וואצ אפ  אינגליש סנטר Call us

תרומה לקהילת ילדי ראשון לציון

100 מלגות ללימוד אנגלית מהבית

בשיתוף איתי מתיתיהו סגן ראש עריית ראשון לציון

קורסי אנגלית ללמידה עצמית לילדים בכיתות א' עד כיתה יב'

"גדלתי וחונכתי כאן והגיע זמני להחזיר בחזרה לחברה בראשון לציון"
ילנה אשמן אסולין
ילנה אשמן אסולין
מנכ"לית אינגליש סנטר

קורס אנגלית
לכיתה א'-ג'

בקורס זה יש כ 20 שיעורים הכוללים חזרה על חומר הלימוד של ילדים בכיתות א' עד ג' ובו ילמדו הילדים את הבסיס של השפה האנגלית.

קורס אנגלית
לכיתות ד'-ו'

בקורס זה יש כ 37 שיעורים הכוללים חזרה על חומר הלימוד של ילדים בכיתות ד' עד ו' ובו ילמדו הילדים דקדוק התחלתי ואוצר מילים.

קורס אנגלית
לכיתות ז'-ט'

בקורס זה יש כ31 שיעורים הכוללים חזרה על חומרי הלימוד של בני הנוער בכיתות ז' עד ט' ובו ילמדו בני הנוער דקדוק מתקדם ואוצר מילים מותאם לשכבת הגיל שלהם.

קורס אנגלית
לכיתות י'-יב'

בקורס זה יש כ31 שיעורים הכוללים חזרה על חומר הלימוד של בוגרי כיתות י' עד יב' ובו ילמדו הבוגרים תוכן שיעזור להם בהכנה לבגרויות הקרובות.

תוכנית הקורס

סרטוני לימוד

בכל שיעור יש סרטון לימודי אשר בא לתת הסבר ומענה על הנושא הנלמד והכנה לתרגול הנושא שיבוא לאחר הסרטון.

לימוד אוצר מילים

בכל שיעור יש אוצר מילים רלוונטי עם פרושים לעברית, המתאים לרמת הגיל ולשכבת התלמיד. התלמיד יעזר באוצר המילים בפיענוח התרגול והסרטון ועל הדרך ילמד אוצר מילים חדש שמתאים לרמת הלימוד שלו.

חומרי תרגול

בכל שיעור ישנו חומר תירגול על הנושא הקיים בסרטון . מטרת התרגול הינו לתרגל את החומר הנלמד בסרטון ולחזק את הנושא הנלמד. בסיום כל תרגול יש גם דף תשובות לבדיקת התרגול.

מבחנים אמריקאיים

בכל השיעורים יש מבחנים אמריקאיים אשר מטרתם לאפשר לתלמיד לבחון את עצמו. בסוף המבחן יקבל התלמיד ציון וחיווי תשובות נכונות ובכך יוכל לדעת האם כדאי לו להמשיך לחזור על השיעור או להמשיך לשיעור הבא.

מעוניינים להגיש בקשה לקבלת מלגה