שיעורים פרטיים באנגלית

אנגלית אחד על אחד

 

לימודי השפה האנגלית בצורה פרטנית הינם יעילים יותר ויכולים להביא את התלמידים להישגים גבוהים הרבה יותר, גם אצל מבוגרים וגם אצל ילדים, כדאי להשקיע, נבון להשקיע.

 

תנאי חיים מול תנאי למידה

 ניתן לראות פערים משמעותיים ברמת הלמידה בהשוואה לרמה הסוציו אקונומית, ילדים החיים ברמת חיים גבוהה, לומדים טוב יותר ומגיעים להישגים גבוהים יותר, ללא ספק סוגיית התורשה והסביבה יש לה אמירה משמעותית גם בתחום הזה: ילד שנולד עם נתונים טובים וחי בסביבה טובה מצליח להתפתח, אבל ללא ספק היכולת של ההורים להוסיף שיעורים מחוץ לגבולות בית הספר יש לה משמעות, הורים מודעים עם יכולות כלכליות משקיעים בשיעורים פרטיים באנגלית, שיעורים פרטיים במתמטיקה ובכל תחום בו הילד מתקשה הם משתדלים להתייחס ולהשקיע נכון, כך קורה מטבע הדברים שילדים החיים ברמת חיים גבוהה נעשים תלמידים טובים יותר, יכולים להמשיך ללימודים גבוהים ולהצליח יותר בחיים.

 

מה נותנים שיעורים פרטיים יותר משיעורים רגילים – פרונטאליים?

יחס אישי – כאשר הלמידה נעשית באופן פרטני, המורה יכול להתאים את אופן ושטית הלמידה לכישורי התלמיד ולצרכיו האישיים וכך להרוויח בזמן קצר יחסית למידה יעילה וטובה יותר ורכישת השפה בצורה יסודית ומקיפה.

 

ערנות – תלמיד שיושב מול מורה פרטי מרוכז יותר, הסחות הדעת הן מועטות והוא יכול להתרכז במהלך השיעור ולעקוב אחרי המורה, הסחת הדעת היא אחת הסיבות המשמעותיות המהווה גורם מפריע לילדים או אף למבוגרים בקליטת השפה, למידה פרטנית מרכזת את התלמיד לחומר הנלמד.

 

מיקוד – שיעורים פרטיים באנגלית מובילים את התלמיד לצרכים האישיים שלו, אם מדובר בילדים ניתן להתייחס לבחינות הקרובות, למבוגרים לצרכים שלהם בעבודה, בחיים בכלל, כך שבכל אחד משקיעים את המשאבים המתאימים בצורה טובה וממוקדת מטרה.

 

מתאימים את הלמידה לתלמיד

 גם אנשים שהתייאשו מרכישת השפה האנגלית כאשר הם לומדים את השפה אצל מורה פרטי לאנגלית מצליחים להגיע לרכישת השפה בצורה טובה ויסודית, לעיתים אנשים שצריכים להגיע  לשפה לצרכי לימוד או עבודה, כאשר הם מתמודדים מול למידת השפה באופן של למידה פרטית הם מגלים כי כל הבעיה שלהם בכל השנים לא הייתה רכישת השפה אלא המיקוד באופי התוכן.

 

מתאימים לכם את תנאי האנגלית שלכם

 ללא ספק כאשר שיעורים פרטיים נעשים בצורה טובה ומקצועית הם יכולים לקדם ילדים גם אם וכאשר כישורי השפה שלהם אינם טובים במיוחד, גם אם הם מתקשים בצורה משמעותית עם השפה, זו הסיבה לכך ששיעורים פרטיים באנגלית לילדים וכן גם למבוגרים יכולים לשנות אפילו אנשים שהתקשו במשך זמן ארוך ברכישת השפה.

 

אצלנו תוכלו להתאים לעצמכם את המורה המתאים לשיעורים פרטיים באנגלית, תוכלו ליהנות מרמת למידה גבוהה ומרכישת השפה בצורה חיובית ונוחה, כי אנחנו עוסקים שנים רבות בתחום וכך מובילים את הסטודנטים למקום טוב ומבטיח, אז תבטיחו את מקומכן איתנו, כדי ליהנות ממקסימום בכל צורה ואופן.

שלח

שדה חובה*

הטופס נשלח בהצלחה

שדה חובה*

שדה חובה*

לפרטים נוספים ניתן להשאיר שם וטלפון, ואנו נחזור אליכם בהקדם.​

אינגליש סנטר
וואצ אפ  אינגליש סנטר