אנגלית לכיתה א

 

לימוד אנגלית לכיתה א מהווה עניין רב ומייצר המון שאלות אצל הורים רבים כמו לדוגמא : מה הגיל הנכון להתחיל ללמוד אנגלית? האם הילדים בגיל כל כך קטן מסוגלים לקלוט את החומר הנלמד? האם כדאי להתחיל ללמד שפה נוספת עוד לפני שהילד שולט בשפת האם שלו?

 

לאחר שנים של ניסיון בתחום ואין ספור שיחות עם הורים ולימוד מספר רב של תלמידי כיתה את השפה האנגלית, ניתן להבחין בין שני גרסאות. האחת של הורים שלא מעוניינים כי ילדהם ילמדו שפה נוספת לפני שילמדו את שפת האם. השנייה של הורים הגורסים כי חשוב מאוד להתחיל אפילו מגיל שנתיים ומעלה. אז מה התשובה?!

 

על פי משרד החינוך רוב רובם של בתי הספר מתחילים ללמד אנגלית רק בכיתה ג ובנוסף מעט מאוד מתחילים ללמוד בכיתה ב ואפילו בכיתה א. 

 

על פי ניסיון רב שנים ניתן לראות כי ניתן להתחיל בכל גיל ללמד אנגלית אך בפועל מומלץ להתחיל ללמוד בכיתה א בצורה סדירה. זאת כאשר התלמידים כבר מכירים את חוקי הלימודי בכיתות ויודעים מה זה משמעת לימודית וכך ניתן להגיע לתוצאה מהירה ואולטימטיבית.

 

ללמוד אנגלית וליהנות מכל רגע

 

כמובן שכאשר מדברים על אנגלית לכיתה א מערכת החינוך לרוב עדיין אינה בתמונה וגם אם כן, האם זו מסגרת שמספיקה לכל הילדים?והאם באמת כל ילד יוכל להגיע למיצוי הפוטנציאל שלו כאשר בכיתה יש הרבה יותר משלושים ילדים נוספים?כשמדברים על אנגלית לכיתה א מדברים על לימוד שיש לו משמעות רבה והשפעה על המשך לימודי השפה. לכן, אם אתם רוצים את הטוב ביותר עבור הילדים שלכם, אנחנו מציעים לכם לפנות אלינו עוד היום כי אנחנו אינגליש סנטר זו הכתובת הנכונה.

זה לא משנה אם אתם רוצים שהילדים יעשו קורס של  בסיסית, אנגלית לכיתה א או שאתם בעצמכם רוצים לשפר את רמת האנגלית שלכם.מה שבטוח זה שאצלנו תמצאו את הטוב ביותר ולא תצטערו על שפניתם דווקא אלינו.

 

שיפור כל מיומנויות השפה בו זמנית

 

אנגלית לכיתה א כדאי ללמוד בצורה כמה שיותר מעמיקה תוך התייחסות לכל מיומנויות השפה. המחקרים בתחום מוכיחים שרק כאשר שמים דגש על דיבור, קריאה, דקדוק והבנת הנשמע באמת אפשר יהיה לצפות לשינוי משמעותי ביותר בשטח.אצלנו בבית הספר אינגליש סנטר כל המיומנויות הללו באות לידי ביטוי ומקבלות התייחסות מעמיקה, מה שגורם לכך שבסופו של דבר רמת השפה משתפרת פלאים.

בנוסף לכך, כל המורים שמחכים לילדים שלכם בבית הספר שלנו מגיעים עם הרבה מאוד שנות ניסיון והתוצאות מדברות בעד עצמן.השיעורים מועברים בכיתות קטנות של עד שישה תלמידים, מה שמאפשר לנו לתת יחס אישי לכל אחד מהתלמידים.פנו אלינו עוד היום ורשמו את הילדים אל קורס באנגלית כי את המחר של הילדים צריך להתחיל לבנות כבר היום.

 

 

אז אם האנגלית שלך, של חברייך או משפחתך זקוקה לחיזוק, תשאיר פרטים וקבל שיעור ניסיון חינם

 

שיעור ניסיון
שיעור ניסיון חינם

לשיעור ניסיון מתנה

1

תודה שפניתם אלינו!

הטופס נשלח בהצלחה, נשוב אליכם בהקדם!

 

Label Text:

Label Text:

Label Text:

This field is required.

Label Text:

אני מאשר קבלת חומר שיווקי

This field is required.

אינגליש סנטר

טלפון: 1700-077-075

טלפון: 1700-077-075

טוויטר אינגלש סנטר
טוויטר אינגליש סנטר
גוגל פלוס אינגליש סנטר
אינסטגרם אינגלש סנטר
גוגל פלוס אינגליש סנטר
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
בית ספר לאנגלית

Enter your text here

Enter your text here

טלפון: 1700-077-075

טלפון: 1700-077-075

טלפון אינגליש סנטר

Enter your text here

Enter your text here

וואצ אפ  אינגליש סנטר