלית אך לא כולם טובים ומקצועיים. למרות שמדובר בחוג אנגלית בשעות אחר הצהריים, חשוב לוודא כי המקום מקצועי וכי התכנים עשירים ומגוונים.

כיצד לבחור חוג אנגלית לילדים?

בחוג אנגלית הילדים שלכם ילמדו מגוון דברים- הם ילמדו לקרוא, ילמדו מילים ואולי אף ילמדו לדבר. היות וחוג הוא חוויתי וכייפי רוב הפעילויות יהיו משחקים או שירים. חלק מחוגי אנגלית לילדים גם משלבים קריאה להעשרה וזה נהדר. במידה והחוג אנגלית טוב ואיכותי הקבוצות יהיו מחולקות על פי רמות ולא על פי כיתות והילדים יפיקו מכך המון.

בחוג אנגלית חשובה האינטראקציה כדי לעודד את הילדים לתקשר באנגלית ולכן חשוב לשים לב לכמות התלמידים. למרות שחוג אנגלית אמור להקנות חוויה, הוא גם חוג לימודי ואמור לקדם את הילדים. לכן, חשוב גם לשים לב כי הקבוצות לא גדולות מידי בכדי שהמדריך יוכל לתת תשומת לב לכל תלמיד ותלמיד. הרבה ילדים אינם רוצים ללכת לחוג אנגלית כי מרגישים שזה לא באמת חוג אלא עוד שיעור אנגלית רגיל. כאשר התכנים מגוונים, הסביבה נעימה וישנן הפעלות החוג הופך חוויתי ולא סתם עוד שיעור אנגלית.

היתרון בחוג אנגלית של אינגליש סנטר

אצלנו באינגליש סנטר, חוג אנגלית מתאים לכל הרמות ולכל הגילאים. הילדים שלכם ילמדו תוך חוויה ומשחק ובשיטה ייחודית. בחוג האנגלית שלנו הקבוצות הן קטנות מאוד ומחולקות לרמות ויביאו את ילדכם להצלחה והנאה מובטחת. השיטה הייחודית שלנו לוקחת את ילדיכם למקום אחר ושום שיעור לא מרגיש כי עוד שיעור רגיל בכיתה.

אז אם האנגלית שלך, של חברייך או משפחתך זקוקה לחיזוק, תשאיר פרטים וקבל שיעור ניסיון חינם .

אנגלית לכיתה א

לימוד אנגלית לכיתה א מהווה עניין רב ומייצר המון שאלות אצל הורים רבים כמו לדוגמא : מה הגיל הנכון להתחיל ללמוד אנגלית? האם הילדים בגיל כל כך קטן מסוגלים לקלוט את החומר הנלמד? האם כדאי להתחיל ללמד שפה נוספת עוד לפני שהילד שולט בשפת האם שלו?

לאחר שנים של ניסיון בתחום ואין ספור שיחות עם הורים ולימוד מספר רב של תלמידי כיתה את השפה האנגלית, ניתן להבחין בין שני גרסאות. האחת של הורים שלא מעוניינים כי ילדהם ילמדו שפה נוספת לפני שילמדו את שפת האם. השנייה של הורים הגורסים כי חשוב מאוד להתחיל אפילו מגיל שנתיים ומעלה. אז מה התשובה?!

על פי משרד החינוך רוב רובם של בתי הספר מתחילים ללמד אנגלית רק בכיתה ג ובנוסף מעט מאוד מתחילים ללמוד בכיתה ב ואפילו בכיתה א.

על פי ניסיון רב שנים ניתן לראות כי ניתן להתחיל בכל גיל ללמד אנגלית אך בפועל מומלץ להתחיל ללמוד בכיתה א בצורה סדירה. זאת כאשר התלמידים כבר מכירים את חוקי הלימודי בכיתות ויודעים מה זה משמעת לימודית וכך ניתן להגיע לתוצאה מהירה ואולטימטיבית.

ללמוד אנגלית וליהנות מכל רגע

כמובן שכאשר מדברים על אנגלית לכיתה א מערכת החינוך לרוב עדיין אינה בתמונה וגם אם כן, האם זו מסגרת שמספיקה לכל הילדים?והאם באמת כל ילד יוכל להגיע למיצוי הפוטנציאל שלו כאשר בכיתה יש הרבה יותר משלושים ילדים נוספים?כשמדברים על אנגלית לכיתה א מדברים על לימוד שיש לו משמעות רבה והשפעה על המשך לימודי השפה. לכן, אם אתם רוצים את הטוב ביותר עבור הילדים שלכם, אנחנו מציעים לכם לפנות אלינו עוד היום כי אנחנו אינגליש סנטר זו הכתובת הנכונה.

זה לא משנה אם אתם רוצים שהילדים יעשו קורס של  בסיסית, אנגלית לכיתה א או שאתם בעצמכם רוצים לשפר את רמת האנגלית שלכם.מה שבטוח זה שאצלנו תמצאו את הטוב ביותר ולא תצטערו על שפניתם דווקא אלינו.

שיפור כל מיומנויות השפה בו זמנית

אנגלית לכיתה א כדאי ללמוד בצורה כמה שיותר מעמיקה תוך התייחסות לכל מיומנויות השפה. המחקרים בתחום מוכיחים שרק כאשר שמים דגש על דיבור, קריאה, דקדוק והבנת הנשמע באמת אפשר יהיה לצפות לשינוי משמעותי ביותר בשטח.אצלנו בבית הספר אינגליש סנטר כל המיומנויות הללו באות לידי ביטוי ומקבלות התייחסות מעמיקה, מה שגורם לכך שבסופו של דבר רמת השפה משתפרת פלאים.

בנוסף לכך, כל המורים שמחכים לילדים שלכם בבית הספר שלנו מגיעים עם הרבה מאוד שנות ניסיון והתוצאות מדברות בעד עצמן.השיעורים מועברים בכיתות קטנות של עד שישה תלמידים, מה שמאפשר לנו לתת יחס אישי לכל אחד מהתלמידים.פנו אלינו עוד היום ורשמו את הילדים אל קורס באנגלית כי את המחר של הילדים צריך להתחיל לבנות כבר היום.

אז אם האנגלית שלך, של חברייך או משפחתך זקוקה לחיזוק, תשאיר פרטים וקבל שיעור ניסיון חינם

לימוד אנגלית לילדים

אנגלית זו שפת העולם והיא מאפשרת לנו להתקדם, לתקשר עם אנשים מכל המדינות ואף פותחת בפנינו אינספור דלתות.זו הסיבה שבגללה כדאי להשקיע בלימוד אנגלית אצל ילדים, בין אם זה כולל שיעורים פרטיים באנגלית ובין אם זה כולל כל מסגרת לימוד אחרת. ללמוד אנגלית זה אומנם עניין רציני ביותר ולא פעם הילדים חוששים מכך, אך החדשות הטובות הן שהיום יש תוכניות לימוד אנגלית לילדים שהן מוצלחות ומהנות כאחד.

לכן, אם גם אתם מחפשים מקום טוב של לימוד אנגלית לילדים כדאי שתפנו אלינו כי אצלנו בבית הספר אינגליש סנטר הילדים שלכם יקבלו את הטוב ביותר שיש.

איך מלמדים ילדים אנגלית בהנאה ?

ראשית, צריך לעשות אבחנה בין לימוד לקראת בגרות באנגלית ובין לימוד אנגלית לילדים קטנים יותר.בנוסף לכך, יש גם אפשרות ללמוד אנגלית עסקית או לעשות קורס של אנגלית למבוגרים ולכן חשוב מאוד להגדיר את המטרה ולמי הקורס מיועד. שנית, אצלנו בבית הספר אינגליש סנטר כל התלמידים לומדים בכיתות קטנות של עד 6 תלמידים, מה שהופך כל שיעור להרבה יותר יעיל ואפקטיבי.

לימוד אנגלית לילדים שנעשה בכיתות קטנות מאפשר לתלמיד להביע את עצמו, לדבר באנגלית וגם לקבל יחס אישי מהמורה.זה מה שהופך את השיעורים אצלנו, בכל הרמות, למוצלחים כל כך ואתם תראו שהילדים שלכם גם ייהנו מחוויית הלימוד שמחכה להם אצלנו.

בית הספר שלנו מוכר על ידי משרד החינוך וכל המורים אצלנו מגיעים עם שנים רבות של ניסיון, אז למה שלא תרשמו את הילדים לקורס באנגלית עוד היום?

שמים דגש על כל מיומנויות השפה

מחקרים רבים בתחום לימוד השפה מדברים על כך שישנן 4 מיומנויות חשובות בלימוד שפה והן: דיבור, קריאה, הבנת הנשמע ודקדוק.אצלנו בבית הספר הילדים לומדים את כל המיומנויות הללו במקביל שכן בכל כיתת לימוד שמים דגש על מיומנות אחרת.זה מה שהופך את הלימודים אצלנו לכל כך אפקטיביים ואתם תראו שעם הזמן הילדים שלכם פשוט יתחילו לדבר באנגלית!

לחנך את הילדים כבר מגיל צעיר ללמידת שפות זרות זה בפועל לתת להם מתנה שתפתח להם הרבה מאוד דלתות לעתיד טוב יותר, אז למה לחשוב פעמיים? המורים המוצלחים שלנו מחכים לכם ולילדים שלכם כך שאם גם אתם בעצמכם חולמים לשפר את רמת האנגלית שלכם, אצלנו זה אפשרי. בבית הספר שלנו אפשר ללמוד אנגלית בכל רמה ובכל גיל כך שגם אתם יכולים!

אז אם האנגלית שלך, של חברייך או משפחתך זקוקה לחיזוק, תשאיר פרטים וקבל שיעור ניסיון חינם.

לימוד אנגלית איכותי

מדוע מבוגר לא צריך לומר נואש אם אינו יודע אנגלית?

אם היינו יודעים מה שאנחנו יודעים כמבוגרים בזמן שהיינו ילדים כנראה שהחיים שלנו היו נראים אחרת לחלוטין. ילדים רבים אינם משקיעים בבית הספר שלהם מאלף ואחד סיבות אך בסופו של יום הדבר מוביל לכך כי כשהם מגיעים לגיל מבוגר הם נותרים עם קריירה לא מספקת ועם הכנסה נמוכה. הדוגמא המובהקת לכך היא ההשקעה באנגלית שילדים רבים אינם מקדישים לכך מספיק מחשבה ומאמץ. לימוד אנגלית הוא הכרחי לחיים ולפיתוח קריירה והבעיה היא שילדים רבים מבינים זאת רק כשהם מסיימים צבא וכך הם אינם יכולים לפצוח בקריירה מצליחה. אך שימו לב אתם לא צריכים לומר נואש גם אם אינכם שולטים בשפה האנגלית כמו שצריך. ניתן בהחלט ללכת וללמוד אנגלית גם בגיל מבוגר יותר ולשפר את ידיעתכם בשפה זו. על כן, גם אם לא השקעתם בילדות בלימודי אנגלית אתם יכולים לעשות זאת בגיל מאוחר יותר וכך יפתחו בפניכם אופציות רבות יותר ואפשרויות תעסוקה מגוונות יותר וזהו דבר בעל ערך עצום.

לימוד אנגלית – כיצד נבטיח כי אנחנו לומדים במקום איכותי?

אך שימו לב כאשר אתם מתחילים ללמוד אנגלית למתחילים בגיל מבוגר אתם חייבים להיות בטוחים כי אתם הולכים ולומדים במקום איכותי. בכדי להבטיח כי הלימודים יהיו אפקטיביים אתם חייבים להיות בטוחים כי המקום המלמד אתכם יהיה ברמה גבוהה. בכדי לעשות זאת קודם כל בחנו את המורים של מקום הלימודים, האם מדובר במורים מנוסים, האם הם מקצוענים ומהי רמתם? אלו הם שאלות חשובות ביותר היכולות לחרוץ את ידיעתכם בשפה האנגלית. לצד זאת אתם צריכים לבחון את שיטת הלימוד של המקום ולראות האם היא ייחודית, האם היא ברמה גבוהה? והאם אתם יכולים לסמוך עליה שתעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר שיש? רק אם תבחנו את המקום לעומק תוכלו להיות בטוחים כי מדובר במקום המתאים ללימוד מבוגרים ולהבטיח כי תשתלטו על השפה בצורה מושלמת.

לימוד אנגלית – גם במבוגרים אנחנו מתמחים במרכז האנגלית

מרכז האנגלית שבראשון לציון מתמחה ב. המורים שלנו הינם הטובים בתחומם ואנו מבטיחים לכם כי מהר מאוד תתחילו לראות תוצאות ברגע שתתחילו ללמוד את השפה. אנחנו ניתן לכם את התנאים הטובים ביותר ונבטיח כי תוכלו ללמוד את השפה לעומק ובצורה הטובה ביותר שיש וזאת תודות לשיטה המיוחדת של מרכז האנגלית הכוללת התמקדות בארבע מרכיבים, דקדוק, דיבור, שמיעה וקריאה.

לימוד אנגלית מקצועי

לימוד אנגלית – משימה גם של ההורים

ככל שהילדים שלנו גדלים כך אנחנו מגלים כי הם יותר ויותר עצמאים וכך אנחנו פחות מקפידים איתם על דברים מסוימים. אך שחרור החבל של הילדים צריך להיעשות בצורה מושכלת וחכמה. אנחנו צריכים תמיד לזכור כי הילדים הם עדיין ילדים ואנו צריכים לחשוב היטב כיצד אנחנו מחנכים אותם. אחת הדוגמאות המובהקות לכך היא לימוד אנגלית. אנחנו יכולים להגיד כי זו אחראיות הילדים ללמוד אנגלית ואנחנו יכולים לסמוך על המורים שלהם שילמדו אותם. אך אנחנו חייבים לזכור כי גם עלינו ההורים מוטלת החובה ללמד את הילדים ולהקפיד שהם ישלטו בשפה זו. אנחנו חייבים לשבת על הילדים, ולוודא כי הם משקיעים את מרב המאמצים בלימוד השפה. אסור לכם לזלזל בנושא זה ועליכם להבין כי אם לא תציקו לילדים ותוודאו כי הם משקיעים סביר מאוד להניח כי הם לא ישלטו בשפה. אסור לתלות את כל יהבכם במורים ואסור להגיד כי הילדים מספיק גדולים בכדי להיות אחראיים על הלימודים אלא יש צורך להבין כי זו אחראיות ההורים לא פחות מאחראיות הילדים והמורים ללמוד את השפה.

לימוד אנגלית – כיצד ההורים יכולים לשפר את ידיעת ילדיהם באנגלית?

אז כיצד ההורים יכולים לשפר את ידיעת הילדים בשפה האנגלית? מה ניתן לעשות בכדי לעזור להם ללמוד את השפה? קודם כל צריך לוודא כי הילדים יעשו שיעורי בית וישקיעו בלימוד השפה גם אחר הצהריים. כחלק מכך כדאי לשבת איתם ולעזור להם בלימוד השפה ואף לשוחח איתם באנגלית. אתם יכולים לקנות לילדכם ספר באנגלית ולעזור לו לקרוא אותו וזה ישפר את ידיעת הילדים באנגלית באופן ניכר. אך זה לא תמיד מספיק ועליכם לשקול בכובד ראש לרשום את הילד שלכם לשיעורים פרטיים באנגלית וכך להבטיח כי הוא ילמד עוד כמה שעות בשבוע אנגלית, דבר בעל ערך גדול היכול לשפר באופן ניכרת את ידיעת הילד בשפה זו.

לימוד אנגלית – פנו למרכז האנגלית ותבטיחו את הצלחת ילדכם

אם אתם מחפשים אחר מקום ל שהינו ברמה הגבוהה ביותר ועם ניסיון עשיר בלימוד ילדים אנחנו מזמינים אתכם לבוא אל מרכז האנגלית שבראשון לציון. אצלנו תמצאו את המורים המקצועיים ביותר אשר הינם מומחים לאנגלית ואשר ילמדו את הילדים שלכם וישפרו את ידיעתם בשפה האנגלית בצורה ניכרת. אנחנו מבטיחים לכם כי מהר מאוד תראו תוצאות ואתם תופתעו כמה מהר תשתפר האנגלית של ילדכם תודות ללימודים במרכז האנגלית.

מורה פרטית לאנגלית

אנגלית בהתאמה אישית

רכישת שפה חדשה הינה התמודדות בכל פעם מחדש, כאשר יש כאלו שבקלות רבה מכירים את השפה והופכים אותה לשימושית אצלם ולעומתם יש את אלו שצריכים להשקיע מאמץ על מנת לרכוש אותה, מורה פרטי זה אחד האמצעים הטובים ביותר ללמידה מותאמת ויעילה.

שילוב התלמיד המתמודד בכיתה ההטרוגנית פנים רבות לה

הלימוד בכיתה ההטרוגנית פנים רבות לו, לא אחת נתקלים בקשיי למידה לא משום שחומר הלמידה הינו חומר עם תוכן קשה אלא כי הלמידה הפרונטלית בכיתה המגוונת מביאה להתמודדות לא פשוטה כאשר הצרכים הם שונים. הסחות הדעת, שאלות לא רלוונטיות ושימת דגש על התפל ולא על העיקר אלו רק חלק מהסיבות לכך שאנשים מתקשים להתמודד עם למידה בקבוצה גדולה. בדיוק בשביל זה צריך מורה פרטי. מורה פרטי הוא האדם שיוכל לתת לך את הכלים להגיע לרכישת הלימוד והבנתו בצורה ישירה ובהתאמה לנתונים שלך.

תפיסה ייחודית לכל אחד

אם בכל התחומים הדברים נכונים הרי שבלימודי האנגלית זה וודאי ובוודאי נכון, על מנת לרכוש שפה צריך להיות מרוכזים, צריך להכיר את התפיסה הספציפית לכל אחד וצריך להכיר את המיומנויות להאיר את הכישורים הטמונים ועוד. זו הסיבה בגינה אנשים רבים ייבחרו ללמוד אנגלית אצל מורה פרטי לאנגלית, זו בחירה נכונה, זו בחירה ללמוד את השפה בצורה יסודית ויעילה.

מגלים מסלול אישי

גם אנשים שהתייאשו מרכישת השפה האנגלית כאשר הם לומדים את השפה אצל מורה פרטי לאנגלית מצליחים להגיע לרכישת השפה בצורה טובה ויסודית, לעיתים אנשים שצריכים להגיע לשפה לצרכי לימוד או עבודה, כאשר הם מתמודדים מול למידת השפה באופן של למידה פרטית הם מגלים כי כל הבעיה שלהם בכל השנים לא הייתה רכישת השפה אלא המיקוד באופי התוכן.

מתאימים לכם את תנאי האנגלית שלכם

אנחנו יכולים לתת לכם מורה פרטי לאנגלית מהשורה הראשונה, מורה פרטי שמכיר את הפרטים הקטנים של הלמידה ומתאים לכל תלמיד את החומרים המתאימים לו, תוך כדי התאמה לצרכים לשמם הוא לומד אנגלית, מורה פרטי מזהה בצורה מהירה את ההתמודדויות, את הקשיים ואת צורת המתאימה ביותר, כך הוא מבטיח כי השפה תהפוך לנכס אצל התלמיד.

מה שנותר לכם לעשות זה ליצור אתנו קשר על מנת להתאים את המורה שלכם ללימודי האנגלית. שתוכלו סוף סוף לרכוש את השפה בצורה הטובה והיסודית ביותר, כי אנחנו פה עבורכם לקדם אתכם בכל דרך להצלחה מהירה.

ילדים לומדים אנגלית

רבים בוחרים להקנות את שפת האנגלית לילדים שלהם עוד בשלבים הראשוניים של ההתפתחות. קיימים גורמים שונים המובילים לכך כמו למשל: תקשורת עם משפחה קרובה בחו”ל, הקניית מיומנויות נוספות, חידוד כישורים ועוד. חשוב להקפיד על למידה טובה ומקצועית על מנת להפיק את התועלת הרצויה.

קטנים סופגים

אין ספק כי יכולת הלמידה אצל הילדים הינה גבוהה בהרבה מאשר אצל מבוגרים, כהורים אתם יכולים לנצל את הפוטנציאל ולהביא את הילד שלכם רחוק, לפתח אצלו תחומים רבים ולהפוך אותו למצליח בכל תנאי, רק חשוב להקפיד על למידה טובה אצל אנשים מקצועיים על מנת לקרב אותו ללימוד ולא חלילה ההיפך, אנשי מקצוע מימנים פיתחו שיטות המקנות את השפה בקלות וביעילות והכי חשוב בהנאה.

תזהו את הפוטנציאל

ניתן לנצל את הפוטנציאל הקיים בילדון שלכם ולשלוח אותו ללמוד אנגלית, המטרה לשמה אתם החלטתם לשלוח אותו לקורס לימוד אנגלית לילדים לא משמעותית, מה שכן משמעותי זה השיטה, השיטה חייבת להיות חווייתית על מנת להאהיב את השפה אצל הילד, שגם בעתיד כאשר הוא ייתקל בשפה הוא יפתח כלפיה רגשות חיוביים, רגשות של הצלחה.

שלושת אבני היסוד

מה תקבלו אצלנו במסגרת לימוד אנגלית לילדים:

למידה – אצלנו תוכלו ליהנות מלימוד אנגלית לילדים בצורה ממוקדת ומקצועית, כאשר הלמידה מבוססת על שינון, חזרה ותרגול עד לרכישה מושלמת של השפה על כל היבטיה.

חוויה – אנחנו מקפידים על לימוד אנגלית לילדים היה כיף לילדים, שהילד יחכה לשיעורים, כי למידה טובה נרכשת באמצעות חוויה והאטרקטיביות בלמידה חשובה לנו על מנת למקסם את התועלת מהלימוד בכלל.

שליטה – בסיום הקורס אצלנו הילד ישלוט בשפה האנגלית על בוריה, הוא ידע לדבר ולקרוא בצורה מושלמת, האימונים במהלך הקורס יביאו לו את הביטחון העצמי הדרוש לרכישת שפה חדשה ולשימוש בה בחיי היום יום.

מזל טוב, נוספה שפה למשפחה

מדהים לראות כל פעם מחדש, כיצד הילדים הצעירים, בוגרי הקורסים שלנו, מסיימים את הקורס בהצלחה, הם שולטים בכל רזי השפה, הם מכירים את האפיונים השונים של השפה, הילדים יכולים לשלוט בקריאת טקסטים באנגלית ויכולים לגשת ללימודים מוכנים יותר, הם מפתחים סנטימנטים לשפה והעתיד שלהם בתחום מבטיח הרבה יותר. אז זו ההזדמנות שלכם לפתוח צוהר של אנגלית איכותית לילד שלכם, לכו על זה ותקדמו אותו אל היעד, תתנו לו את הכלים להפוך לסטודנט מצליח כבר מהיום, כי זה קרוב אליכם יותר מאי פעם.

אנגלית לכיתה ו

שפת האנגלית צריכה להילמד מגיל צעיר מאוד על מנת להפוך לנכס אצל התלמיד, הורים חכמים משקיעים בלימודי האנגלית אצל הילדים שלהם על מנת להבטיח את השליטה שלהם בשפה בהווה ובעתיד.

עולים רמה

רמת לימודי האנגלית בבתי הספר הישראליים במגמת עלייה, השאיפה היא להקנות לתלמידים מגיל צעיר מאוד את השפה, במטרה לסייע להם להתקדם בהמשך החיים. הסיבות לכך הן רבות ומגוונת, ההנחה הבסיסית היא שקל ופשוט יותר לרכוש שפה בגיל צעיר מאשר בגיל מבוגר, ילד לומד בקלות, הוא פנוי ללמידה ומתנהל בצורה קלה יותר עם חומר חדש, בנוסף כאשר מבוגר מבקש ללמוד שפה חדשה הוא צריך בתוך שטף החיים להכניס גם את הלמידה של השפה החדשה, מה שגורם לכך שפעמים רבות הוא לא מגיע לרכישת השפה מבחינה טכנית.

מה כל כך חשוב ברכישת האנגלית?

האנגלית היא השפה האוניברסלית היום, בכל תחומי החיים ההתנהלות היא בשפה האנגלית ולא רק במסחר חוץ, אנגלית היא שימושית בתחום מדעי המחשב, פוליטיקה, ובכל משרדי המסחר השונים, מו”מ רבים מתנהלים בשילוב השפה האנגלית ולקוחות מארצות רבות יודעים לדבר מלבד שפת המקום שלהם את האנגלית, זו אחת הסיבות לכך שחשוב מאוד לרכוש את השפה.

תחשוב על העתיד

סיבה נוספת וחשובה במיוחד לאלו שרוצים להתקדם לתואר אקדמי, תארים מוכרים מותנים ברמה מסוימת של ידיעת השפה, גם אם באוניברסיטה יש אפשרות להתחיל לימודים ולהוסיף בד בבד שעות לימוד האנגלית לפי הצורך, יש לידיעה המוקדמת משמעות רבה וכמובן שהיא יכולה לחסוך את שעות לימודי האנגלית בצורה טכנית וגם מבחינת עלות.

לוקחים אחריות

כמבוגר האחריות מוטלת עליך בנוגע לילד, לתלמיד. כבר מגיל צעיר מאוד כדאי לזהות מצוקות בתחום, ניתן ללמד אנגלית מעבר לגבולות בית הספר, כך נראה מקומות בהם נלמדת אנגלית לילדים בשיעורי אנגלית לכיתה ו או לכיתות אחרות בבית הספר, כאשר מורה פרטי מלמד אנגלית לכיתה ו’ הוא מתאים את התכנים לגיל ולילד, מזהה את הדילמות את כישורי הקליטה ומסייע לילד ברכישת השפה הדבורה והכתובה.

אצלנו נמצאים סודות הידע

אצלנו תוכלו למצוא מורה פרטי או לכל כיתה אחרת, מורה שיסייע לכם להוביל את הילד שלכם אל שפת אנגלית ברמה גבוהה. אצלנו יש את מרב הכלים לעזור לילד ליהנות מהלמידה, לתרגל מתוך סיפוק והכי חשוב לדעת! פשוט להכיר את השפה באופן מושלם, כי זה התחום שלנו לקדם כל תלמיד.

ללמוד אנגלית בקלות

אם אתם על סף ייאוש מרכישת האנגלית, מקומכם איתנו!

אנשים רבים ניסו את כוחם בלימוד השפה האנגלית והתייאשו, אין ספק כי התמודדות עם שפה חדשה הינה מורכבת ויש מקום לתת את הדעת גם לכישורים מולדים בתחום רכישת שפות. אבל יחד עם זאת חשוב להבין כי כל אחד יכול לרכוש את השפה האנגלית אם רק ימצא את המסלול הנכון, את האמצעים המתאימים לו.

מחזירים לכם את הביטחון באנגלית הטמונה בכם

אנחנו מתמודדים עם כל אלו שהתייאשו מעצמם בתחום האנגלית וכמעט השלימו עם זה שהשפה האנגלית רחוקה מהם והם לא יוכלו להגיע למשלב גבוה ודיבור שוטף באנגלית, אנחנו נמצאים פה כדי לסייע לכם ולהביא את האנגלית שלכם לרמה גבוהה והכי מדהים בלמידה שלנו זה רכישת האנגלית בקלי קלות, פשוט רק לרצות ומעט מאמץ והאנגלית אצלכם, אתם מדברים, קוראים וכותבים בשטף. איך? זו האומנות שלנו!

אתם יכולים הרבה מעבר

אנחנו מאמינים בכך שכל אחד יכול לרכוש שפה חדשה ואנחנו מוכיחים את זה פעם אחר פעם. שנות הלמידה שלנו הוכיחו לנו פעם אחר פעם כי כל אחד נולד עם פוטנציאל לרכישת שפות רבות, זו הסיבה שאנשי מקצוע מתחום התקשרות ממליצים בחום לשלב מספר רב של שפות בשלבים הראשוניים של החיים על מנת לצייד את הילד הקטן עם רכוש לכל החיים, זו ההוכחה לכך שכל אחד מסוגל עם מעט רצון, הרבה אמביציה ושקדנות להגיע לשפה החדשה, להגיע לשלב בו הוא ישלוט בשפה האנגלית בצורה מושלמת.

אנגלית בצ’יק צ’אק

אצלנו תוכלו ללמוד אנגלית בקלי קלות, אנחנו ניתן לכם את מיטב הכלים לרכישת האנגלית בתקופה קצרה, האנגלית שנלמדת אצלנו אינה רק שפה אנגלית כפי שנלמדת בבתי הספר וכיתות התיכון, אלא אנגלית דבורה לצרכי לימודים אקדמאיים וצרכי עבודה או סתם טיולים בחו”ל, כך שאחרי קורס אחד אצלנו תוכלו לצאת לעולם מוכנים יותר עם השפה האנגלית בפיכם לשימוש בכל סיטואציה.

מתאימים לכם תכנית ייחודית עבורכם

אז צרו קשר ונתאים לכם את תכנית הלימודים שלכם. אנחנו פה בדיוק עבורכם כדי לתת לכם את התנאים הטובים ביותר, כדי שתצאו מרוצים ובעיקר מדברים. כי אצלנו הסיסמא היא : Yes we can אנחנו מאמינים שכל אחד יכול ומוכיחים זאת פעם אחרי פעם, עושים הכול כדי שתצאו עם השפה האנגלית דבורה בפיכם.

אז תתחילו להצליח אתנו, כי לימודי אנגלית אצלנו זה .