חוג אנגלית

 

חוג אנגלית הוא לרוב חוג המשלב למידה והנאה כאחד. חוגים הנם חשובים מאוד להתפתחות הילד, אך חוג אנגלית חשוב במיוחד היות והוא גם מקנה לילדכם כלים שימושיים לעתיד. ישנם מקומות רבים בהם מתקיים חוג אנגלית אך לא כולם טובים ומקצועיים. למרות שמדובר בחוג אנגלית בשעות אחר הצהריים, חשוב לוודא כי המקום מקצועי וכי התכנים עשירים ומגוונים. 

 

כיצד לבחור חוג אנגלית לילדים?

 

בחוג אנגלית הילדים שלכם ילמדו מגוון דברים- הם ילמדו לקרוא, ילמדו מילים ואולי אף ילמדו לדבר. היות וחוג הוא חוויתי וכייפי רוב הפעילויות יהיו משחקים או שירים. חלק מחוגי האנגלית גם משלבים קריאה להעשרה וזה נהדר. במידה והחוג אנגלית טוב ואיכותי הקבוצות יהיו מחולקות על פי רמות ולא על פי כיתות והילדים יפיקו מכך המון. בחוג אנגלית חשובה האינטראקציה כדי לעודד את הילדים לתקשר באנגלית ולכן חשוב לשים לב לכמות התלמידים. למרות שחוג אנגלית אמור להקנות חוויה, הוא גם חוג לימודי ואמור לקדם את הילדים. לכן, חשוב גם לשים לב כי הקבוצות לא גדולות מידי בכדי שהמדריך יוכל לתת תשומת לב לכל תלמיד ותלמיד. הרבה ילדים אינם רוצים ללכת לחוג אנגלית כי מרגישים שזה לא באמת חוג אלא עוד שיעור אנגלית רגיל. כאשר התכנים מגוונים, הסביבה נעימה וישנן הפעלות החוג הופך חוויתי ולא סתם עוד שיעור אנגלית. 

 

 

היתרון בחוג אנגלית באינגליש סנטר

 

אצלנו באינגליש סנטר, חוג אנגלית מתאים לכל הרמות ולכל הגילאים. הילדים שלכם ילמדו תוך חוויה ומשחק ובשיטה ייחודית. בחוג האנגלית שלנו הקבוצות הן קטנות מאוד ומחולקות לרמות ויביאו את ילדכם להצלחה והנאה מובטחת. השיטה הייחודית שלנו לוקחת את ילדיכם למקום אחר ושום שיעור לא מרגיש כי עוד שיעור רגיל בכיתה. 

 

אז אם האנגלית שלך, של חברייך או משפחתך זקוקה לחיזוק, תשאיר פרטים וקבל שיעור ניסיון חינם .

 

 

שיעור ניסיון
שיעור ניסיון חינם

לשיעור ניסיון מתנה

1

תודה שפניתם אלינו!

הטופס נשלח בהצלחה, נשוב אליכם בהקדם!

 

Label Text:

Label Text:

Label Text:

This field is required.

Label Text:

אני מאשר קבלת חומר שיווקי

This field is required.

אינגליש סנטר

טלפון: 1700-077-075

טלפון: 1700-077-075

טוויטר אינגלש סנטר
טוויטר אינגליש סנטר
גוגל פלוס אינגליש סנטר
אינסטגרם אינגלש סנטר
גוגל פלוס אינגליש סנטר
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
בית ספר לאנגלית

Enter your text here

Enter your text here

טלפון: 1700-077-075

טלפון: 1700-077-075

טלפון אינגליש סנטר

Enter your text here

Enter your text here

וואצ אפ  אינגליש סנטר